Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vásárlás óta tegnap volt kedvem végre kitakarítani a Picim...

Hát a hátsó ülés alól komplett színes ceruza készletet vadásztam ki! Nem beszélve a narancshéjról és a többiről.

Amikor megvettem azt hittem tiszta. Aztán amikor először felbillentettem a hátsó üléseket nagyot néztem mennyi dzsuva volt ott. ;)

Kicsinyhitű. :)

Ahogy mondod, nem kell a kábelektől félni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap előtt toltam le egy kockaladát a körforgalomból... :) Álltak sorban a népek (2-es főúton van a körforgalom) Sokan jöttek az előző bejárattól, így csak annyira haladtunk amennyire a sor elején levőket beengedték. Előttem a ladás úgy gondolta hogy azon az egy sávon, ő félig a padkán félig az úton még elfér, és elmegy a sor mellett. Az előtte levő mellé még befért, de a második autó már közel állt a padkához, ott már nem fért el. Láttam hogy elakadt a mester, beálltam a helyére, és nem engedtem vissza a sorba. Így mentünk el a körforgalomig, egymás mellett, egy sávon. Annyival álltam jobban hogy én láttam mikor jönnek a körforgalomba, ő meg tőlem nem. Úgyhogy megvártam amíg nem jönnek, de lassan csorogtam előre mintha jönnének, aztán bementem amikor megláttam a következő autót, ő meg várt még egy lámpányit ;) :lol: kisk.csög ;) (tom szemét vagyok, de jólesett :P )

Most nézem, hogy nem is laksz túl messze :P

amibe már van olyan h vezetékek ahoz már hozzáse kezdek, inkább rábizom vkire:)

a 12volttol nem kell felni ;) Csak csip egy kicsit :cry:

Link to comment
Megosztás:

...de most ne linkeld be a tükörkábelezésed ;)

Affene... :lol: ;) Amúgy az elektromos ablakot akartam. :P

Kicsit tettem-vettem a kocsi körül, alaposan szemügyre vettem a kis rozsdafoltot a küszöbön. Nem felületi rozsda volt. :)

319702.jpg

Gyorsjavítást csináltam egy kis fehér szigszalaggal. :P

Link to comment
Megosztás:

inkább kézzel gyártott egyedi :P

s igencsak egyedi a fényereje is ;) nyálcsorgatós smeili ;)

nekem s merci bixenon van, ugyh az nem játszik ;)

vegyél valeot, akár valami classicról bontottat, de az új sem olyan vészes. van akinek a tyc is bejött, de ezekről nincs tapasztalatom, mert nem nagyon használtam gyári lámpát :)

tYc.. sztem se roszabb mint egy valeo, csak a minősége, neekm pl szétesett elengedte a búrát a ragasztó

nekem remélem most rakódik össze, mert már nincs ott ahol eddig állt...vagy ellopták, ezt még nem tudom. de ha visszakapom először kipakolok belőle, aztán én is kitakarítom. no meg kipróbáljuk milyen az új fék :lol:

ammm bocsi, de sztem lemaradtam, és meg se találtam, mi ez a sabosdízeles dolog?

meg az "uj fékek" most nálad miből tevődik össze? :P

az 5lyukas kép az uj alkotás? vagy már régebben is 5 lyukas volt?

Link to comment
Megosztás:

Affene... :lol: ;) Amúgy az elektromos ablakot akartam. ;)

Kicsit tettem-vettem a kocsi körül, alaposan szemügyre vettem a kis rozsdafoltot a küszöbön. Nem felületi rozsda volt. :)

Gyorsjavítást csináltam egy kis fehér szigszalaggal. :P

én mondtam!

Link to comment
Megosztás:

ammm bocsi, de sztem lemaradtam, és meg se találtam, mi ez a sabosdízeles dolog?

meg az "uj fékek" most nálad miből tevődik össze? :lol:

az 5lyukas kép az uj alkotás? vagy már régebben is 5 lyukas volt?

semmi xtra...elölre 288as bveci fékek kerülnek, hátra meg 286os saab 9-3as. persze ehhez gólyaláb csere szintén saabra, meg kellett olyan dízel féltengely ami kívül nagycsuklós. és persze saab felnik :)

Link to comment
Megosztás:

semmi xtra...elölre 288as bveci fékek kerülnek, hátra meg 286os saab 9-3as. persze ehhez gólyaláb csere szintén saabra, meg kellett olyan dízel féltengely ami kívül nagycsuklós. és persze saab felnik :lol:

ahha

és miért kell saab gólyláb hozzá?

mással nem lehet felakni a 288asat?

csak azé nem teljesenegyértelmű, mivel veki cucca.

Link to comment
Megosztás:

ahha

és miért kell saab gólyláb hozzá?

mással nem lehet felakni a 288asat?

csak azé nem teljesenegyértelmű, mivel veki cucca.

5csavaros, másik kerékagy kell hozzá, és nem volt kedvem kiütni meg venni bele újat, ezért vettem másik gólyalábat, amiben már benne volt :)

ja és nem kell saab, jó a vectra/calibra 5csavaros is, csak az nem vót :lol:

Link to comment
Megosztás:

5csavaros, másik kerékagy kell hozzá, és nem volt kedvem kiütni meg venni bele újat, ezért vettem másik gólyalábat, amiben már benne volt ;)

ja és nem kell saab, jó a vectra/calibra 5csavaros is, csak az nem vót :lol:

nyugiii nyugiii nemszívózok csak még ezt kérdezem:

az oké, hogy 5 csavar miat másik kerékagy, veki gólya nem lett volna jó hozzá? mélykék pistának is 5ös van alatta, de ott saabrol szó sem volt akkor ő kiütötte, és vett bele ujjat?

vagy ezt tudtad olcsóbban, hamarabb keríteni?

tényleg nem fárasztásképpen, csak érdekel is a téma, és eléggé vizuális vagyok :)

Link to comment
Megosztás:

5csavaros, másik kerékagy kell hozzá, és nem volt kedvem kiütni meg venni bele újat, ezért vettem másik gólyalábat, amiben már benne volt ;)

ja és nem kell saab, jó a vectra/calibra 5csavaros is, csak az nem vót :lol:

nyugiii nyugiii nemszívózok csak még ezt kérdezem:

az oké, hogy 5 csavar miat másik kerékagy, veki gólya nem lett volna jó hozzá? mélykék pistának is 5ös van alatta, de ott saabrol szó sem volt akkor ő kiütötte, és vett bele ujjat?

vagy ezt tudtad olcsóbban, hamarabb keríteni?

tényleg nem fárasztásképpen, csak érdekel is a téma, és eléggé vizuális vagyok :)

hülye vagy? ;)

újat

Demónak csak 2ferde veci gólyája volt, ezek meg itt voltak a közelbenl. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.