Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem, és tudom. Mármint nem Omega, és tudom, hogy arról beszéltél. :P

Majd ha visszajöttem, de csak ha addíg jól viselkedsz. :P Nincs kis egyes, fekete pont, és beírás! :lol:

oh kössz:D

Nick Árpibácsi foggal húzott Bőinget. Akkor most olyan erős mint egy Touareg? :)

na ez meg a másik ;)

de am hogy lehet az?

nagyon erős bácsik nekifeszülnek a kamionak, és csak a traktort bírják húzni, igen jó csapágyazása lehet a repcsikeréknek ;)

Link to comment
Megosztás:

oh kössz:D

na ez meg a másik :lol:

de am hogy lehet az?

nagyon erős bácsik nekifeszülnek a kamionak, és csak a traktort bírják húzni, igen jó csapágyazása lehet a repcsikeréknek :)

Az is vmi? Anno a Fridi-sóban a pali a tökével emelgetett meg húzott el dolgokat ;)

Link to comment
Megosztás:

Az is vmi? Anno a Fridi-sóban a pali a tökével emelgetett meg húzott el dolgokat :P

F@sza csávó akkor :)

nikkkk árpiról meg csak annyit, hogy a ladát meg nem húzta el, pedig csak kézifék volt behúzva a készátverésben.

akkor most mi van?

és nem azért, mert Lada van ráírva ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Előbb bejött egy fazon. Békésen dógozgatok, nyílik az ajtó, odanézek, első gondolat "bejött egy csöves... ez meg mif.szt akar? :) " Közelebb jött szívja az orrát, szaga is megvan "második gondolat, most hogy dobjam ki hogy ne érjek hozzá? ;) " Ideszaglik a pulthoz, kérdezem mit szeretne (gondoltam legalább hallok valami jópofa kéregető-storyt, olyan frankókat hallottam régebben). Válasza annyi hogy turkál egy szatyorban, és morog, meg krákog. Mégegyszer kérdezem mit akar, akkor meglátok a kezébe egy cetlit, rajta egy típusszámmal, mellé-téve egy törött műanyag bizbasz. Kiderült hogy leb.szott egy számológépet a pultról egy bótban, és megmondták neki hogy szerezzen hozzá alkatrészt. Véletlenül pont egy ilyen sz.r volt a lábamnál a "bontott szemetek amiket úgyse visz el senki" dobozban. Megkapta, nézem merre megy, erre felül egy V-stormra, a másik szatyorból egy sisakot, azt elmegy. ;) :P Pusztuljak meg ha értem :lol:

F@sza csávó akkor ;)

nikkkk árpiról meg csak annyit, hogy a ladát meg nem húzta el, pedig csak kézifék volt behúzva a készátverésben.

akkor most mi van?

és nem azért, mert Lada van ráírva :cry: ;) :P

Azt a "kici kínai szakác" miatt nem tudta elhúzni :D A repcsin meg nem volt behúzva a kézifék :D

Link to comment
Megosztás:

Az is vmi? Anno a Fridi-sóban a pali a tökével emelgetett meg húzott el dolgokat ;)

Ja emlékszem rá, én biztos ráléptem volna a fékre. :P

Előbb bejött egy fazon. Békésen dógozgatok, nyílik az ajtó, odanézek, első gondolat "bejött egy csöves... ez meg mif.szt akar? :) " Közelebb jött szívja az orrát, szaga is megvan "második gondolat, most hogy dobjam ki hogy ne érjek hozzá? ;) " Ideszaglik a pulthoz, kérdezem mit szeretne (gondoltam legalább hallok valami jópofa kéregető-storyt, olyan frankókat hallottam régebben). Válasza annyi hogy turkál egy szatyorban, és morog, meg krákog. Mégegyszer kérdezem mit akar, akkor meglátok a kezébe egy cetlit, rajta egy típusszámmal, mellé-téve egy törött műanyag bizbasz. Kiderült hogy leb.szott egy számológépet a pultról egy bótban, és megmondták neki hogy szerezzen hozzá alkatrészt. Véletlenül pont egy ilyen sz.r volt a lábamnál a "bontott szemetek amiket úgyse visz el senki" dobozban. Megkapta, nézem merre megy, erre felül egy V-stormra, a másik szatyorból egy sisakot, azt elmegy. ;) :P Pusztuljak meg ha értem :lol:

Lehet a mocit meg felökte a parkolóban, és most ment a márkaszervizbe plexiért. :cry:

Link to comment
Megosztás:

Óriási probléma :) ;) nekem a 16 éves benzincső se defektelt ki a wareszen :P méghogy rossz autó ;)

Ellenben viszem a macit holnap turbó cserére, másodjára már nem biztos hogy kibírná a lapát a visszahajtogatást, garis, cseréljék ki azt cső.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

én meg nem néztem, pedig akartam... mi volt?

kidörzsölődhet a benzincső?

ennyi?

és a toyota?

lassan csődbe megy a sok visszahívástól.

A motortérben mutogatta a szerelő a benzincsövet, lehet hosszabb mint kéne, és rázkódáskor hozzáérhet valamihez. Konkrétumot nem mondtak, csak hogy pár 10 ezer autót érint. :lol: Baleset még nem volt belőle, nem tudom akkor hogyan jöttek rá. Azt mondta a szerelő, HA kidörzsöli valami, és HA forró motorra, kipufra jut akkor meggyulladhat. Most nem is tudom így hirtelen, nekünk van-e egyáltalán motor-kipuff közelébe a benzincső. Mármint a gumi ami kidörzsölődhet. Főleg ha eszi az etanol. :)

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyünk Egerbe, én képviselem a céget, rámbízták a kocsit, nekem kell vezetni. Kérdem a főnököt Pesten ismeri valaki a járást? Zoli már vagy 10X voltunk, te is tudod merre kell menni! Aham a 10-ből 2X egy másik kocsi után mentünk, 5X mindíg másfele mentünk, a maradék 3X meg eltévedtünk. :) Hazafele eddíg kétszer próbáltunk rámenni az M0-ásra, egyszer bementünk Békásmegyerre, másodszor meg elmentünk a feljáró mellett. De mondom legyél egészen nyugodt, jó kezekben lesz az irányítás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyünk Egerbe, én képviselem a céget, rámbízták a kocsit, nekem kell vezetni. Kérdem a főnököt Pesten ismeri valaki a járást? Zoli már vagy 10X voltunk, te is tudod merre kell menni! Aham a 10-ből 2X egy másik kocsi után mentünk, 5X mindíg másfele mentünk, a maradék 3X meg eltévedtünk. :D Hazafele eddíg kétszer próbáltunk rámenni az M0-ásra, egyszer bementünk Békásmegyerre, másodszor meg elmentünk a feljáró mellett. De mondom legyél egészen nyugodt, jó kezekben lesz az irányítás. :lol:

Egyszer egy falubeli srác indult pestre (életében először) és azt mondta, majd megállunk, és megkérdezünk valakit :) ;) ;) persze, és az egyből megmondja, hogy hol lakik a pistabá :P :P ;)

nah kb ilyen a te helyzeted is :D megállsz oszt megkérdel valakit :cry: ;) :D ha szerencséd van nem is odavaló :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer egy falubeli srác indult pestre (életében először) és azt mondta, majd megállunk, és megkérdezünk valakit :lol: :) ;) persze, és az egyből megmondja, hogy hol lakik a pistabá ;) :P :P

nah kb ilyen a te helyzeted is :D megállsz oszt megkérdel valakit ;) :cry: ;) ha szerencséd van nem is odavaló :D

Én mindíg mondom menjünk az elkerülőnek, az tök egyértelmű, csak abban a sávban kell maradni amit a tábla mutat, de nem mert ha ott baleset van akkor meegcopjuk, Pesten hamarabb átérünk, aztán mindíg közbejön valami pölö BKV-strájk. :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyünk Egerbe, én képviselem a céget, rámbízták a kocsit, nekem kell vezetni. Kérdem a főnököt Pesten ismeri valaki a járást? Zoli már vagy 10X voltunk, te is tudod merre kell menni! Aham a 10-ből 2X egy másik kocsi után mentünk, 5X mindíg másfele mentünk, a maradék 3X meg eltévedtünk. :) Hazafele eddíg kétszer próbáltunk rámenni az M0-ásra, egyszer bementünk Békásmegyerre, másodszor meg elmentünk a feljáró mellett. De mondom legyél egészen nyugodt, jó kezekben lesz az irányítás. :lol:

Ja bizonytalan vagy, segít a gépées. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én mindíg mondom menjünk az elkerülőnek, az tök egyértelmű, csak abban a sávban kell maradni amit a tábla mutat, de nem mert ha ott baleset van akkor meegcopjuk, Pesten hamarabb átérünk, aztán mindíg közbejön valami pölö BKV-strájk. :P

én is mindíg a gyorsforgalmin megyek, hamarabb , és nem idegtépő az út :P

nekem a polgármester nem szól bele hol megyünk, csak néha be-beszól, hogy: - "remélem tudod hol járunk, mer é nem" :) ;) ő még GPS-el se nagyon boldogul pesten... úgyhogy rámbízza magát ;) ha el is tévedek, úgyteszek mintha nem néztem volna el egy letérőt, és direkt arra kellett volna menni, teszek egy kört, és másodjára nem tévesztek ;) neki van, hogy fel se tűnki :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer egy falubeli srác indult pestre (életében először) és azt mondta, majd megállunk, és megkérdezünk valakit :P ;) :cry:

Jah :lol: Törökbálintra mentünk volna, haver persze sík hülye a térképolvasáshoz én meg a Hungárián képtelen voltam raccsingolás közben arra is, elvégre is elég volt a wareszt tempón tartani :P először egy csávót kérdeztünk meg (miután eltévedtünk) az beirányított valami híd vagy felüljáró alá, ott a másik ürge meg elküldött valami brutálmeredek hegyoldalra :P na mondom jó, CB Scan be -csak lesz valami taxis akit el tudok érni és útba igazít, hát ott a reptéri légiirányítástól kezdve mindent befogtam de mást nem sikerült elérni ;) erre hasít felfele egy Hondás koma, satufék, kiszáll majd: "szasztok fiúk, nem tudjátok hol van az akármilyen park?" :P Há mondom: "ember, azt se tudjuk hogy mi hol vagyunk.." ;) :D visszapattant azt eltűzött. Én meg miután beleuntam a menésbe némi gyertyapucolás után mondom havernak: "látod ott a Lágymányosi, ez az út nagyjából oda vezet, na azon megyünk.." persze, 2 sávos egyirányún szembe forgalommal úgy 120-130cal :) a végén -illetve az elején le is kapcsoltak a bozótlakók de egy igazolvány villantás meg némi sztorimesélés után gyorsan el is engedtek meg gondolom röhögtek egy jót a két vidéki hülyén.. ;)

De azért így visszagondolva egész jó buli volt :D :D főleg, hogy haza is tudtunk jönni egyben a kocsival :P na Pest az nem neki való volt, nem hazai pálya.. :D

Link to comment
Megosztás:

Jah :lol: Törökbálintra mentünk volna, haver persze sík hülye a térképolvasáshoz én meg a Hungárián képtelen voltam raccsingolás közben arra is, elvégre is elég volt a wareszt tempón tartani :D először egy csávót kérdeztünk meg (miután eltévedtünk) az beirányított valami híd vagy felüljáró alá, ott a másik ürge meg elküldött valami brutálmeredek hegyoldalra :D na mondom jó, CB Scan be -csak lesz valami taxis akit el tudok érni és útba igazít, hát ott a reptéri légiirányítástól kezdve mindent befogtam de mást nem sikerült elérni ;) erre hasít felfele egy Hondás koma, satufék, kiszáll majd: "szasztok fiúk, nem tudjátok hol van az akármilyen park?" :P Há mondom: "ember, azt se tudjuk hogy mi hol vagyunk.." :P ;) visszapattant azt eltűzött. Én meg miután beleuntam a menésbe némi gyertyapucolás után mondom havernak: "látod ott a Lágymányosi, ez az út nagyjából oda vezet, na azon megyünk.." persze, 2 sávos egyirányún szembe forgalommal úgy 120-130cal :) a végén -illetve az elején le is kapcsoltak a bozótlakók de egy igazolvány villantás meg némi sztorimesélés után gyorsan el is engedtek meg gondolom röhögtek egy jót a két vidéki hülyén.. ;)

De azért így visszagondolva egész jó buli volt :cry: ;) főleg, hogy haza is tudtunk jönni egyben a kocsival :P na Pest az nem neki való volt, nem hazai pálya.. :D

én meg megnéztem itthon a 197.hu-n ami már ne működik, és egy papírra felrajzolgattam, és úgy odataláltam, hogy a megállás pont egy parkolóba történt, de mint aki hazajött, befordultam egy utcán,aztán a végén elkanyarodtam ballra, és egyből parkolóba :D

na több ilyen nem volt még :P

Link to comment
Megosztás:

én meg..

Na de az a sügér azért jött volna velem, hogy majd ő tudja ;) persze :) akkoriban az unokanővérét "khm"gettem :cry: azt hozzá mentünk volna..volna... :lol:

De a nagy poén, hogy hivatalosan a Keleti főcsat.ra indultunk pecázni és a Dunán kötöttünk ki ;) ;) és még ezután jött a benyás sztori az M3-ason a vendéglőben... :P :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Én 3 évvel ezelőtt Bosznia-Hercegovinában voltam. Vettem is térképet, mondom tök jó lesz, tök részletes, mert akkor még GPS-em nem nagyon volt. Mikor ott voltam akkor derült ki, ők minden útjelző táblát, utcanevet, ciril betűvel írnak... :) Mire kibetűzöd, lefordítod már 6 kilométerrel odébb vagy. Egyszer meg építkezés miatt eltereltek. Fel a hegyekbe. Még a térkép se mutatta hol vagyok. Hát, mondom megkérdeznem nem nagyon kell hol vagyok.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.