Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

zsírfeka akkor remélem még a találkozóig összekoldulok két motorravaló és akkor már faceliftesen megyek

5 ezerért lehet venni párba vaterán szoktam látni

ja és még kell egy kapcsoló is

motor vezeték kapcsoló

invi most csinálta magának

kérdezd meg őt pü be

Link to comment
Megosztás:

Ellenben viszem a macit holnap turbó cserére, másodjára már nem biztos hogy kibírná a lapát a visszahajtogatást, garis, cseréljék ki azt cső.. :lol:

Na oda jutottam ma, hogy a turbó egyik lapátjának a hegye letört és persze állítólag külön nem lehet kapni, mondtak egy új csere árat meg egy nemcsereárat -utóbbiért egy komplett vacsiúj mocit kapnék ;) igen, a hoppáré az, hogy 2 éves korában lejárt róla a gari így nem cserélik ki csak kp-re :) :P

Szal ha valaki jár olyan helyen érdeklődje már meg mennyibe fáj bontottan 1.3 multijet (szutyukinál DDiS, Opelnél CDTi) mocihoz turbó. Vagy ha esetleg felújító műhelyben járna véletlen akkor mibe fáj egy felújítás..?? ;)

Link to comment
Megosztás:

Na oda jutottam ma, hogy a turbó egyik lapátjának a hegye letört és persze állítólag külön nem lehet kapni, mondtak egy új csere árat meg egy nemcsereárat -utóbbiért egy komplett vacsiúj mocit kapnék :) igen, a hoppáré az, hogy 2 éves korában lejárt róla a gari így nem cserélik ki csak kp-re :lol: ;)

Szal ha valaki jár olyan helyen érdeklődje már meg mennyibe fáj bontottan 1.3 multijet (szutyukinál DDiS, Opelnél CDTi) mocihoz turbó. Vagy ha esetleg felújító műhelyben járna véletlen akkor mibe fáj egy felújítás..?? ;)

Az baráti... Biztos van már 1.3 multijet-es gép hátulról megtörve, totálkárosan :P :P

Link to comment
Megosztás:

Az baráti... Biztos van már 1.3 multijet-es gép hátulról megtörve, totálkárosan :cry: :P

Voltam Debrecenben egy bontóban, nem sokkal lett volna olcsóbb és ami a hátsója, hogy beszerelési garancia van -avagy ha nem jó és eszi az olajat megszívtam ;) ezért érdekelne, hogy mennyibe fájna egy felújítás, legközelebb Nyírbátorban csinálnak ilyesmit, Dbből is oda hordják, rákérdeztem egy helyen ahol hirdették, hogy ők is javítanak -persze, mással megcsináltatják és a saját hasznukat ráteszik tehát még drágább a buli mintha elviszem.. :lol:

Szal ha valaki valami okosat tud a témára ne tartsa magában :P ;) én meg elteszem magam holnapra, kolléga néninek meghalt a férje és holnap lesz a tor ;) utána meg látásig küzdök még egy sort a keverővel, hétfőre harckésznek kell lennie... :)

Link to comment
Megosztás:

Voltam Debrecenben egy bontóban, nem sokkal lett volna olcsóbb és ami a hátsója, hogy beszerelési garancia van -avagy ha nem jó és eszi az olajat megszívtam ;) ezért érdekelne, hogy mennyibe fájna egy felújítás, legközelebb Nyírbátorban csinálnak ilyesmit, Dbből is oda hordják, rákérdeztem egy helyen ahol hirdették, hogy ők is javítanak -persze, mással megcsináltatják és a saját hasznukat ráteszik tehát még drágább a buli mintha elviszem.. :lol:

Szal ha valaki valami okosat tud a témára ne tartsa magában :P :P én meg elteszem magam holnapra, kolléga néninek meghalt a férje és holnap lesz a tor ;) utána meg látásig küzdök még egy sort a keverővel, hétfőre harckésznek kell lennie... :)

nyíregyháza melett vana garet... mi is odavittük...

nemtom nem ugyan az é a kettő.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudom már egyszer érdeklődtem, csak aztán a projekt leállt.... valaki akinek gyárilag fordulatszámmérős a C14NZ-je mondja meg mi a w száma és a hőfok? Enyém 1111, és a hőfok 110, de nekem az a 110 sántít (tudom a jeladó csere megoldja, de nekem óra csere lenne amugy is).

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudom már egyszer érdeklődtem, csak aztán a projekt leállt.... valaki akinek gyárilag fordulatszámmérős a C14NZ-je mondja meg mi a w száma és a hőfok? Enyém 1111, és a hőfok 110, de nekem az a 110 sántít (tudom a jeladó csere megoldja, de nekem óra csere lenne amugy is).

Köszi

Nekem W=1111, és 100°C a hőmérő.

Link to comment
Megosztás:

Szép estét!

Ma beraktam a fordulatszámmérős órát, azaz csak fordulatszámmérős volna... biztosítottak róla, hogy X14XE esetén biztos, hogy a kábel be van húzva a műszerfalhoz, csak rá kell dugni, örültem is nagyon. De sajnos mégsem ez a helyzet. Szóval ezt a jobbról a küszöb alól behúzom a kábelt erre meg arra, hát, azt sem tudom, hogy álljak neki, ehhez hozzá sem merek kezdeni. Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki, aki jövő héten ráérne nekem segíteni Fehérvár környékén, vagy innen nem messze? Esetleg most vasárnap Pesten is jó volna, de gondolom hétvégén senki nem akar ezzel foglalkozni...

Előre is nagyon hálás köszönetem, ha valaki véletlenül ilyesmire vetemedne, hogy segít egy magamfajta hülyének... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép estét!

Ma beraktam a fordulatszámmérős órát, azaz csak fordulatszámmérős volna... biztosítottak róla, hogy X14XE esetén biztos, hogy a kábel be van húzva a műszerfalhoz, csak rá kell dugni, örültem is nagyon. De sajnos mégsem ez a helyzet. Szóval ezt a jobbról a küszöb alól behúzom a kábelt erre meg arra, hát, azt sem tudom, hogy álljak neki, ehhez hozzá sem merek kezdeni. Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki, aki jövő héten ráérne nekem segíteni Fehérvár környékén, vagy innen nem messze? Esetleg most vasárnap Pesten is jó volna, de gondolom hétvégén senki nem akar ezzel foglalkozni...

Előre is nagyon hálás köszönetem, ha valaki véletlenül ilyesmire vetemedne, hogy segít egy magamfajta hülyének... :lol:

Mezőfalva gondolom már nem jáccik távolság ügyileg.

Link to comment
Megosztás:

Na oda jutottam ma, hogy a turbó egyik lapátjának a hegye letört és persze állítólag külön nem lehet kapni, mondtak egy új csere árat meg egy nemcsereárat -utóbbiért egy komplett vacsiúj mocit kapnék :) igen, a hoppáré az, hogy 2 éves korában lejárt róla a gari így nem cserélik ki csak kp-re :lol: ;)

Szal ha valaki jár olyan helyen érdeklődje már meg mennyibe fáj bontottan 1.3 multijet (szutyukinál DDiS, Opelnél CDTi) mocihoz turbó. Vagy ha esetleg felújító műhelyben járna véletlen akkor mibe fáj egy felújítás..?? ;)

Ez sztem típushiba, mert az egyik ismerősömnek ugyanezzel a motorral szerelt Puntoján nemrég cseréltettünk, szerencséjére garanciálisan, 1x ezer km után turbót. Neki azt magyarázták, hogy rossz légszűrőt raktak bele és belement a víz, megfagyott beszállt a turbóba és kakukk. Hát mondom ez akárhogy is volt, szánalmas. Olyan hangja volt, mint 1 sugárhajtású repülőnek.

Link to comment
Megosztás:

Ez sztem típushiba, mert az egyik ismerősömnek ugyanezzel a motorral szerelt Puntoján nemrég cseréltettünk, szerencséjére garanciálisan, 1x ezer km után turbót. Neki azt magyarázták, hogy rossz légszűrőt raktak bele és belement a víz, megfagyott beszállt a turbóba és kakukk. Hát mondom ez akárhogy is volt, szánalmas. Olyan hangja volt, mint 1 sugárhajtású repülőnek.

Sancinak is ugyan így magyarázták, csak a rossz légszűrő nem szerepelt a mesében.

Link to comment
Megosztás:

kb. 10 perce tettem ki kicsi s.ggemet az autóból, de amúgy nincs. :) 2 hét múlva hétfőn viszem lakatolni, mert a zárhíd is cserés kompletten, meg elmászott még ez az, úgyhogy majd 2 hét múlva ;) Már be vannak rendelve a zúj lámpák, lassan autó lesz ebből :lol:

Nah, én is összefutottam az emberrel ;) költöttem egy kis pééézt. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.