Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hahó srácok van ám fólia téma is :lol:

De ezt itt egy off-topic ;) ;) Karcsi barátom szerintem már kamillázik, hogy mi is legyen hát... :) "Töröl" :P

Link to comment
Megosztás:

Aztán meg ha az NHK berángatja egy kis fényáteresztés mérésre nem kizárt, hogy lesz ám arcra esés ;)

Megnyugtatlak, kell ;) és ha a műszakin nincs fent fólia de másnap blokkolnak a bozótlakók és nem egyezik az adatbázisban szereplő fotókkal és úgy papír nélkül van fent jobbik esetben te is kaparni fogsz.. :P

Aki olyan sicku meg is érdemli :P én is rejtegetem a hűtőmaszk mögött a fényeket :lol:

kpm vizsgára behívták, és leszedették vele az előző beton fóliát, és most csináltatta ezt, ésazért vároma fejleményeket, de te si azt mondtad, hogy az enyémre is lehetne még egy enye fóliát tenni.

Nekem minden működött tökéletesen, de a felni miatt majdnem megb@sztak. :)

van ilyen is, meg beligrom féle is.

Link to comment
Megosztás:

sztem jók azok a felnik :P

A vizsgáztató szerint meg nem ;) Szerintem a műbizi nélküli fólia is jó, csak a szervek szerint nem :lol: (még az enyémbe se kötöttek bele egyébként, pedig nem csak szabálytalan, de ahogy Zoli mondaná "vizuális környezetszennyezés" is. ;) :P :)

Link to comment
Megosztás:

De nekik nem tetszett, hogy nem gyári. Határeset volt. :lol:

Rólam a hátsó lámpa miatt akarták leszedni a keresztvizet, zseblámpával kereste rajt a feliratokat, "E" meg lámpakód. Megmutattam neki, akkor meg műbizonylatot kért. Volt, de elhagytam ;) Szerintem már az egész csarnok azt a rohadt lámpát sasolta, majd arra jutottak, mivel 4 helyzetjelző van hátra, hibaponttal átengednek. És megígértették velem, hogy visszacserélem. Ebben maradtunk ;) És ez volt az utolsó, hogy NKH-hoz megyek műszakira :)

Azóta bent az Angel, meg fent lesz a műbizis sportdob, lehet le is lőnének a vizsgasoron.

Link to comment
Megosztás:

Rólam a hátsó lámpa miatt akarták leszedni a keresztvizet, zseblámpával kereste rajt a feliratokat, "E" meg lámpakód. Megmutattam neki, akkor meg műbizonylatot kért. Volt, de elhagytam ;) Szerintem már az egész csarnok azt a rohadt lámpát sasolta, majd arra jutottak, mivel 4 helyzetjelző van hátra, hibaponttal átengednek. És megígértették velem, hogy visszacserélem. Ebben maradtunk ;) És ez volt az utolsó, hogy NKH-hoz megyek műszakira :lol:

Azóta bent az Angel, meg fent lesz a műbizis sportdob, lehet le is lőnének a vizsgasoron.

nekem át van kötögetve ugye a féklámpa a ködlámpa, a kézifék, és egy házi dob van rajta, és annyit semondtak,hogy ejnye bejnye... szerencsém van,hogy vannakismerősök két vizsgabázison is? :)

Link to comment
Megosztás:

nekem át van kötögetve ugye a féklámpa a ködlámpa, a kézifék, és egy házi dob van rajta, és annyit semondtak,hogy ejnye bejnye... szerencsém van,hogy vannakismerősök két vizsgabázison is? :lol:

Aa, mákos ;) Most próbálok kiépíteni egy kapcsolatot, bár vacsorázni nem viszem el :) Asszony barátnőjének a barátja vizsgáztat.

Link to comment
Megosztás:

Aa, mákos ;) Most próbálok kiépíteni egy kapcsolatot, bár vacsorázni nem viszem el :lol: Asszony barátnőjének a barátja vizsgáztat.

lehetőleg az asszony barátnőjét se vidd vacsorázni, mert akkor még a kapuban agyonlőnek a vizsgabázison :)

egyébként meg nem sok köze van az ismerettséghez.

kipufogóhangerőt nem mérnek sehol se, nem annyira feltünő, az átkötéseim pedig semmilyen szabályba nem ütköznek.

az meg csak vizsgabiztos geciségén múlik, hogy beleköt e a plüs kabalába a hátsó 3szög ablakban vagy sem.

ennyi

wareszkovában mégcsak nem is azeredeti mocija volt, és úgy is átvitte egy ismerős.. akkor? ;)

Link to comment
Megosztás:

Rólam a hátsó lámpa miatt akarták leszedni a keresztvizet, zseblámpával kereste rajt a feliratokat, "E" meg lámpakód. Megmutattam neki, akkor meg műbizonylatot kért. Volt, de elhagytam ;) Szerintem már az egész csarnok azt a rohadt lámpát sasolta, majd arra jutottak, mivel 4 helyzetjelző van hátra, hibaponttal átengednek. És megígértették velem, hogy visszacserélem. Ebben maradtunk :) És ez volt az utolsó, hogy NKH-hoz megyek műszakira :lol:

Azóta bent az Angel, meg fent lesz a műbizis sportdob, lehet le is lőnének a vizsgasoron.

Ugyanez volt nálam is, kis zseblámpával nézegette, hogy hol van a kód, de mikor megtalálta, utána már nem foglalkozott vele. Az angelben is kereste, megtalálta, utána már csak a felnivel kezdett cseszegetni...

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez volt nálam is, kis zseblámpával nézegette, hogy hol van a kód, de mikor megtalálta, utána már nem foglalkozott vele. Az angelben is kereste, megtalálta, utána már csak a felnivel kezdett cseszegetni...

Jól emlékszem, Neked sem sikerült pontosan beállítani az Angelt? Nekem bandzsít egy kicsit mindkettő, de a magasságot belőttem műszerrel.

Ezért szóltak/szólnak?

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez volt nálam is, kis zseblámpával nézegette, hogy hol van a kód, de mikor megtalálta, utána már nem foglalkozott vele. Az angelben is kereste, megtalálta, utána már csak a felnivel kezdett cseszegetni...

Én megkérdeztem,amikor voltam időpontot kérni,hogy átmegy-e ezzel a lámpával vagy kicseréljem ;)

Megnézték,E betű van,akkor ok.Visszamentem másfél óra múlva (akkorra volt időpont) és belekötöttek az első szélvédőcsíkba,hogy túl vastag. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Én eddig téli kerekekkel vittem mindig. Biztos belekötnének a Kadett alufelnibe, mert a gyárból nem jött ki ilyen. Ua. mint Heningé.

Opel felnibe szerintem nem kötnének bele. Pl a sima Calibra telifelnikbe biztosan nem. No mindegy. Én naivan azt hittem az angellel lesz a baj mert kancsal meg sz@r...de megleptek. :)

Amúgy neked az a Sonar hogyan szuperál? Nemrég egy ismerősöm agyondicsérte, hogy sima halogénnel kenterbe veri a gyárit...mondjuk ezt kötve hiszem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Opel felnibe szerintem nem kötnének bele. Pl a sima Calibra telifelnikbe biztosan nem. No mindegy. Én naivan azt hittem az angellel lesz a baj mert kancsal meg sz@r...de megleptek. :)

Amúgy neked az a Sonar hogyan szuperál? Nemrég egy ismerősöm agyondicsérte, hogy sima halogénnel kenterbe veri a gyárit...mondjuk ezt kötve hiszem. :lol:

egy gsi-s havernak ilyen van, ő nem panaszkodott rá... pedig rákérdeztem nyomatékosan is, hogy biztos jó a fénye? ;)

Link to comment
Megosztás:

Opel felnibe szerintem nem kötnének bele. Pl a sima Calibra telifelnikbe biztosan nem. No mindegy. Én naivan azt hittem az angellel lesz a baj mert kancsal meg sz@r...de megleptek. ;)

Amúgy neked az a Sonar hogyan szuperál? Nemrég egy ismerősöm agyondicsérte, hogy sima halogénnel kenterbe veri a gyárit...mondjuk ezt kötve hiszem. :lol:

Fk illetve Depo az enyém is! Először +60-as Tungsramok voltak bent, aztán ősszel a tompítottat lecseréltem +90-re. (A ködöst meg sárgára). De hogy nem egyszerű a helyén cserélni az izzót :) A gumisapkát kínszenvedés leszedni, mert a zárhíd szorítja a lámpatesthez.

Hogy látok vele? Hát, most ezekkel az izzókkal szerintem hozza a gyári szintet. Legközelebb apáméknál leszek, este kiviszem mindkettőt lefényképezni.

Engem csak a vízes, fekete aszfalt zavar esőben, de ez nemcsak ezzel a piláccsal.

Link to comment
Megosztás:

Fk illetve Depo az enyém is! Először +60-as Tungsramok voltak bent, aztán ősszel a tompítottat lecseréltem +90-re. (A ködöst meg sárgára). De hogy nem egyszerű a helyén cserélni az izzót :) A gumisapkát kínszenvedés leszedni, mert a zárhíd szorítja a lámpatesthez.

Hogy látok vele? Hát, most ezekkel az izzókkal szerintem hozza a gyári szintet. Legközelebb apáméknál leszek, este kiviszem mindkettőt lefényképezni.

Engem csak a vízes, fekete aszfalt zavar esőben, de ez nemcsak ezzel a piláccsal.

Hát nekem a beállítás is nagyon idegesített, egyszerűen akárhogy állítgattam kancsal volt, a jobbosnál meg a vízszintes vonalat nem tudta produkálni.

Sajna még mindig nem sikerült sárga izzót találnom, esetleg szóljon aki tud jófélét. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem a beállítás is nagyon idegesített, egyszerűen akárhogy állítgattam kancsal volt, a jobbosnál meg a vízszintes vonalat nem tudta produkálni.

Sajna még mindig nem sikerült sárga izzót találnom, esetleg szóljon aki tud jófélét. :lol:

H4? Tungsramnál nem láttam, én a ködösbe tudtam venni H1-t.

Link to comment
Megosztás:

És ez mennyire sárga? Éppen vagy úgy rendesen?

Nekem ilyen kell:

http://img97.imageshack.us/img97/470/fogxx.jpg

Igazából ha jól tudom van egy izzó ami jó lenne: Hella Yellow Star, de az itthon nem kapható.

Emlékem szerint hasonló, de mintha lenne benne egy kis zöldes árnyalat.

Volt régebben H4-ben ilyen zöldes-sárga izzóm, egyszer volt jó hóesésben, amúgy totál semmit nem láttam vele.

Ezt a ködlámpába is akkor használtam, mikor este mentem hóesésben és a fehér fénnyel nem láttam az út szélét, ott segített a sárga.

Nem felejtem el, este lefényképezem.

*Javítva :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.