Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem csak úgy jött ki, hogy öszetört a fekete rács...bár előtte is össze volt törve, eléggé nehezen jön ki.

Én simán átraktam...ha jól rémlik egyetlen pöcök ami fogja középen talán, de már nem emlékszem teljesen...de átrakható...igaz én a régiről régire, szóval hogy méretben stimmel-e majd neki azt nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Egy hasonló pillantatot várok már én is ;) :lol:

Én is...de ez a fehér szín olyan extra, hogy normális (használható) sehol sincs :) ;) ;) :P

Szerk.: Már azon is agyaltam, hogy donort veszek, aminek az eleje ép...na de mit kezdek utána egy maradék autóval?!?! :P

Link to comment
Megosztás:

Én is...de ez a fehér szín olyan extra, hogy normális (használható) sehol sincs :) ;) ;) :P

Szerk.: Már azon is agyaltam, hogy donort veszek, aminek az eleje ép...na de mit kezdek utána egy maradék autóval?!?! :P

Felajánlod a fórumnak 1% helyett ;)

(vagy eladod azoknak akik szintén azért szenvednek mert ebben a színben nincs nekik kasztnielem :lol: )

Link to comment
Megosztás:

A varta szar?

Nekem évek óta benne van, vásárlás után közvetlen 1x töltöttem de azóta se szal rossz csak nem lehet.. ;)

Én meg közben szétbombáztam a középkonzolt mert kiégtek a rizsizzók, nem is olyan bonyi szétkapni -csak sok a csavar :) nemhogy kicserélni a foglalatban :P de asszem ledezve lesz :lol: valahol láttam annak a helyére való ledet, nagy fény úgyse kell oda :P nekem amúgyis zavaró éjszaka.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hehe, bejött egy öreg hozzám, 4m-es szálanyagot venni. Kérdem tőle, feldaraboljam? Nem, egyben viszem. Aha, tetőcsomi? Nem, berakom belülre, kicsit kilóg :lol: 3 ajtós Szamárral jött. 10 perce nézem az ablakból mit szenved, most recsizi össze 3 helyen, kb. 1,5m-t lóg ki. Csak meg ne fulladjon a kipufftól :)

Link to comment
Megosztás:

...

Én meg közben szétbombáztam a középkonzolt mert kiégtek a rizsizzók, nem is olyan bonyi szétkapni -csak sok a csavar :) nemhogy kicserélni a foglalatban :P de asszem ledezve lesz :lol: valahol láttam annak a helyére való ledet, nagy fény úgyse kell oda :P nekem amúgyis zavaró éjszaka.. ;)

A két izzóért szétszedted a konzolt? ;)

Ha ledezel, próbáld meg: 3db gomb levesz, alatta a két csavar kicsavar, kapcsolókat eltolni hogy látni lehessen az izzókat,

5-ös mypolancsövet rádugni az izzóra és csipesszel vagy hosszú csőrű fogóval kihúzni.

Visszatenni fordítva, csak a csőbe nem szabad nagyon belenyomni az izzót (led-et), hogy visszafele ne húzza ki.

Ha így nem sikerül, még mindig szét lehet szedni. ;)

Link to comment
Megosztás:

A két izzóért szétszedted a konzolt? ;)

3 az a 2. Más részeire is kíváncsi voltam :) de a szétfeszítéses téma az volt az első gondolat ;) láttam, hogy hozzá lehet férni szétrobbantás nélkül is ;) főként az érdekelt, hogy egy ilyen kócolást bele tudnék-e pakolni úgy hogy jó is legyen :lol: de szerintem letettem róla, elég oda ilyen is.. :P

Sziasztok!!!! Lesz valamikor Debrecen, Miskolc vonzáskörzetében Opel tali? :P :cry: ;)

Rövidesen lesz.. :D

Link to comment
Megosztás:

3 az a 2. Más részeire is kíváncsi voltam :) de a szétfeszítéses téma az volt az első gondolat :cry: láttam, hogy hozzá lehet férni szétrobbantás nélkül is :P főként az érdekelt, hogy egy ilyen kócolást bele tudnék-e pakolni úgy hogy jó is legyen :lol: de szerintem letettem róla, elég oda ilyen is.. :P

"izzólámpa LED"

Akkor most mi is? ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

3 az a 2. Más részeire is kíváncsi voltam :) de a szétfeszítéses téma az volt az első gondolat :P láttam, hogy hozzá lehet férni szétrobbantás nélkül is :P főként az érdekelt, hogy egy ilyen kócolást bele tudnék-e pakolni úgy hogy jó is legyen :lol: de szerintem letettem róla, elég oda ilyen is.. ;)

Az más. ;)

Lehet, hogy elég, főleg ha ár-érték arányt is nézünk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.