Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

az idézetedben benne volt, feltételeztem h olvastad :lol:

akkor ez tipikus esete annak, hogy egyszerre irntunk szinte, csak te megelőztél kettő darab mp vel ;)

de am tényleg nem volt még ott mikor olvastam.

am kössz az újat így tuti megjegyzem, sose tudtam ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Mert rossz az ülésed. Kiakadt ami ki szokott akadni. Vissza kell akasztani. ;)

kiakadt ami ki szokott akadni :lol:

ez egyszer egy ladás estén úgy játszódott le,hogy haver átkönyökölt a vezetőoldali ülés háttámlájára az anyósülésen ülve, az ülés háttámlája ezzel a lendülettel hátravágódott, a gyerek rátenyerelt a váltóra, ami így kiugrott sebességből, és elkezdett gurulni a kocsi, kézifék aligvolt, szóval volt riadalom, mire vhogy átlépett és rálépett a fére :)

Link to comment
Megosztás:

Hát még akkor hogy néznél ha meglátnád a csomagtartóajtómat :lol: Sok-sok színes egy helyen. (ráadásul egyforma színűek hogy jól meg lehessen őket különböztetni ;) :) )

építettem egyszer régen egy technik autót, és tettem bele minden lámpát, jó távolsági az nem volt, meg fék és lükverc, de a lényegsebbek benne voltak... kétszínű vezetékkel ;)

hibakeresés helyett inkább építettem egy másikat, pedig az volt a legnagyobb technikautó, amit építettem...

Link to comment
Megosztás:

próbálj lőni vaterán. most csak újabb kupakom van, az sima kerek :P

Lehetetlen vállalkozás, egyszerűbb lenne ha nekiállnék valakiéről lecsencselni csak az nem az én műfajom :) tulajdonképp bármilyen megfelelne csak passzoljon oda :lol: egy bontott asconáé lett volna csak amolyan kidudorodó de hasonló viszont azt nem adták még akkor ide mert hivatalosan nem nyitott még meg az a bontó és féltek, hogy apeh ellenőr vagyok ;) mire meg visszamentem értük felnistől elvitték pedig maguk a felnik elég romosak voltak, ütött lehorzsolt peremekkel -nem tudom ki lehetett az a sügér aki magáévá tette ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ki tudna segiteni? Nem tudom kiszedni azt a toldatot ami a fényszóró magasságállitó motor tengelyét összeköti a foncsorral. :lol: Próbáltam megfogni fogóval, de csak leszakadt egy-két kis fülecske amik szoritják a motor tengelyét és igy nem próbálkoztam tovább. Volt ez már téma, állitólag lehet venni külön is ilyen toldatot, de én nem találok az általam nézegetett webshop-okban.(Láng, Unix, Bárdi) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.