Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintetek lehet multikormányt szerezni F astrába? Gondolom nagyon sokmindent kéne átkötözgetni. :lol:

Én inkább az agy miatt aggódnék. Bár ha azt veszed, utolsó Tigrákba már G Astra kormány került, az elején pedig a lufis F Astra kormányt tették bele. Szóval lehet belemegy. Kötözgetni nem kell, csak a légzsákot, a gombok egy csatira futnak, ami a fejegységre megy.

Link to comment
Megosztás:

Én inkább az agy miatt aggódnék. Bár ha azt veszed, utolsó Tigrákba már G Astra kormány került, az elején pedig a lufis F Astra kormányt tették bele. Szóval lehet belemegy. Kötözgetni nem kell, csak a légzsákot, a gombok egy csatira futnak, ami a fejegységre megy.

bvectraé simán belecuppan :lol:

Link to comment
Megosztás:

na figyelj. ha már nem olyan drága, akkor nézzük az elejét:

egyszerűbb gólyát cserélni: tehát gólya, féknyergek, tárcsák, betétek..namost. ha azt vesszük kaptam 15e ajánlatot 1db gólyára, vesszük a te 17e tárcsád 1db, meg bele betétet 15e, meg egy pár nyerget 15e...30+34+15+15= számold ki. nézzük a hátsót..hmm: sztem kb 25e egy pár tárcsa, kerékagy stbstb, nem részletezném. és még nincs összerakva.

szerintem 17az a pár ára...

de akkor neked is elmondom, mint invinek, hogy nem az egészre érettem, hogy nem is olyan drága, hanem maga a tárcsa...

Link to comment
Megosztás:

szerintem 17az a pár ára...

de akkor neked is elmondom, mint invinek, hogy nem az egészre érettem, hogy nem is olyan drága, hanem maga a tárcsa...

látom megértetted a komment lényegét :lol:

mi értelme csak a tárcsának??? végülis nem drága az insignia ajtó se astrara... de minek???? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.