Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen, ezek járnak a kocsihoz, de nekem sem adták hozzá. Aksi csere alkalmával - mert addig gőzöm sem volt róla - le kellett kéretnem Opeléknél. Kb.17euró volt(anno 500Sk) Jól jön majd pótkulcs kérésnél is, mert azt is szeretnék mivel nem kaptam azt sem, csak az már kicsit komolyabb összeg és most nincs rá. ;)

Nekem a Fábiánál se volt meg a gyári kis biléta, amit adnak hozzá (a sorszámmal).

Bementem a Corába Debrecenbe, és mindenféle kód nélkül a srác megoldotta, és be is programozta, hogy csak az eredetit, és az akkor készült másolatot fogadja el (chippes). Azóta is azt használom! ;)

Szervízbe azt mondták, kód nélkül lehetetlen megoldani (a kulcsmásolást), és ha lenne is kód, akkor is 35.000 Ft-ba kerülne, és szerintük egy komplett zárcsere jobb lenne ;) (az 68.000 + szerelés lett volna).

Ehhez képest a Corában másoltatott 13.000 Ft-os kulccsal azóta is hibátlanul működik! :)

Felétek nem csinálnak ilyesmit hipermarketekben, vagy a parkolójukban? Szerintem ilyen helyen próbálkozz! :D

Azzal kapcsolatban pedig amit mondtál egyetértek! :P (nem kell feltétlenül mindenből 3x-os áron a gyári, no persze van amiből jobb ha azt veszünk :P )

Nekem is van hozzá, amúgy én is úgy tudom hogy a pótkulcs kéréséhez jól jön..;):)

Mint fentebb írtam, ha jó helyre viszed nem is kell! :lol: :cry:

Ha a Fábiát meg tudták variálni, az Astrát is megtudják! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Fábiánál se volt meg a gyári kis biléta, amit adnak hozzá (a sorszámmal).

Bementem a Corába Debrecenbe, és mindenféle kód nélkül a srác megoldotta, és be is programozta, hogy csak az eredetit, és az akkor készült másolatot fogadja el (chippes). Azóta is azt használom! ;)

.........

Felétek nem csinálnak ilyesmit hipermarketekben, vagy a parkolójukban? Szerintem ilyen helyen próbálkozz! :P

...........

Mint fentebb írtam, ha jó helyre viszed nem is kell! :lol: ;)

Ha a Fábiát meg tudták variálni, az Astrát is megtudják! :P

Én még nem találkoztam ilyesmivel, de biztosan vannak hackerek itt is akik ezt meg tudnák csinálni. Ha jól értelmezem, akkor neked a kapott kulcsot és a kocsi immoját "programozták össze" vagyis - ha jól értem - az eredeti kódos kulcsnak és a kapott kulcsnak is más a "kódja", de fel van rá programozva, hogy fogadja el ezt is azt is!?

Mindenesetre én nem szeretném ha ilyesféleképpen belenyúlkálnának a kocsimba! Ha nem tud olyan kulcsot adni amivel "megvariálás" nélkül megy akkor nem kell occóért sem. :)

Link to comment
Megosztás:

nem kell feltétlenül mindenből 3x-os áron a gyári, no persze van amiből jobb ha azt veszünk ;) )

Nos caravanba jobb a gyári Bosch ablakmosó szivattyú mint az utángyári (pl Topran), 2-3-4x végigsöpri a lapát a hátsó ablakot mire vizet kap :lol: olyan trágya kemény egy membránt tesznek bele, hogy visszaejti a vizet duhos2.gif

Ha nem tud olyan kulcsot adni amivel "megvariálás" nélkül megy akkor nem kell occóért sem. :cry:

Ki kell kötni az immót és nem lesz gond a programozással :D :) ;)

De amúgy a szervizek javánál érdek a komplett zárcsere mert ott nagyobb a haszon is. Nekem nem volt meg a pótkulcs, bementem olympiáékhoz, asszem 60ért akartak adni egyet. Na persze, inkább bontottan veszek egy komplett zárkészletet annyiért..

Én meg reggel gyorsban beledeztem a középkonzolt mielőtt még nejem hazajött volna melóból :D szép lett de annyi szépséghiba lett benne, hogy a ventikapcsolónál az 1-es erősebben virít mint a többi része ;) tanyatuning, jó ez így.. ;) :P :P

Link to comment
Megosztás:

Jó az az immo bele amig nem bacakcik! Amúgy most számolgattam...anno 2000SK-t mondtak egy "gyári" chippes pótkulcsra az Opelben...az most kb.66 pénz és az meg kb. 17000Ft ..vagyis nem sokkal több egy gyári mint a debreceni parkolósgyerektől a "tolvajkulcs"... :lol: Bár, az igazsághoz hozzátartozik hogy mostanában nem kérdeztem rá, hogy mennyi is lenne, de akkoriban(kb.2-3éve) még annyi volt.

Link to comment
Megosztás:

Nos caravanba jobb a gyári Bosch ablakmosó szivattyú mint az utángyári (pl Topran), 2-3-4x végigsöpri a lapát a hátsó ablakot mire vizet kap :lol: olyan trágya kemény egy membránt tesznek bele, hogy visszaejti a vizet duhos2.gif

Ez így van, majd egyszer ha sok időm lesz teszek bele egy direkt tápot, és akkor előbb spriccelek, aztán törlök. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez így van, majd egyszer ha sok időm lesz teszek bele egy direkt tápot, és akkor előbb spriccelek, aztán törlök. ;)

Csak nehogy úgy járjon mint a Wartburgom :) ;) pillanatnyomógomb az időszakos törléshez, kapcsoló a folyamatoshoz :lol: szükségmegoldásból ;) kigyulladt az elektronika azt valamit kellett alakítani vele sürgősen de műszakira rendbe tettem, gyári kábelköteg és csúúúúcs :P

Ezt az időrelét lehet állítani vagy vmi? Mert pl az elsőhöz se lenne rossz, mert ugye az is kicsit hamarabb kezd törölni, mint ahogy a víz a szélvédőre jutna.

Ha hamarabb töröl mint ahogy az üveget telibe verné a víz akkor az már régen rossz, kezd halódni a moci :cry: sajnos tapasztalat :P

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy úgy járjon mint a Wartburgom :) ;) pillanatnyomógomb az időszakos törléshez, kapcsoló a folyamatoshoz :lol: szükségmegoldásból ;) kigyulladt az elektronika azt valamit kellett alakítani vele sürgősen de műszakira rendbe tettem, gyári kábelköteg és csúúúúcs ;)

Ha hamarabb töröl mint ahogy az üveget telibe verné a víz akkor az már régen rossz, kezd halódni a moci :cry: sajnos tapasztalat :P

akkor 5. éve régen szar :P ujkorában is ilyen vlt, hogy meghúztam akart, és indult a lapát is meg a motor is, és ugyan jut víz a szélvédőre, de juthatna több is.

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy úgy járjon mint a Wartburgom :) ;) pillanatnyomógomb az időszakos törléshez, kapcsoló a folyamatoshoz :lol: szükségmegoldásból :P kigyulladt az elektronika azt valamit kellett alakítani vele sürgősen de műszakira rendbe tettem, gyári kábelköteg és csúúúúcs :cry:

Ha hamarabb töröl mint ahogy az üveget telibe verné a víz akkor az már régen rossz, kezd halódni a moci ;) sajnos tapasztalat :P

Nekem sose nyomott hamarabb mint ahogy törölt. Se az eredeti szivattyúval, se a bontottal, se az újjal. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Pl. egy ilyet :)

Egy ilyet lehet, hogy én is beépítek, mert 10-ből 1-2 alkalommal nem indul elsőre, és nagyon ritkán (20-ból 1x) 3 hengerezik 1-2 másodpercig indítás után. Bár lehet, hogy ez inkább gyertyacsere lesz. Mindegy, következő olajcsere 900 km múlva, kap Castrol olajat, szűrőket, GM kétpólusú gyertyákat, valamint ha az a 6100 forintos gyári lambda szonda helytálló, akkor azt is cserélem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én még nem találkoztam ilyesmivel, de biztosan vannak hackerek itt is akik ezt meg tudnák csinálni. Ha jól értelmezem, akkor neked a kapott kulcsot és a kocsi immoját "programozták össze" vagyis - ha jól értem - az eredeti kódos kulcsnak és a kapott kulcsnak is más a "kódja", de fel van rá programozva, hogy fogadja el ezt is azt is!?

Mindenesetre én nem szeretném ha ilyesféleképpen belenyúlkálnának a kocsimba! Ha nem tud olyan kulcsot adni amivel "megvariálás" nélkül megy akkor nem kell occóért sem. ;)

Te tudod!

A srác garanciát is vállal minden általa elkövetett dologra! ;) Hivatalosan csinálja, számlát is ad rólla, a környéken mindenki nálla másoltatja az ilyen kulcsokat. :D Komolyabb felszerelése van, mint a szakszervízeknek (akik semmit nem tudnak másolni, csak megrendelni! :cry: :) )

Meg is mutatta a srác: felprogramozta az újat, és kiütötte belőlle az eredetit a gyárit, az enyémet. Nem is indult azzal, csak villogtatta a kis kulcs jelet. :P Aztán ugyanezt megmutatta fordítva is! :D

Tehát kiütötte belőle a régit (amit nem kaptam vele, mert a Fábia banki lefoglalt autó volt 20.000 km-el, és csak egy kulccsal), mert valakinek itt a környéken volt az én autómhoz egy kulcsa (érted mire gondolok ugye, bármikor beülhetett volna, és elvihette volna - te is pontosan így vagy ezzel, sőt ha a környékről vetted az autót bármikor fent áll a veszély, hogy nemcsak ki tudják nyitni, hanem el is tudnak menni vele feltűnés nélkül). Így a computer mostmár csak az én 2 db kulcsomat fogadja el, semelyik másikat! :D Nekem megér ennyit a biztonság. ;)

Mert ugye ha logikusan gondolkodsz: a gyári kód megvan valakinél, és ha te szintén gyári kódos kulcsot rakatsz bele, akkor az ugyanolyan lesz, mint az eredetid, pont mint azé, akinél maradt a másik kulcsod :P , így egyáltalán nem védtél ki semmit sem! ;) De ha újraprogramoztatod, akkor CSAK a te kulcsaidat programozzák rá! :D (tudom ez se életbiztosítás, de jobb mint a semmi.)

Persze aki ragaszkodik a gyárihoz, akkor az nyúljon a pénztárcájába, és perkáljon érte keményen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

........

Tehát kiütötte belőle a régit (amit nem kaptam vele, mert a Fábia banki lefoglalt autó volt 20.000 km-el, és csak egy kulccsal), mert valakinek itt a környéken volt az én autómhoz egy kulcsa (érted mire gondolok ugye, bármikor beülhetett volna, és elvihette volna - te is pontosan így vagy ezzel, sőt ha a környékről vetted az autót bármikor fent áll a veszély, hogy nemcsak ki tudják nyitni, hanem el is tudnak menni vele feltűnés nélkül). Így a computer mostmár csak az én 2 db kulcsomat fogadja el, semelyik másikat! ;) Nekem megér ennyit a biztonság. ;)

Mert ugye ha logikusan gondolkodsz: a gyári kód megvan valakinél, és ha te szintén gyári kódos kulcsot rakatsz bele, akkor az ugyanolyan lesz, mint az eredetid, pont mint azé, akinél maradt a másik kulcsod ;) , így egyáltalán nem védtél ki semmit sem! :P De ha újraprogramoztatod, akkor CSAK a te kulcsaidat programozzák rá! :cry: (tudom ez se életbiztosítás, de jobb mint a semmi.)

........

:lol: Látod, ebben van fantázia, elgondolkodtató! :P ...ennyire nem is gondoltam tovább a dolgokat. :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: Látod, ebben van fantázia, elgondolkodtató! :P ...ennyire nem is gondoltam tovább a dolgokat. ;)

Nah azért kicsi a veszélye, de tudod: "Nincs baj amíg nincs baj!"

Én kiüttettem, csak a 2db maradt, legalább levan a gond! :P Mondjuk a nagy hátránya az, hogy a kulcs nem pont ugyanolyan, csak hasonló. :) Pont ilyen skodás kulcsa nem volt. De lehet Opelhez van. (már bánom, hogy nem bicskakulcsosba csináltattam ;))

Link to comment
Megosztás:

Egy ilyet lehet, hogy én is beépítek, mert 10-ből 1-2 alkalommal nem indul elsőre, és nagyon ritkán (20-ból 1x) 3 hengerezik 1-2 másodpercig indítás után. Bár lehet, hogy ez inkább gyertyacsere lesz. Mindegy, következő olajcsere 900 km múlva, kap Castrol olajat, szűrőket, GM kétpólusú gyertyákat, valamint ha az a 6100 forintos gyári lambda szonda helytálló, akkor azt is cserélem. :)

Igen? És mi a túró köze van a háromhengerezésnek az ablakmosóhoz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor 5. éve régen szar :cry: ujkorában is ilyen vlt, hogy meghúztam akart, és indult a lapát is meg a motor is, és ugyan jut víz a szélvédőre, de juthatna több is.

Nekem a Bosch behalt, telement vízzel és szétrohadt, utána vettem ezt a Topran nevű csodát (aminek az az elosztó membrános része persze nem kompatibilis a gyárival szal maradt a eredetije) ami ugyan elől jó mert mire megmoccannának a lapátok telibe is verte vízzel (na nem egy vödörnyivel :) ;) ) de a hátsója nagyon kaka, kicibáltam a csövét de sehol egy repedés se szal csak a membrán a rossz vagy csak szimplán visszacsorog a tartályba ;) Na ezért jó a Bosch :D az amint rányomtam a hátsót abban a pillanatban végigcsorgatta az üveget ;)

Egy átmulatott éjszaka után a férfi felébred...

Csak nem te voltál az? :lol:

;) :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.