Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha annak veszed, hát tedd azt. Mindenesetre kezdem unni, hogy néha dekódolnom kell, amit írsz. Az pedig, hogy szerkesztettem a hozzászólásaidat, felfoghatod figyelmeztetésnek is.

Ezzel én lezártam a témát.

Aláírom van hogy tényleg durva amit írok, de egy kisbetűvel kezdett mondat...

De legyen úgy!

Eddig nem tettem, de majd idézgetem neked, amiket másnál nem veszel észre (ha már figyelmeztetésnél tartunk, nem haragból vagy valami, csak úgy unom, hogy nálam mindent észreveszel, másnál még a magyarország se gond ).

pl ilyen a hengerfely is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aláírom van hogy tényleg durva amit írok, de egy kisbetűvel kezdett mondat...

De legyen úgy!

Eddig nem tettem, de majd idézgetem neked, amiket másnál nem veszel észre (ha már figyelmeztetésnél tartunk, nem haragból vagy valami, csak úgy unom, hogy nálam mindent észreveszel, másnál még a magyarország se gond ).

pl ilyen a hengerfely is ;)

Itt mi a rossz? ;) :cry: ;) :P Jól van na, beszéljünk inkább az elektromos tükrömről. Vettem ajtókárpit garnitúrát, Olyat ami befogadja a dupla ablakemelő kapcsolót, így most már van hely az elektromos tükör kapcsolónak. Baromira büszke vagyok, mert mindent olcsón be tudtam szerezni :lol: :) Igaz a bekötésen lehet hogy elvérzek....szerintetek vigyem villamossági szerelőhöz? :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Itt mi a rossz? ;) :cry: ;) :P Jól van na, beszéljünk inkább az elektromos tükrömről. Vettem ajtókárpit garnitúrát, Olyat ami befogadja a dupla ablakemelő kapcsolót, így most már van hely az elektromos tükör kapcsolónak. Baromira büszke vagyok, mert mindent olcsón be tudtam szerezni :lol: :) Igaz a bekötésen lehet hogy elvérzek....szerintetek vigyem villamossági szerelőhöz? :P ;)

Szerintem kapcsolási rajz után be tudod kötni.

Csak kell egy kódrendszer, hogy milyen színt milyenre cserélsz ;) , de a többi szerintem adja magát, jelölés stb.

Link to comment
Megosztás:

Aláírom van hogy tényleg durva amit írok, de egy kisbetűvel kezdett mondat...

De legyen úgy!

Eddig nem tettem, de majd idézgetem neked, amiket másnál nem veszel észre (ha már figyelmeztetésnél tartunk, nem haragból vagy valami, csak úgy unom, hogy nálam mindent észreveszel, másnál még a magyarország se gond ).

pl ilyen a hengerfely is :lol:

Tedd azt. A p_report.gif gombot erre is használhatod. Ám ezzel nem csak nekem segítesz, hanem a moderátoroknak.

Ja, és kösz a segítséget, előre is. :)

Link to comment
Megosztás:

szerintem kapcsolási rajz után be tudod kötni.

Csak kell egy kódrendszer, hogy milyen színt milyenre cserélsz ;) , de a többi szerintem adja magát, jelölés stb.

Értem! Úgy hallottam hogy a tükör fűtést elég nehézkes a gyári helyére bekötni :) Lehet hogy inkább mégiscsak villamossági szerelőhöz viszem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valaki tud súgni mit érdemes megnézni egy villanyablak cuccon ha bontóban találok véletlenül? A nyarat szeretném elektronyosan beengedni az ablakon, de nem láttam még elektromos ablak szettet kiszedve. Jah, meg nekem a tekerősnek a mechanikája is ki van készülve erősen. (konkrétan sz.rrá van kopva már) az a rész is cseréldődik ha elektromosat teszek bele? :lol: Megjött a tavasz, vettem kasztni-elemeket, aztán rámjött az autóval foglalkozhatnék :) (barátnőmmegintpipaleszdeevvan... ;) )

Link to comment
Megosztás:

Valaki tud súgni mit érdemes megnézni egy villanyablak cuccon ha bontóban találok véletlenül? A nyarat szeretném elektronyosan beengedni az ablakon, de nem láttam még elektromos ablak szettet kiszedve. Jah, meg nekem a tekerősnek a mechanikája is ki van készülve erősen. (konkrétan sz.rrá van kopva már) az a rész is cseréldődik ha elektromosat teszek bele? :lol: Megjött a tavasz, vettem kasztni-elemeket, aztán rámjött az autóval foglalkozhatnék :) (barátnőmmegintpipaleszdeevvan... ;) )

Nekem nagyon lötyögtek azok a "csúszkák" a karok végén és az Istenért sem tolta fel egyenesen az ablakot...áthegesztettük a kézi azon részét és jó lett. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!

Kérdésem: ami a hővédő lemezbe megy bele cső na nekem az tönkrement! kérdésem Járhatok anélkül pár napig míg megint el nem megyek a bontóba? Direkt szűrőm van.

Én egy évet elvoltam nélküle.

Másrészt ha direktszűrőd van, akkor elvileg az a cső elveszti a funkcióját, hiszen gondolom nincs rákötve a szívócsőre.

Link to comment
Megosztás:

nyíregyháza melett vana garet... mi is odavittük... nemtom nem ugyan az é a kettő.

P.Ü.-ben passzold már át a címét pls.. :D

Ez sztem típushiba, mert az egyik ismerősömnek ugyanezzel a motorral szerelt Puntoján nemrég cseréltettünk, szerencséjére garanciálisan, 1x ezer km után turbót. Neki azt magyarázták, hogy rossz légszűrőt raktak bele és belement a víz, megfagyott beszállt a turbóba és kakukk. Hát mondom ez akárhogy is volt, szánalmas.

Olyan hangja volt, mint 1 sugárhajtású repülőnek.

Ebben van 65 e km ;) lótifuti :lol: asszony melósjárata meg néha az enyém is ;) de amúgy ha jobban elgondolom mint konstrukció az astra akármilyen kerregő akkor is jobban össze van rakva :D :D :D de szerintem az lesz, hogy repül belőle a lapát és lesz belőle szívódé :) úgy legalább nem vágja gallyra a tengelyt ha még nem sikerült neki... :cry:

De az a hang jó amúgy :P pörgetve csak úgy pislognak, hogy mi a franc van az elejében ;)

kezdem unni, hogy néha dekódolnom kell

Mint a részeg ember szavát? :P :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.