Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kb. 10 perce tettem ki kicsi s.ggemet az autóból, de amúgy nincs. :) 2 hét múlva hétfőn viszem lakatolni, mert a zárhíd is cserés kompletten, meg elmászott még ez az, úgyhogy majd 2 hét múlva ;) Már be vannak rendelve a zúj lámpák, lassan autó lesz ebből :lol:

még vmi motor kéne bele ;) :P

Link to comment
Megosztás:

kb. 10 perce tettem ki kicsi s.ggemet az autóból, de amúgy nincs. :) 2 hét múlva hétfőn viszem lakatolni, mert a zárhíd is cserés kompletten, meg elmászott még ez az, úgyhogy majd 2 hét múlva ;) Már be vannak rendelve a zúj lámpák, lassan autó lesz ebből :lol:

felniből csak 3 darab van nem kérdeztél rá árat esetleg?

még vmi motor kéne bele ;) :P

jó aza moci, megy elég rendesen, 14nzhez képest legalábbis :P

Link to comment
Megosztás:

felniből csak 3 darab van nem kérdeztél rá árat esetleg?

jó aza moci, megy elég rendesen, 14nzhez képest legalábbis ;)

Sárvédőjér' mentem b.szod :P :lol: Egyik a lámpákkal jön, a másik a felnivel... nemtudom, nem néztem rajta semmit, csak az elejét. (meg a jobb első -mintha lenne hátsó- :) ajtózsebben van egy kiszerelt TID, de azt se láttam :cry: :P )

még vmi motor kéne bele ;) ;)

Van hozzá kettő. Ha majd kevés lesz akkor beteszek egyet hátra is, és 2 motoros, 4 kerékhajtású gépem lesz. Azzal már meglesz az ültetés is :D ;)

Link to comment
Megosztás:

GM a gyári. ;)

Akkor nem szóltam. :lol:

Jut eszembe. Az injektoroknál van valami szerintem mágnesszelepre emlékeztető dolog. Egy gumi cső megy rá a folytószelepház felől. Mi célt szolgál ez az eszköz? Mellesleg a gumi cső enyhén porózus rajta. De addig nem merek hozzáynulni, amig nem tudom hogy mi a bánat ez és mi célt szolgál. Miként van rá rögzítve a gumicső. A folytószelepháznál csak rá van nyomva egy csonkra, de een meg ugy néz ki, mintha benne folytatódna. Remélem értitek mire gondolok. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem szóltam. :lol:

Jut eszembe. Az injektoroknál van valami szerintem mágnesszelepre emlékeztető dolog. Egy gumi cső megy rá a folytószelepház felől. Mi célt szolgál ez az eszköz? Mellesleg a gumi cső enyhén porózus rajta. De addig nem merek hozzáynulni, amig nem tudom hogy mi a bánat ez és mi célt szolgál. Miként van rá rögzítve a gumicső. A folytószelepháznál csak rá van nyomva egy csonkra, de een meg ugy néz ki, mintha benne folytatódna. Remélem értitek mire gondolok. ;)

nekem nem jött át :)

Link to comment
Megosztás:

Azt mondtad mágnesszelep-szerű dolog, ez meg az injektorhídon van, de csak SE-ben, úgyhogy nemtommi :lol:

Igen azért gondolom hogy valami szelepszerü dolog, mert megy rá kanóc is. És az aljában meg folytatódik egy másik gumicső.

szerk.: Jólenne tudni, hogy mi, mert eléggé porladoik rajta a gumicső, szal ki kéne cserélni a csövet, de amig nemtom hogy mi célt szolgál nem akarok hozzányulni.

Link to comment
Megosztás:

Aham!

Milyen hatással tud lenni a gépsasra, ha mondjuk repedt a kis gumicső ami a folytószelepháztól megy rá a szabályzóra?

ezt nemtom, de ha repedt, akkor ott van benzin is...ami nem jó a forró motornak kívülről :lol:

anno túl hosszű csövet raktam oda, és hozzáért vmihez. elkezdett kiolvadni. nem volt vicces :) cseréld ki, aztán le van tudva

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.