Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

elég barbárok, egy fül se maradt a lökin ;) de még így is megérte ;)

Jah... azt észrevettem. Kitekerte a csavarokat a sárvédőből fölül, meg az ajtónál a fölsőt, és rángatás...

-Fogja még egy pár nem? :lol:

-Nemláttam... biztos csak oda van szorulva...

:P :) Meg ahogy az udvarban körülnéztem... háát nem az a steril-bontó :P Viszont vót neki ami nekem kellett, és nem Pécsen, meg Debrecenben, úgyhogy jó vót ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah... azt észrevettem. Kitekerte a csavarokat a sárvédőből fölül, meg az ajtónál a fölsőt, és rángatás...

-Fogja még egy pár nem? :lol:

-Nemláttam... biztos csak oda van szorulva...

;) :) Meg ahogy az udvarban körülnéztem... háát nem az a steril-bontó ;) Viszont vót neki ami nekem kellett, és nem Pécsen, meg Debrecenben, úgyhogy jó vót :P

Árilag hogy nézett ki a művelet?

Link to comment
Megosztás:

Máshol egy motorháztető került annyiba amennyibe itt az egész pakk ;) :lol: (tény hogy a MHT eleje kicsit hólyagosodik de ennyiért megengedem neki) Majd lecsiszolom, lealapozom, és mehet rá a bőrbugyi :) ;)

Most titok, hogy 15ezer? vagy mivan? :P

Link to comment
Megosztás:

Azért, hogy érezd a törődést. :cry:

...hát nem szebb így? Szépen nagybetűvel kezdve, a mondat végén ponttal. :lol:

Aaaaaaaaa atyat gyatya :P ja jajvítom is :).

'619336']

;) Jobb mint a fájörfoksz írásellenőrzője. Az csak aláhúzni tudja. ;) (például a nevemet is... pedig helyesen írom ;) )

:P .

Link to comment
Megosztás:

Te igazán hülye! :P A ,,de"" és a ,,dehogynem"" mintha különböző szavak lennének. Rosszul látom? :lol:

Dehogy :)

Itt ujra helytálló ez a szó ;) .

Amúgy ténylegesen van de vel kezdődő mondat.

Székelyeknél elég gyakori. ;)

mondat: hm

összetett mondat: De.

Link to comment
Megosztás:

Ha még arról lenne szó :lol: de ez már csak szőrszáll hasogatás :) .

...

Ha annak veszed, hát tedd azt. Mindenesetre kezdem unni, hogy néha dekódolnom kell, amit írsz. Az pedig, hogy szerkesztettem a hozzászólásaidat, felfoghatod figyelmeztetésnek is.

Ezzel én lezártam a témát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.