Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ezt nemtom, de ha repedt, akkor ott van benzin is...ami nem jó a forró motornak kívülről :lol:

anno túl hosszű csövet raktam oda, és hozzáért vmihez. elkezdett kiolvadni. nem volt vicces :) cseréld ki, aztán le van tudva

egy csepp benzin sincs ott. Tök száraz minden. Igazából a müködési elvét kéne megértenem. Mi a francnak megy egy gumi cső rá a folytószelepháztól arra a fém biszbaszra.

Link to comment
Megosztás:

egy csepp benzin sincs ott. Tök száraz minden. Igazából a müködési elvét kéne megértenem. Mi a francnak megy egy gumi cső rá a folytószelepháztól arra a fém biszbaszra.

majd az okosok megmondják, ha tudják. én csak azt mondtam, amit tapasztaltam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem poén, a nagy beszállítók készítenek univerzális érzékelőket is, amik nem feltétlenül egyeznek a gyári megoldással.

Szerk: látom FPepe is ugyanezt írta. :lol:

Ez így van. Én viszont valszeg félreértettelek. Úgy értettem, hogy a gm-es csomagolás bosch szondát rejt magában. Csak valahogy mindig úgy válaszoltál, hogy mintha a gm gyártaná azt a szondát, én meg csúnyán félreértettem. :)

Link to comment
Megosztás:

ez üzemanyag nyomásszabályzó

azon gondolkozom, hogy én anno nem építettem be azt a fém "tallért", ami elvileg kiegyenlítőtartályként üzemelne...lehet h emiatt indul nehezebben?

Lehet nem ártana, nem nehéz beépíteni, egy próbát megér.

Tavaly ősszel csináltattuk az esőcsatornát egy öreg szakival, Ő még forrasztani szokta, nem "csak" bekeni némi ragasztóval az összeillesztéseket, mint manapság sokan... a lényeg, hogy kinn forrasztott az udvaron, megnéztem mit csinál, és egy ilyen tartályt forrasztott éppen körbe,mert a pereme mentén, ahol össze vannak préselve, kicsit engedett. Kérdeztem mi ez, és mondta, hogy Opelhez való, de pontosabban Ő se tudja, egy szerelő haverja adta neki, hogy forrassza meg, ha ráér. Akkor láttam ilyet élőben. Mellesleg neki is Astrája van, egy igen szép állapotú, facelift előtti...

Link to comment
Megosztás:

Lehet nem ártana, nem nehéz beépíteni, egy próbát megér.

Tavaly ősszel csináltattuk az esőcsatornát egy öreg szakival, Ő még forrasztani szokta, nem "csak" bekeni némi ragasztóval az összeillesztéseket, mint manapság sokan... a lényeg, hogy kinn forrasztott az udvaron, megnéztem mit csinál, és egy ilyen tartályt forrasztott éppen körbe,mert a pereme mentén, ahol össze vannak préselve, kicsit engedett. Kérdeztem mi ez, és mondta, hogy Opelhez való, de pontosabban Ő se tudja, egy szerelő haverja adta neki, hogy forrassza meg, ha ráér. Akkor láttam ilyet élőben. Mellesleg neki is Astrája van, egy igen szép állapotú, facelift előtti...

lehet beszerkesztem majd valamikor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez így van. Én viszont valszeg félreértettelek. Úgy értettem, hogy a gm-es csomagolás bosch szondát rejt magában. Csak valahogy mindig úgy válaszoltál, hogy mintha a gm gyártaná azt a szondát, én meg csúnyán félreértettem. :lol:

jártam már így én is

van egy x16xel ami 3500 felett kegyetlenül rángat.

az mi lehet?

benzinszűrő esetleg?? és más?

Link to comment
Megosztás:

csak menetközben, akkor :

AC szűrő nyomás szabályzó

ezek közzül lehet keresgélni nem?

Szerintem első körben nézd meg a szüröt

utána ha jó akkor üzemanyagcső leköt a szürönél relénél lábak összezár és egy perc alatt asszem 1 liter körül kéne hogy nyomjon a pumpa

ha az is oké akkor esetleg aktiv szénszürő környéke, hogy nincs e valami dugulás valamelyik csőben.

Ez az én szerény véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.