Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kapirgáljon ;) mi ő tyúk? ;)

Ő mondta hogy sehol nem volt lyukas a kasztni, csak ahol talált egy rozsdapöttyöt ott elkezdte kapirgálni, és a végére mindig kilyukadt :) :P

ilyen színnel ki az az idióta aki vesz kocsit? :P

főleg BMW-t? :S

Az mellékes. De az tetszett hogy egy "Törött, totálkáros autók teljes körű javítása, fényezése..." címmel ott van a főoldalon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ő mondta hogy sehol nem volt lyukas a kasztni, csak ahol talált egy rozsdapöttyöt ott elkezdte kapirgálni, és a végére mindig kilyukadt :) ;)

Az mellékes. De az tetszett hogy egy "Törött, totálkáros autók teljes körű javítása, fényezése..." címmel ott van a főoldalon :lol:

ilyen idős autóknál leht számolni a töréses multtal sajna.

kapott egy új b oszlopot, meg ajtókat, és a sárvédő meglett csinálva.

szerintem egész szépen....

bazki 100ágra süt a nap, de eléggé hideg van...

de lemosom akocsit szerinem, már ideje egy alapos kerékívmosásnak is ;)

Link to comment
Megosztás:

te meg csinálj már egy képet arrol, hogy mit is akarsz kivenni inkáb :)

Ó, te! ;) Visszaraktam a régi(lyukas) lámpámat inkább, mert a héten minden nap kell az autó, nincs rá időm, tegnap meg nem csináltam inkább képet róla mert úgyis csak telóval tudtam volna és az meg úgyis kaki képet csinál.

Egyszerű mint a pofon. Arról a toldatról van szó amelyik a motor tengelyét meghosszabbitja és az van beleakasztva a foncsorba..azt nem tudtam kiszedni. A lámpákhoz ugyan van egy menetes szár aminek gömb feje van és illeszkedik is a foncsoron lévő befogó részbe, de azt viszont nem tudom a motorhoz illeszteni. Ha máshogy nem, akkor a hétvégén szétrobbantom a régi lámpát és úgy már meg tudom fogni azt a toldatot és kiszedem/átrakom az újba. Kérdeztem az Opelnél is és azt mondták, hogy az a motor tartozéka kell hogy legyen, vagyis nem rendelhető külön. Amit kinyomtatott rajzot - gondolom az EPC-ből - azon sem volt rajta külön. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ó, te! :) Visszaraktam a régi(lyukas) lámpámat inkább, mert a héten minden nap kell az autó, nincs rá időm, tegnap meg nem csináltam inkább képet róla mert úgyis csak telóval tudtam volna és az meg úgyis kaki képet csinál.

Egyszerű mint a pofon. Arról a toldatról van szó amelyik a motor tengelyét meghosszabbitja és az van beleakasztva a foncsorba..azt nem tudtam kiszedni. A lámpákhoz ugyan van egy menetes szár aminek gömb feje van és illeszkedik is a foncsoron lévő befogó részbe, de azt viszont nem tudom a motorhoz illeszteni. Ha máshogy nem, akkor a hétvégén szétrobbantom a régi lámpát és úgy már meg tudom fogni azt a toldatot és kiszedem/átrakom az újba. Kérdeztem az Opelnél is és azt mondták, hogy az a motor tartozéka kell hogy legyen, vagyis nem rendelhető külön. Amit kinyomtatott rajzot - gondolom az EPC-ből - azon sem volt rajta külön. :lol:

Nekem azok az új lámpához voltak. TYC.

Link to comment
Megosztás:

találtam egy hírdetést. Megnéztem az első pár képet, és azthittem nekiállok táncolni az asztalon..

http://racing-bazar.hu/alkatresz/bontott/o...a_1.7_d_caravan

Ha azok a felnik 14"-osak de rájuk csapnék :lol: ezek a "viva" felnik valahogy nagyon bejönnek.. :P ;)

Rugótörés? ;) :)

Link to comment
Megosztás:

ilyesmiről nincs szó

szar, mert még nincs légtelenítve...csak szóltak h pakoljak már ki a seggéből mert beleér a kerék és addig nem állítja be :)

Tudom én azt ;) csak nem air-ride? vagy csak szimpla állítható ültetés? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az alunak ennél kisebb lesz az ET-je?

nem, annak nagyobb. ez et33..

viszont lehet szélesebb lett a nyomtáv, mert elvileg a steinmezt felnihez képest 14mm beljebb kéne lennie a lemeznek, és mégsem :)

Tudom én azt ;) csak nem air-ride? vagy csak szimpla állítható ültetés? :lol:

air, nemkell, állítható? max súllyal ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma elvittem előzetes műszakira a bivalyt.

sokak örömére leszedették velem a hátsó szárnyat :P

és a hátsó ajtóüvegekről a sötétítő fóliát :) (elvileg az pedig lehet fóliázni nem?? ;) , jó, műbizonylat nincs rólla, de a hátsó ajtókra is kell az??, mindegy kicserélem a donoréra az ablakokat addig :lol: )

és a hátsó fékem eltér fékhatásban (cserélem a pofákat újra, és egyúttal fel is szabályoztatom, ha kell ;) )

más probléma nincsen vele szerencsére :P

(még a hátsó biztonsági öveket is megrángatta, persze az elsőket is, és nézte, hogy a rugó visszahúzza-e a helyére, szerencsére az jó volt ;) )

ja, meg kell egy motormosás, mert kicsit olajsáros a tömítés körül az olajteknőnél.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.