Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma elvittem előzetes műszakira a bivalyt.

sokak örömére leszedették velem a hátsó szárnyat :P

és a hátsó ajtóüvegekről a sötétítő fóliát :) (elvileg az pedig lehet fóliázni nem?? ;) , jó, műbizonylat nincs rólla, de a hátsó ajtókra is kell az??, mindegy kicserélem a donoréra az ablakokat addig :lol: )

és a hátsó fékem eltér fékhatásban (cserélem a pofákat újra, és egyúttal fel is szabályoztatom, ha kell ;) )

más probléma nincsen vele szerencsére :P

(még a hátsó biztonsági öveket is megrángatta, persze az elsőket is, és nézte, hogy a rugó visszahúzza-e a helyére, szerencsére az jó volt ;) )

ja, meg kell egy motormosás, mert kicsit olajsáros a tömítés körül az olajteknőnél.

Persze,hogy lehet fóliázni.Ha van róla műbizonylatod és H betűs matrica az üvegeken,akkor bármilyen sötét lehet. :cry:

Link to comment
Megosztás:

Ma elvittem előzetes műszakira a bivalyt.

sokak örömére leszedették velem a hátsó szárnyat ;)

és a hátsó ajtóüvegekről a sötétítő fóliát ;) (elvileg az pedig lehet fóliázni nem?? ;) , jó, műbizonylat nincs rólla, de a hátsó ajtókra is kell az??, mindegy kicserélem a donoréra az ablakokat addig :lol: )

és a hátsó fékem eltér fékhatásban (cserélem a pofákat újra, és egyúttal fel is szabályoztatom, ha kell :cry: )

más probléma nincsen vele szerencsére :P

(még a hátsó biztonsági öveket is megrángatta, persze az elsőket is, és nézte, hogy a rugó visszahúzza-e a helyére, szerencsére az jó volt :P )

ja, meg kell egy motormosás, mert kicsit olajsáros a tömítés körül az olajteknőnél.

Milyen gyorsan kell visszahúznia a biztonsági övet a rugónak? Amúgy nem értem ez miért kell? :) A szárnyat milyen indokkal vetették le?

Link to comment
Megosztás:

Ma elvittem előzetes műszakira a bivalyt.

sokak örömére leszedették velem a hátsó szárnyat :P

és a hátsó ajtóüvegekről a sötétítő fóliát :) (elvileg az pedig lehet fóliázni nem?? ;) , jó, műbizonylat nincs rólla, de a hátsó ajtókra is kell az??, mindegy kicserélem a donoréra az ablakokat addig :lol: )

és a hátsó fékem eltér fékhatásban (cserélem a pofákat újra, és egyúttal fel is szabályoztatom, ha kell ;) )

más probléma nincsen vele szerencsére :P

(még a hátsó biztonsági öveket is megrángatta, persze az elsőket is, és nézte, hogy a rugó visszahúzza-e a helyére, szerencsére az jó volt ;) )

ja, meg kell egy motormosás, mert kicsit olajsáros a tömítés körül az olajteknőnél.

Ezt milyen indokkal?

Link to comment
Megosztás:

Persze,hogy lehet fóliázni.Ha van róla műbizonylatod és H betűs matrica az üvegeken,akkor bármilyen sötét lehet. ;)

csak műbizonylattal lehet ;) akkor marad átláthatón :lol: (úgyis visszarakom, ha átment a műszakin :P )

Milyen gyorsan kell visszahúznia a biztonsági övet a rugónak? Amúgy nem értem ez miért kell? :) A szárnyat milyen indokkal vetették le?

nem is a gyorsaság, hanem hogy egyáltalán visszahúzza-e.

a szárnyat meg azért mert idézem: "Korlátozza a szabad kilátást hátrafelé" (az is lehet visszamegy műszaki után :P még meglátom hogy lesz )

Ezt milyen indokkal?

a szárnyat meg azért mert idézem: "Korlátozza a szabad kilátást hátrafelé"

Link to comment
Megosztás:

;) ;) ez azé' övön aluli vót ! :P :P

Ne csak én kapjak a féltengelyért. ;) Egyszer már szétszedtem a biztonsági öv feltekercselőt, kitakarítottam, meg befújtam a rugóz szilikonnal, egy fokkal jobb lett. Mert ugye kiszáll a gyerek, aztán mire megszólalnák, bagy 5X-rábacca a csatra az ajtót. :) És még ne üvöltözzek vele?! Meg én kenem a zsanért, a zárat, fújom szilikonnal a kédereket, de úgy csapják be mint a klozetajtót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne csak én kapjak a féltengelyért. :D Egyszer már szétszedtem a biztonsági öv feltekercselőt, kitakarítottam, meg befújtam a rugóz szilikonnal, egy fokkal jobb lett. Mert ugye kiszáll a gyerek, aztán mire megszólalnák, bagy 5X-rábacca a csatra az ajtót. :P És még ne üvöltözzek vele?! Meg én kenem a zsanért, a zárat, fújom szilikonnal a kédereket, de úgy csapják be mint a klozetajtót. :)

az ilyesmi engem is nagyon felidegesít.

(a múltkor a Fabiába zárta oda a hátsó ajtóval az öv csatját nagybratyóm ;) de hogy azt hogy tudta összehozni ;) olyan rugó van benne, hogy kirántja a kezedből az övet, de amilyen tehetséges, megoldotta az odacsukást ;) az ilyesmi úgy látszik neki kihívás :lol: :cry: , a legszomorúbb az egészben, hogy ottmaradt a nyoma, és megsértette vele a fényezést is :P )

csak neked megsúgom, hogy a középső övet nekem sem húzza vissza semmi :D ;) :D (ezt csak az óvodás gyerekekért :D )

Link to comment
Megosztás:

ugye kiszáll a gyerek, aztán mire megszólalnák...de úgy csapják be mint a klozetajtót. :)

És belőlük lesznek a nők.. :lol: :P Nejeddel nem üvöltöttél még? ;) ;) Vagy ő "válaszol(t)" is? ;) :P

Link to comment
Megosztás:

az ilyesmi engem is nagyon felidegesít.

(a múltkor a Fabiába zárta oda a hátsó ajtóval az öv csatját nagybratyóm :) de hogy azt hogy tudta összehozni :P olyan rugó van benne, hogy kirántja a kezedből az övet, de amilyen tehetséges, megoldotta az odacsukást ;) az ilyesmi úgy látszik neki kihívás :lol: :P , a legszomorúbb az egészben, hogy ottmaradt a nyoma, és megsértette vele a fényezést is ;) )

csak neked megsúgom, hogy a középső övet nekem sem húzza vissza semmi :D ;) :cry: (ezt csak az óvodás gyerekekért ;) )

Azért valljuk be, hogy jobb annak a szárnynak a garázsban. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

keresitek a fogást rajtam mi? :lol: uppsz, asszem meg is találtátok :) ;)

De ha ennyire idegesít mindenkit

Én ugyan nem ;) elég neked Zotya is ;) :P

Engem ugyan nem, nem nekem kell néznem az osztott belső tükröt.. :cry: :P ;)

Link to comment
Megosztás:

tedd vissza, majd megbuksz miatta műszakin :cry:

a héten vmelyik nap elviszem műszakira, addig kibírom nélküle :) ;) (amúgy nem teszem vissza :D )

Én ugyan nem :D elég neked Zotya is ;) :P

Engem ugyan nem, nem nekem kell néznem az osztott belső tükröt.. ;) :P ;)

osztott tükrök?? ááá, KITAKART belső tükör :lol:

Link to comment
Megosztás:

És belőlük lesznek a nők.. :lol: :D Nejeddel nem üvöltöttél még? :P :D Vagy ő "válaszol(t)" is? :P ;)

Vele nem merek... ;) :D

keresitek a fogást rajtam mi? :)

uppsz, asszem meg is találtátok :cry: ;)

De ha ennyire idegesít mindenkit, ám legyen, közkívánatra visszatehetem ;) nos? mi legyen? :P

Na legyen Karácsony! Tedd! :P :D Amúgy nem is tudom milyen kocsit mutattak multkor a tv-ben azon gyárilag van hátsó szárny, és sinte teljesen kitöltötte a tükör látóterét. Na az nem volt semmi! :P

Link to comment
Megosztás:

Vele nem merek... :) ;)

Na legyen Karácsony! Tedd! :P ;) Amúgy nem is tudom milyen kocsit mutattak multkor a tv-ben azon gyárilag van hátsó szárny, és sinte teljesen kitöltötte a tükör látóterét. Na az nem volt semmi! :P

nem, egyenlőre lent marad a talajon a garázsban ;)

csak valahogyan el kell tüntetnem a 4 lyukat, ami a csavarok helyén maradt, és a festéket is ledörzsölte 2 oldalt, mivel -mint kiderült a leszedést követően- eléggé szakszerűtlenül tették fel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vele nem merek... :lol: :P

Erre tudod mit szoktak mondani? :) :P

Az asszonynak fakanál való a kezébe de vigyázz, hogy sose légy lőtávon belül..! ;) ;) ;)

csak valahogyan el kell tüntetnem a 4 lyukat, ami a csavarok helyén maradt, és a festéket is ledörzsölte

Szigszalag :cry: (by Zotya)

Link to comment
Megosztás:

nem para, itt szakad az eső :lol:

20perc alatt töltött annyit, hogy indult rendesen.

Pécs 11 fok, bágyadt napsütés.

14fok verőfényes napsütés

mentem egy kört, és még elértem Valcsikáékat is, kocsikáztunk eggyet, és mikor hazavittem megáltam egy ismerősnél, ahol épp egy BMW-t csinálnak, az utcsó különlámpás 5 öst.teljes generál ment rajt, szépen ki lett kasztnizva stb, most a moci kábeleit bandázsolják, mert motorcserét is csinálnak, kap egy V8as 4.0 ás mocit :)

nézegettem, meg dumálgattunk, és úgy fest, hogy a hátsó ajtómat úgy 17ezerből lefalazzák, és nem üvegszálla meg stb, hanem rendesen kipótolják az anyagot ahol kell, és le is festik majd, ha odakerül a sor...

ennyiért szerintem bőven nem drága.

Link to comment
Megosztás:

Ma elvittem előzetes műszakira a bivalyt.

...és a hátsó ajtóüvegekről a sötétítő fóliát :) (elvileg az pedig lehet fóliázni nem?? ;) , jó, műbizonylat nincs rólla, de a hátsó ajtókra is kell az??, mindegy kicserélem a donoréra az ablakokat addig :lol: )

Nekem is le van fóliázva a hátúlja körbe, műbizonylatot meg azt se tudom mi az?! :P

Meg sem említették, hogy gond lehet nem hogy leszedessék ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem is le van fóliázva a hátúlja körbe, műbizonylatot meg azt se tudom mi az?! ;)

Meg sem említették, hogy gond lehet nem hogy leszedessék :) ;)

Lehet annyira nem tetszett nekik (sem) a szárny, hogy ezután már mindenbe belekötöttek. Még jó hogy az izzókészlet már nem kötelező mert azt is előszedették volna. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.