Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az előző 1.2-t nem is kellett, de a mostani 1.4-üknek véres a torka. De ami izzót már beleraktak, abból megélne a Tungsram. Vettem bele drága Osramot, azt is megette 2 hónap alatt :) Nem értem, 11 év Wartburgozás alatt 1! izzót cseréltünk!

Véletlenül nincs egy "enyhe" túlöltése? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Be kell kamerázni, ne hagyd magad átbacni! :P

Már nincs meg :lol: Általános iskola 7.-ben bevittem a suliba természetismeret dupla5-ösért (valahogy javítani kellett az előző heti dupla 1-esen amit azért kaptunk mert véletlenül kiborítottuk a zárt szekrényben és üvegcsőben tartott békát a biosz teremben ;) ;) ) Aztán valahogy ottmaradt, és nem hoztam haza :) Már sajnálom, most tök jó lenne ott a falon megint :P

Link to comment
Megosztás:

Mértem, de nem volt (mérés közben). Autószerelő szerint típushiba, hogy az izzót nem rögzíti stabilan a lámpa, és a rázkódástól hullik szét a wolfram.

hmm... Haver Pizsója is ilyen... :) Az is eszi az izzókat, de az előző melóhelyéről hozott egy adagot, és abból elvegetál ;) 1,5 - 2 havonta egy izzó az átlagfogyaztása ;) A múltkor én cseréltem benne, mert nem hittem el hogy mekkora sz.pás. Télleg az :P (de pollenszűrőt is cseréltem benne, ami meg egy vicc hogy milyen egyszerű az általam eddig pollenszűrőcserélt opelekhez képest. Egy szövet-borítást leakaszt két kampóról, mögötte egy fogantyús ajtó. Fogantyú meghúz, ajtó lejön, ott a szűrő. Kiemel betesz, visszapattint, azt annyi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

MID az nincs. De van egy régi műszeregységem fájó szívvel de csak neked odaadom. Régi tekerős ablakemelő, féltengely :D kopott tárcsák, betétek, dobok, görbe szelepek, carakodo gyujtásmodul, mi kell?

műszeregységből az előlap jöhet :P de inkább küld el postán ;)

Az Járműtelep utcában dekkál egy amúgy egész szép pezsgő színű Caravan a hátsó ablakában egy, "nem vettem, kindertojásban találtam" felirattal. Még nem láttam az embert akié az autó, de szívesen betenném a csomagtartóba a viccesvagyokfelirata mellé... :)

jó nagy kindertojás, sztem legalább emu :cry:

vagy mamut ;)

1000 pénzért kapni párban :lol: :P

jaja és a szétesettet átveszem ;)

Gyilkos! ;) :D Én olyanról hallottam hogy fácánt csaptak el, aztán felvágódott, be a tetőablakon, és mira a csákó lefékezett, hátranézett hátul ült a kér srác csurom véresen, meg köpködték a tollat a szájukból. :P

ez tuti mítoszvadász történet, akkora baromság :D

hogy esne be a napfénytetőn, meg annyi vér egy csapat fácánba sincs :D

Link to comment
Megosztás:

Ki kell próbálni a HRR-n. Csak előbb flexelünk egy napfénytetőt rá :lol: ;)

aaa nem az már őzzel le van próbálva, próbázzuk a tiédet inkább :)

szólo dzséminek meg edemnek ;)

megoldják :cry: ;)

de ez akkor is baromság, mert ha még előrefelé nyílna a napfénytető...

siveda tető vagy mi az azzal még talán... de az is igen érdekes lenne, ha már elüti, akkor átmegy alatta mire leesik.

olyan viszont tuti van, hogy suzukiba hűtőt kellett cserélni, egy fácán miatt :P én cseréltem :P

Link to comment
Megosztás:

aaa nem az már őzzel le van próbálva, próbázzuk a tiédet inkább :P

szólo dzséminek meg edemnek :P

megoldják :D ;)

de ez akkor is baromság, mert ha még előrefelé nyílna a napfénytető...

siveda tető vagy mi az azzal még talán... de az is igen érdekes lenne, ha már elüti, akkor átmegy alatta mire leesik.

olyan viszont tuti van, hogy suzukiba hűtőt kellett cserélni, egy fácán miatt :cry: én cseréltem ;)

Én meg vettem ki akksit veréb miatt. Hogy hogy a p.tsába került oda azóta se tudjuk, de úgy nézett ki mintha a veréb lett volna ott hamarabb, és rácsapták volna fölülről az akkut :D :lol:

Jah, és még egy pont a Trabinak. Abba nem kellett hűtőt cserélni :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

aaa nem az már őzzel le van próbálva, próbázzuk a tiédet inkább :)

szólo dzséminek meg edemnek ;)

megoldják ;) ;)

de ez akkor is baromság, mert ha még előrefelé nyílna a napfénytető...

siveda tető vagy mi az azzal még talán... de az is igen érdekes lenne, ha már elüti, akkor átmegy alatta mire leesik.

olyan viszont tuti van, hogy suzukiba hűtőt kellett cserélni, egy fácán miatt :P én cseréltem :P

Lehet sibeda volt, vagy átvitte a plexit is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kitámasztó kerék :lol:

Üveg az a napfénytető mindenhol? Mintha a Wareszokon plexi lett volna, vagy csak a szélterelő előtte.

az, kitámasztó ,kétkerekeztek

wareszon is üveg volt szerintem, meg a kispolákon is

sőt a polákon tuti az volt.

a szélterelő volt műanyag.

na ez se semmi húzza a touareggel a gépet,a boeinget és így meg úgy meg húúú, de arról nem beszélnek, hogy eredetileg is autóval húzzák a gépeket a földön, igaz az egy seciás gép,de akko is...

ja a másik, hogy 5km/h val húzta, és nem fékez,mert leégnek a féktárcsák :)

max blokonak a kerekek,és keresztbeáll, de az ABS el még annyi se történik.

Link to comment
Megosztás:

De ez nem Omega ugye...?

Én arról beszéltem.

Nem, és tudom. Mármint nem Omega, és tudom, hogy arról beszéltél. ;)

műszeregységből az előlap jöhet :lol: de inkább küld el postán :)

Majd ha visszajöttem, de csak ha addíg jól viselkedsz. :P Nincs kis egyes, fekete pont, és beírás! ;)

Link to comment
Megosztás:

az, kitámasztó ,kétkerekeztek

wareszon is üveg volt szerintem, meg a kispolákon is

sőt a polákon tuti az volt.

a szélterelő volt műanyag.

na ez se semmi húzza a touareggel a gépet,a boeinget és így meg úgy meg húúú, de arról nem beszélnek, hogy eredetileg is autóval húzzák a gépeket a földön, igaz az egy seciás gép,de akko is...

ja a másik, hogy 5km/h val húzta, és nem fékez,mert leégnek a féktárcsák :lol:

max blokonak a kerekek,és keresztbeáll, de az ABS el még annyi se történik.

Nick Árpibácsi foggal húzott Bőinget. Akkor most olyan erős mint egy Touareg? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.