Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

találtam egy hírdetést. Megnéztem az első pár képet, és azthittem nekiállok táncolni az asztalon. szép piros caravan, nem törött, nem égett ki, index nélküli sárvédős, még a lökösök is tetszenek rajta, erre beüt az utsó két kép... :lol: :)

http://racing-bazar.hu/alkatresz/bontott/o...a_1.7_d_caravan

valaki linkelte Dini bontását, amin egy piros gsi volt...igaz az eleje törött, de sztem a sárvédők jók lehetnek....

vezettem azt a kocsit, de nem néztem meg ;)

Link to comment
Megosztás:

Abban is tudsz szerkeszteni, adott esetben törölni az üres sorokat! De lehet, hogy csak engem zavar az ilyen egy kicsit. :)

már vki törölte, holott ő is beszerkeszthetett volna, és hagyhatott volna egy üzit, mint Hening.

mindegy ki így ki úgy, hibás az avatar aláírás de sebaj :lol:

Link to comment
Megosztás:

már vki törölte, holott ő is beszerkeszthetett volna, és hagyhatott volna egy üzit, mint Hening.

mindegy ki így ki úgy, hibás az avatar aláírás de sebaj :)

Ezt nem értem. A tiéd(web cim) vagy az enyém(a tel.szám)? :lol:

szerk: másrészt, most hogy visszanéztem, nincs javitva/törölve még mindig... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem értem. A tiéd(web cim) vagy az enyém(a tel.szám)? :lol:

szerk: másrészt, most hogy visszanéztem, nincs javitva/törölve még mindig... ;)

nem a tiédről, és nem is az enyémről van szó :P

akkor van vmi a te vagy az én gépemmel, mivel Sp is úgy szólt róla, mint egy töröltről, így gyanítom a te gépeddel van bibi.sőt más is törölve van ;)

ha mod lennék, én is szó nélkül törölném. minek legyen felesleges komment?

visszaolvasva a ti alany állítmány párbeszédetek is egy roppant fontos komment volt ;)

de ehhez is hozzászoktunk már nyugi :P :)

Link to comment
Megosztás:

ez indok nélkül is megy, bármikor :lol:

Mondatot nagybetűvel kell kezdeni...J0hnny nem szólt még? ;) :)

Apropó, megint téged faggatlak. Te bontod/átépited a lámpákat...esetleg tudod, hogy hogyan tudnám kiszedni azt az összekötő toldatot ami a magasságállitó motor tengelyét köti össze a foncsorral?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.