Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is ébredtem már arra, hogy csillagokat látok, meg zsibbad a fél fejem. Néztem is nincs-e az ágy mellett egy fahusáng, vagy egy darab léc. Kizárt hogy csak kézzel akkorát tudjon ütni. :lol:

Baccameg, honaptól megint Eger. Igy hogyan csinálom ameg a kocsit a műszakira? Megfordult a fejemben, hogy elviszem szerelőhöz, aztán oldja meg, de gyorsan lebeszéltem megam róla. Egyrészt ne belőlem éljen meg, másrészt valamit elqrnak aztán veszekedjek vele, meg szívjak hónapokon keresztöl?

Tudok egy eladó MV6-os MŰSZAKIS Omegát .... Úgyis azt akarsz venni. Nem ? :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem nyert. :P

Most láttam élőben feketét.:

http://kep.ivpicture.hu/322467.jpg

Én már többet is ;) ;)

Jah és találkoztam egy bordó 1.7-es dizil f astrával, ugyan ott horpadt csomagtartóajtóval. Még a rendszáma is csak egy számban különbözött az enyémtől :lol: :) ;) Nem mentem oda kezetfogni mert a csávó pont úgy nézett ki mint akihez az ember nem megy oda ha nem muszáj, de az autót azé' lefényképeztem :P

Link to comment
Megosztás:

Én már többet is ;) :P

Jah és találkoztam egy bordó 1.7-es dizil f astrával, ugyan ott horpadt csomagtartóajtóval. Még a rendszáma is csak egy számban különbözött az enyémtől :lol: :) ;) Nem mentem oda kezetfogni mert a csávó pont úgy nézett ki mint akihez az ember nem megy oda ha nem muszáj, de az autót azé' lefényképeztem :P

Ja az milyen lelombozó, amikor látok egy fehér f astra caravant, még az asszony is mondja, hogy né má, tesó, erre rávigyorgok a sofőrre, az meg néz bénán hogy mit akarok tőle. :cry:

sajnos nem mindenki olyan rendes, mint Breki vagy Te ;)

am igen

fék kmóra oldalindex lámpa index hátsóhíd felnik gumik ;)

Na, jó kedvemben találsz! Mit kérsz, soroljad! Holnap Egrbe megyek, odaviszem leugrsz érte. :D

Link to comment
Megosztás:

Ja az milyen lelombozó, amikor látok egy fehér f astra caravant, még az asszony is mondja, hogy né má, tesó, erre rávigyorgok a sofőrre, az meg néz bénán hogy mit akarok tőle. ;)

Na, jó kedvemben találsz! Mit kérsz, soroljad! Holnap Egrbe megyek, odaviszem leugrsz érte. ;)

nem mindenki szereti is az astrát, van aki csak hajtja, és haragszik rá, hogy miért nem akkora, mint egy ford mondeó, vagy miért nem megy a 60lovas c14nz, mint egy passat 1.9 tdi stb...

de ez amúgymeg is látszik az autókon :lol:

mid van? :)

Link to comment
Megosztás:

nem mindenki szereti is az astrát, van aki csak hajtja, és haragszik rá, hogy miért nem akkora, mint egy ford mondeó, vagy miért nem megy a 60lovas c14nz, mint egy passat 1.9 tdi stb...

de ez amúgymeg is látszik az autókon :lol:

mid van? :)

MID az nincs. De van egy régi műszeregységem fájó szívvel de csak neked odaadom. Régi tekerős ablakemelő, féltengely ;) kopott tárcsák, betétek, dobok, görbe szelepek, carakodo gyujtásmodul, mi kell?

Link to comment
Megosztás:

Az Járműtelep utcában dekkál egy amúgy egész szép pezsgő színű Caravan a hátsó ablakában egy, "nem vettem, kindertojásban találtam" felirattal. Még nem láttam az embert akié az autó, de szívesen betenném a csomagtartóba a viccesvagyokfelirata mellé... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bent az új Tyc fényszórók + a 90%-os Megalight...este, melóból hazafelé kiderül mennyire jó, de már most nappali fénynél is "ég és föld" volt az eltérés a fényerőben az új kombó javára amikor állitgattam be egy fehér valami előtt. Ehhez valóban voltak toldatok - 3 féle is, nyilván a motorok tengelyének többfélesége miatt - de teljesen más az a része mint az eredeti Carello-ban és lehet, hogy ezért nem értettétek világosan, hogy miről is beszélek. :lol:

Szerelés közben meg leesett az egyik index búrája...pillanatragasztóval visszabiggyesztettem..remélem megtartja, hogy csessze meg!-azt most nem akarok venni. :)

Link to comment
Megosztás:

Bent az új Tyc fényszórók + a 90%-os Megalight...este, melóból hazafelé kiderül mennyire jó, de már most nappali fénynél is "ég és föld" volt az eltérés a fényerőben az új kombó javára amikor állitgattam be egy fehér valami előtt. Ehhez valóban voltak toldatok - 3 féle is, nyilván a motorok tengelyének többfélesége miatt - de teljesen más az a része mint az eredeti Carello-ban és lehet, hogy ezért nem értettétek világosan, hogy miről is beszélek. :lol:

Szerelés közben meg leesett az egyik index búrája...pillanatragasztóval visszabiggyesztettem..remélem megtartja, hogy csessze meg!-azt most nem akarok venni. ;)

1000 pénzért kapni párban :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Bent az új Tyc fényszórók + a 90%-os Megalight...este, melóból hazafelé kiderül mennyire jó, de már most nappali fénynél is "ég és föld" volt az eltérés a fényerőben az új kombó javára amikor állitgattam be egy fehér valami előtt. Ehhez valóban voltak toldatok - 3 féle is, nyilván a motorok tengelyének többfélesége miatt - de teljesen más az a része mint az eredeti Carello-ban és lehet, hogy ezért nem értettétek világosan, hogy miről is beszélek. :lol:

Szerelés közben meg leesett az egyik index búrája...pillanatragasztóval visszabiggyesztettem..remélem megtartja, hogy csessze meg!-azt most nem akarok venni. ;)

Balos? Tavaly télen lehagytam én is, rá egy hétre apám is a balost. Azt mondta, nem állhatok az udvarba, mert megfertőzte a kocsim az övét :)

Link to comment
Megosztás:

1000 pénzért kapni párban :lol: ;)

Akkó'se! :P Majd. Máskor.

Balos? Tavaly télen lehagytam én is, rá egy hétre apám is a balost. Azt mondta, nem állhatok az udvarba, mert megfertőzte a kocsim az övét ;)

Ez valami tipusbetegség!? ;) :P Igen, a balos, nekem is. Igaz, már kapott követ(amikor a fényszóró is), be van repedve is kicsit és ez megtette a hatását gondolom, de jójazmég falura! :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem 5 galamb repesztette be az indexemet még tavaly ősszel :) A Megyeri úton döftem 70-80 körül a szélen, és ott tömte az agyát egy rakás madár. Városi galamb mindig az utolsó pillanatban megy el, nem is foglalkoztam velük különösebben. Aztán apám már kezd hümmögni mellettem, hogy szerinte már késő lesz, utána látom hogy egy kezd el felszállni (ő az A oszlopon koppant) utána már csak tollfelhő (a többi az nem jutott olyan magasra) ;) Haverom ült hátul az csak szakadt a röhögéstől hogy mögöttem még a szuzukin is áll a toll, benne a nő meg nem érti hogy ki dobálta meg párnákkal :lol: :P Nah az egyik dög fejelte meg az indexemet, és akkor repedt be. Aztán kicseréltem, de amikor összetörtem télen, akkor az is kukázódott úgyhogy visszakapta a repedtet.. :P De ne mán... mág 3 nap múlva is tollat szedegettem az autóból ;) Még az ablakmosó tartály alatt is volt belőle... Madarak... mindegyik úgy gondolta hogy majd valaki úgyis figyel ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem 5 galamb repesztette be az indexemet még tavaly ősszel ;) A Megyeri úton döftem 70-80 körül a szélen, és ott tömte az agyát egy rakás madár. Városi galamb mindig az utolsó pillanatban megy el, nem is foglalkoztam velük különösebben. Aztán apám már kezd hümmögni mellettem, hogy szerinte már késő lesz, utána látom hogy egy kezd el felszállni (ő az A oszlopon koppant) utána már csak tollfelhő (a többi az nem jutott olyan magasra) ;) Haverom ült hátul az csak szakadt a röhögéstől hogy mögöttem még a szuzukin is áll a toll, benne a nő meg nem érti hogy ki dobálta meg párnákkal :) :cry: Nah az egyik dög fejelte meg az indexemet, és akkor repedt be. Aztán kicseréltem, de amikor összetörtem télen, akkor az is kukázódott úgyhogy visszakapta a repedtet.. ;) De ne mán... mág 3 nap múlva is tollat szedegettem az autóból ;) Még az ablakmosó tartály alatt is volt belőle... Madarak... mindegyik úgy gondolta hogy majd valaki úgyis figyel :P

Gyilkos! :lol: :D Én olyanról hallottam hogy fácánt csaptak el, aztán felvágódott, be a tetőablakon, és mira a csákó lefékezett, hátranézett hátul ült a kér srác csurom véresen, meg köpködték a tollat a szájukból. :P

Link to comment
Megosztás:

Gyilkos! :lol: :P Én olyanról hallottam hogy fácánt csaptak el, aztán felvágódott, be a tetőablakon, és mira a csákó lefékezett, hátranézett hátul ült a kér srác csurom véresen, meg köpködték a tollat a szájukból. :)

Nekünk volt fácánunk a nyaralóban kitömve a falon. Még fater trabizta be ;) Bement a hűtőrácson, és még csak össze se törte magát :P Tök jól nézett ki. Amikor kicsi voltam mindig vártam hogy megmozduljon, és biztos voltam benne hogy azért nem mozdul meg mert látja hogy ott vagyunk. Állandóan lestem az ajtóból, hogy hátha akkor nem vesz észre és mozogni fog ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyilkos! :lol: :P Én olyanról hallottam hogy fácánt csaptak el, aztán felvágódott, be a tetőablakon, és mira a csákó lefékezett, hátranézett hátul ült a kér srác csurom véresen, meg köpködték a tollat a szájukból. ;)

Sógornő nem elcsapta, hanem az autóban keltette a galambot (vagy mi volt). Mentünk vhova a Poloval, venni kellett izzót is bele (az a kocsi zabálja az izzót) és büdös volt a kocsiban. Nem, nem én voltam ;) . Felnyitom az elejét, hát a torony mögött már oszlásnak indult vmi madár :) Minek mászott oda?

Link to comment
Megosztás:

Sógornő nem elcsapta, hanem az autóban keltette a galambot (vagy mi volt). Mentünk vhova a Poloval, venni kellett izzót is bele (az a kocsi zabálja az izzót) és büdös volt a kocsiban. Nem, nem én voltam :P . Felnyitom az elejét, hát a torony mögött már oszlásnak indult vmi madár :lol: Minek mászott oda?

Nem sűrűn kell kinyitni mi? :) Unokatesómnak az astrájába (szegény... :P ) a légszűrőbe költöztek be egerek ;) ott se használt a vúnderbáum ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekünk volt fácánunk a nyaralóban kitömve a falon. Még fater trabizta be :lol: Bement a hűtőrácson, és még csak össze se törte magát ;) Tök jól nézett ki. Amikor kicsi voltam mindig vártam hogy megmozduljon, és biztos voltam benne hogy azért nem mozdul meg mert látja hogy ott vagyunk. Állandóan lestem az ajtóból, hogy hátha akkor nem vesz észre és mozogni fog :)

Be kell kamerázni, ne hagyd magad átbacni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem sűrűn kell kinyitni mi? :) Unokatesómnak az astrájába (szegény... :P ) a légszűrőbe költöztek be egerek ;) ott se használt a vúnderbáum ;) :P

Az előző 1.2-t nem is kellett, de a mostani 1.4-üknek véres a torka. De ami izzót már beleraktak, abból megélne a Tungsram. Vettem bele drága Osramot, azt is megette 2 hónap alatt :lol: Nem értem, 11 év Wartburgozás alatt 1! izzót cseréltünk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.