Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Érdekes dologra lettem figyelmes: küldtek mailt, hogy Astra Classic III. (ezt még szoknom kell) 3 milláért. Na mondom megnézem mit kínálnak annyiért, az árlista szerint még mindig 3,7-nél kezdődik. Mondom akkor erről ennyit. Gondoltam megnézem a németeknél mi a helyzet. Hát ők már konkrétan nem árulnak 5 ajtós H Astrát, csak Caravant. Nálunk meg még G Astrát is lehet találni a szalonban.

Link to comment
Megosztás:

Van még pár ilyen: "beton talpFA", "réz körACÉL" és hasonlók. :) ;)

ja ilyen még a tömör cső is ;)

Van jónéhány fajta egy cimborámnak ócsóért, 4x100 14" -persze látni kell.. :lol:

ki az a cimbora, és hol van, mert nekem is kellene egy garnitúra 14es.

egyébként az a bbs felni, ami nekem volt, eredetileg W, Audi, és pont passzolt a közepe :P

Link to comment
Megosztás:

Meglett a műszaki :lol:

fekete plakettet kapott, igen összevissza van minden keverve a besorolás körül, de engem nem érdekel..

egyik papíron 00-ás a besorolás, a zöldkártyán meg 04-es (azaz EURO-2) ITT van a 2010 januártól érvényes besorolási táblázat

lezárt EGR-el vittem (a megengedett legnagyobb szint az a 2,5-ös, nekem 0,65-öt produkált, tehát bőven jó :) )

ITT vannak a dokumentumok, amiket most adtak a műszakiztatás folyamán

Link to comment
Megosztás:

Meglett a műszaki :lol:

fekete plakettet kapott, igen összevissza van minden keverve a besorolás körül, de engem nem érdekel..

egyik papíron 00-ás a besorolás, a zöldkártyán meg 04-es (azaz EURO-2) ITT van a 2010 januártól érvényes besorolási táblázat

lezárt EGR-el vittem (a megengedett legnagyobb szint az a 2,5-ös, nekem 0,65-öt produkált, tehát bőven jó :) )

ITT vannak a dokumentumok, amiket most adtak a műszakiztatás folyamán

Nekem pont fordítva van. A műszaki adatlapon szerepel a 4-es besorolási kód és a zöldkártyán valamint a forgalmira kettes van írva. ;)

Link to comment
Megosztás:

Meglett a műszaki :lol:

fekete plakettet kapott, igen összevissza van minden keverve a besorolás körül, de engem nem érdekel..

egyik papíron 00-ás a besorolás, a zöldkártyán meg 04-es (azaz EURO-2) ITT van a 2010 januártól érvényes besorolási táblázat

lezárt EGR-el vittem (a megengedett legnagyobb szint az a 2,5-ös, nekem 0,65-öt produkált, tehát bőven jó :) )

ITT vannak a dokumentumok, amiket most adtak a műszakiztatás folyamán

Így szárny nélkül mennyivel emberibb. ;)

Link to comment
Megosztás:

engem nem zavar, a lényeg, hogy járhatok vele :lol: és kész :P

még szokatlan, hogy látok hátra is ha akarok ;) ;) :P

Engem zavar, hogy nem megfelelő(ek) az autóm adatai a forgalmiban, így majd meg lesz oldva nálam ez a problematika és 2011 novemberben kék plakettes környezetvédelmit fog kapni. :)

Link to comment
Megosztás:

Engem zavar, hogy nem megfelelő(ek) az autóm adatai a forgalmiban, így majd meg lesz oldva nálam ez a problematika és 2011 novemberben kék plakettes környezetvédelmit fog kapni. :lol:

csakhát ugye az megint + pénz :)

...

az 1996 után az EU területén forgalomba helyezett autók kérésre átsorolhatóak a 4. osztályba, hiszen elméletileg ettől az időponttól csak EURO-II minősítésű autók kerülhettek forgalomba.

ITT minden le van írva részletesen (a lap alja felé van erről szó)

Link to comment
Megosztás:

Tapasztaltam Tatabányán, hogy bizonyos rendőrautókban van kamera. Nem tudjátok véletlenül, hogy ezt konkrétan mire használják? Szeretném nem azt hinni, hogy mint nyugaton, a kamera képén futnak az adatok és akkor így is bemérnek. :lol:

Nem, ez még csak arra van, mint Amerikában, hogy megállnak mögötted igazoltatni és mindent rögzít.

Link to comment
Megosztás:

Nem, ez még csak arra van, mint Amerikában, hogy megállnak mögötted igazoltatni és mindent rögzít.

... meg rögzítik, ha pl: tilosban parkolsz, szabálytalanul előzöl, átmész a piroson, nem adsz elsőbséget stb. stb. és majd postázzák a csekket :) mifelénk ez lett a módi ;) csórikáméknak is meg kell élni valamiből :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.