Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én a komplett első-hátsó garnitúrát tettem ki 15-ért (és az átlaghoz képest nem drága :lol: 10-12 körül találni komplett belsőt) 16-ért vettem a sportbelsőt (két első kagyló ülés + teljes hátsó üléssor + első-hátsó ajtókárpitok) :)

Ki kell fogni, vadászni kell a hírdetéseket ;)

Nekem a Fábiába akartak adni 15ért könyöklőset (kompletten), úgyhogy szerintem 10 körül simán kapsz hátsót az astrába, még lehet olcsóbban is. :P

Ha ráakadsz egy komplett garnitúrára 15 körül vedd meg, sose lehet tudni, még kellhetnek a paronok is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Arrol tegyél le, olyan kárpittal nem lesz ilyen.

Ezzel a könyöklőssel csak az a bajom, hogy utána üléshuzatot venni hozzá nem egyszerű sajna.

Ja, kell egy kárpitos a családba. :lol: (még jó, hogy nállunk van 3 is :) ;) ;) , az anyag is megvan, mostmár csak meg kell varrni :P )

Legutóbb varrattam apámmal a kézifékhez, és a váltóhoz is bőrt :P csak még nem tettem be a helyére.

Link to comment
Megosztás:

Ha jó erős kapalácsod van, nem lehet gond, vagy ha nincs, bevered a féltengellyel, ha meg az sincs, akkor még mindíg marad a CO. ;) :lol:

Fáradtak vagytok vagy mi? Elég vérszegény ötletek, próbáljátok meg újra! :)

Írd le az alaplap pontos tipusát, és megnézem.

Olyant láttam rajta, hogy:5ALI61 nem tudom erről van szó?

Link to comment
Megosztás:

Ki kell fogni, vadászni kell a hírdetéseket :P

Nekem a Fábiába akartak adni 15ért könyöklőset (kompletten), úgyhogy szerintem 10 körül simán kapsz hátsót az astrába, még lehet olcsóbban is. ;)

Ha ráakadsz egy komplett garnitúrára 15 körül vedd meg, sose lehet tudni, még kellhetnek a patronok is! ;)

Bontóban azt úgyis leveszik :P :lol: Üléseket nélküle adják ;) Még annak is örülhet az ember ha a keret alatta van :)

Link to comment
Megosztás:

Most nem azért, de kipróbáltam mind, de egyik sem jöt be. :) :P

Ez igen most megleptél ;) ;) :cry: ;) :D

Bontóban azt úgyis leveszik ;) :D Üléseket nélküle adják :P Még annak is örülhet az ember ha a keret alatta van :D

Le le, persze, de ha kéztől veszed, magánembertől... ;) Egy haverom most adta el az összes ülést patronostul, fejtámlástól, könyöktámaszostól 10.000-ért.

Vigyorogva mondta el, hogy milyen jó üzletet csinált :lol: Mondom neki, hogy a 2db patron többet ért egy 10esnél :P Erre ilyen pofát vágott: ;) ;) :P Én meg ilyet: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Sőt ha nekem csak kettő kell, akkor mondjuk ideadják 10ért a párt, szóval 3x megjárhatom, de már egyáltalán nem tudom merre voltunk. :P

őőő... izé... nemtudom :lol: :) ;) odatalálok, de nem tudom a címet, csak tudom hogy hol van ;) :P

Opel szalon mellett mentetek el? (kb 500 m-re van a bontótól) .. (vasúti hídon jöttetek át?)

Link to comment
Megosztás:

Opel szalon mellett mentetek el? (kb 500 m-re van a bontótól) .. (vasúti hídon jöttetek át?)

Nem rémlik. Családi-házas környék, és egy földúton van a hely :lol: Vasúti átjárón mentünk át, de az csak egy sima sorompós átjáró, egy sínpárral összesen. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.