Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem ha megkéred a feleséged Ő is hozzád tudna vágni egy habzó szivacsot...nem? :lol:

Aha ne is mond, vettem nyáron egy autómosó szivacsot, erre elkunyerálta fürödni, majd visszaadta, hogy nem jó, mert túl nagy. Hát mekkorával mossam le kocsit, mosogatószivaccsal? :)

Autósboltokban lehet kapni olyat, mi a dieselbe tettünk anno.

Akvarisztikai boltban is szokott lenni visszacsapószelep, de az csak a mosómotorhoz jó, a benyát tuti nem bírná. Klikk ide!

Link to comment
Megosztás:

Aha ne is mond, vettem nyáron egy autómosó szivacsot, erre elkunyerálta fürödni, majd visszaadta, hogy nem jó, mert túl nagy. Hát mekkorával mossam le kocsit, mosogatószivaccsal? ;)

Akvarisztikai boltban is szokott lenni visszacsapószelep, de az csak a mosómotorhoz jó, a benyát tuti nem bírná. Klikk ide!

Bementem a Bárdiba, kértem visszacsapószelepet ü.a. csőbe, ők meg megkérdezték hogy mekkorát szeretnék. :lol: Nem egy ritka cucc :)

Link to comment
Megosztás:

Bementem a Bárdiba, kértem visszacsapószelepet ü.a. csőbe, ők meg megkérdezték hogy mekkorát szeretnék. :lol: Nem egy ritka cucc :)

Aha , és ebben mi a kihívás? Simán csak beszerele, semmi mókolás? Uncsi! :P Amúgy Győriek, és Győr környékiek: ha esetleg nem tudnátok az Unix átköltözött ide a Hatvani gumiszerviz mellé, a 83-as kivezető szakaszához.

Most tök happy vagyok, mert eddíg úgy hallgattam zenét a pincében, hogy lent volt egy P-I-es gép, kiírtam cd-re levittem, felmásoltam ( lassú volt a meghajtó közvetlenől cd-ről lejátszáshoz) és szólt a zene. Becart a proci pár hónapja, zene nuku. Most jött az Isteni szikra, ráraktam a számokat az MP3-ra és beledugtam a számítógép hangfalat. Ügyi vagyok? ;) ;) Ja tényleg nincs valakinek elfekvőben egy bármekkora Socket7-be való procija?

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg nincs valakinek elfekvőben egy bármekkora Socket7-be való procija?

Asszem valahol kódorog a régi P2-m 366MHz-s Intel procija, megnézzem megvan-e még? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép Estét!

Uraim!

Szerintetek hol tudnék beszerezni olyan hátsó ülés támlát lehetőleg jó állapotban, amiben van beépített könyöklő? Cserélni kellene hozzá a komplett ülést vagy elég lenne csak a két háttámlát, ha olyan szinben kapnék mint ami a kocsiban van?

Link to comment
Megosztás:

Szép Estét!

Uraim!

Szerintetek hol tudnék beszerezni olyan hátsó ülés támlát lehetőleg jó állapotban, amiben van beépített könyöklő? Cserélni kellene hozzá a komplett ülést vagy elég lenne csak a két háttámlát, ha olyan szinben kapnék mint ami a kocsiban van?

Elég a háttámlát cserélni!

Bontóban nézted már? Vagy vaterán? :lol:

Gondolom ilyesmit vadászol ;) 1.kép 2.kép 3.kép

nekem fejtámla sem volt gyárilag :) , de mostmár ez virít benne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szép Estét!

Uraim!

Szerintetek hol tudnék beszerezni olyan hátsó ülés támlát lehetőleg jó állapotban, amiben van beépített könyöklő? Cserélni kellene hozzá a komplett ülést vagy elég lenne csak a két háttámlát, ha olyan szinben kapnék mint ami a kocsiban van?

Ha találsz színben passzolót, akkor elég csak a támlát.

Link to comment
Megosztás:

Szép Estét!

Uraim!

Szerintetek hol tudnék beszerezni olyan hátsó ülés támlát lehetőleg jó állapotban, amiben van beépített könyöklő? Cserélni kellene hozzá a komplett ülést vagy elég lenne csak a két háttámlát, ha olyan szinben kapnék mint ami a kocsiban van?

Bontásból, szerencsével. Én fejtámlásra vadásztam, de még az se jött be :) (igaz, amit vettem jobban tetszik, mint ami fejtámlásat néztem előtte) Az hogy elég -e a háttámlát cserélni az akkor derül ki amikor összenézed a két félét. Nekem pl. a facelift utáni, fekete hátsó üléssor miatt, még a teljes rögzítését is ki kellett cserélni. A régi háttámlát csak a két szélen rögzíti két fül, az új háttámlák pedig két szélen, és középen egymáshoz is rögzülnek, így meg más a "zsanér" része. Meg kell nézni, lehet hogy jó, lehet hogy nagy szivacs :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah látom érted a lényeget. Pontosan ilyen kéne fejtámlástól feketében. Te mennyiért vetted és hun? :lol:

Én kompletten vettem egy működő autót, donornak :) abból műtöttem ki sokminden mással együtt! ;)

Amúgy bontókban özön van! Csak sokszor szétszedik, a kárpit megy a kukába, a fém része meg a vasba... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hogy mennyi azt nem tudom, minnél olcsóbb, annál jobb! ;) :lol:

Nézd meg ezt! hírtelen ezt találtam csak.

Én a komplett első-hátsó garnitúrát tettem ki 15-ért (és az átlaghoz képest nem drága :) 10-12 körül találni komplett belsőt) 16-ért vettem a sportbelsőt (két első kagyló ülés + teljes hátsó üléssor + első-hátsó ajtókárpitok) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezt már néztem, de nem ilyen van a kocsiban. Nekem fekete ülések vannak kis szines csikokkal :lol:

Arrol tegyél le, olyan kárpittal nem lesz ilyen.

Ezzel a könyöklőssel csak az a bajom, hogy utána üléshuzatot venni hozzá nem egyszerű sajna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.