Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pár napja épp egy körforgalomban haladtam, amikor oldalról egy papa behajtott elém. Ha pár méterrel előrébb vagyok belemegy az oldalamba. Szerencsére előre látszott, hogy be fog hajtani. Nem gyorsított, nem lassított egyszerűen átcsorgott előttem.

Mostanában minden napra jut egy kretén a 180 km-re. Tegnap előtt haladt előttem egy extraszabályos sofőr, aki halálpontosan fékbe beleállva lassít a lakott terület táblánál. (Félreértések elkerülése végett nem vagyok száguldozós típus, a büntetési határ alatt autózom.) No ez az ipse addig volt szabályos, amíg 16 éves autómmal el nem mentem mellette az egyik ilyen táblánál való "vészfékezésénél" a belső sávban. Ekkor elborult az agya, félredobta addigi szabályos énjét és kíméletlenül nyomta. Nem tudom mi értelme volt.

Tegnap pedig egy pár éves Seat Toledós, (aki addig épphogy 70-nel haladt lakott területen kívül) vette rossz néven, hogy mögé értem és meg akartam előzni, csak épp jöttek szembe. A 70-es tempót mindjárt felturbózta 100 fölé, nehogymár... Hihetetlen mekkora idióták vannak.

Én tegnap előtt toltam le egy kockaladát a körforgalomból... :) Álltak sorban a népek (2-es főúton van a körforgalom) Sokan jöttek az előző bejárattól, így csak annyira haladtunk amennyire a sor elején levőket beengedték. Előttem a ladás úgy gondolta hogy azon az egy sávon, ő félig a padkán félig az úton még elfér, és elmegy a sor mellett. Az előtte levő mellé még befért, de a második autó már közel állt a padkához, ott már nem fért el. Láttam hogy elakadt a mester, beálltam a helyére, és nem engedtem vissza a sorba. Így mentünk el a körforgalomig, egymás mellett, egy sávon. Annyival álltam jobban hogy én láttam mikor jönnek a körforgalomba, ő meg tőlem nem. Úgyhogy megvártam amíg nem jönnek, de lassan csorogtam előre mintha jönnének, aztán bementem amikor megláttam a következő autót, ő meg várt még egy lámpányit ;) :lol: kisk.csög ;) (tom szemét vagyok, de jólesett :P )

Link to comment
Megosztás:

Daykiller mar lebeszelt rola.

Viszont azt nem értem, hogy havernak benn van az angeleyes, és péntek éjjel jöttünk haza Debrecenből,azt leszámítva, hogy lefelé világít tisztán láttunk.

Lehet márka függő?

Ádámnak eleve selejtes volt beszerelve...tehát esélye sem volt, hogy reális képet kapjon a minőségről. Persze halogennel egyáltalán nem nagy szám, xenonnal már használható volt...de mindig van jobb, ezért én is száműztem :lol: :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Daykiller mar lebeszelt rola.

Viszont azt nem értem, hogy havernak benn van az angeleyes, és péntek éjjel jöttünk haza Debrecenből,azt leszámítva, hogy lefelé világít tisztán láttunk.

Lehet márka függő?

Nem tudom...nekem beállíthatatlan volt, keresztben világított, fényerőre 0. De ez nem az angel hibája, hanem a projektoros lámpáé. Vezettem más projektoros lámpával szerelt autót, amiben gyári volt ez a megoldás, de rettenetes volt mind.

Link to comment
Megosztás:

A múltkor ezt kipróbáltam az astrával, de nem csinált semmit :) Bár szerintem csak nem értette, hogy mit akarok ;)

http://video.xfree.hu/?n=gorbi2|f5939cfe44...96caad#videoloc

Ekkora helyre beállni azért még nagyim is be tud elsőre :P Ha ezt addig fejlesztik hogy a VII. kerületben is elsőre a legközelebbi helyre beálljon, akkor lesz létjogosultsága ;) (még egy remek eszköz hogy az ember elfelejtsen vezetni :lol: ) Viszont játéknak jó :P

Link to comment
Megosztás:

Ádámnak eleve selejtes volt beszerelve...tehát esélye sem volt, hogy reális képet kapjon a minőségről. Persze halogennel egyáltalán nem nagy szám, xenonnal már használható volt...de mindig van jobb, ezért én is száműztem :lol: :) ;)

az avatarképeden neked milyen lámpád van?

utángyártott gagyi?

Link to comment
Megosztás:

Ádámnak eleve selejtes volt beszerelve...tehát esélye sem volt, hogy reális képet kapjon a minőségről. Persze halogennel egyáltalán nem nagy szám, xenonnal már használható volt...de mindig van jobb, ezért én is száműztem :lol: :) ;)

Szerintem nem volt selejt....szerintem ennél a terméknél ez a minőségi szint van, ezt el kell fogadni.

Link to comment
Megosztás:

mármint bocs, igazából azt akartam kérdezni h neked milyen van,

és az utángyártottakkal mi a helyzet? :lol: csak az vmiért lemaradt, sztem rátenyereltem a tapira...

szal az utángyártott az gagyi spóroljak vmi gyárira?

Szerintem inkább gyári....angelből pedig a sonart, azaz az egybeindexest felejtsd el...az nagyon műanyag.

Link to comment
Megosztás:

A múltkor ezt kipróbáltam az astrával, de nem csinált semmit ;) Bár szerintem csak nem értette, hogy mit akarok ;)

http://video.xfree.hu/?n=gorbi2|f5939cfe44...96caad#videoloc

Inkább ezt próbáld meg.:Klikk ide! Sokkal látványosabb, és férfiasabb. :P

süt a naaaap :P ;) :cry: ;)

Tudom, kocsit takarítok. Egész télen nem volt kiporszívózva. :lol: Kivehetem már a hóláncot, lapátot ,kavicsot a csomitartóból? :D Tényleg nyári gumi? :)

Link to comment
Megosztás:

mármint bocs, igazából azt akartam kérdezni h neked milyen van,

és az utángyártottakkal mi a helyzet?:) csak az vmiért lemaradt, sztem rátenyereltem a tapira...

szal az utángyártott az gagyi spóroljak vmi gyárira?

nekem s merci bixenon van, ugyh az nem játszik ;)

vegyél valeot, akár valami classicról bontottat, de az új sem olyan vészes. van akinek a tyc is bejött, de ezekről nincs tapasztalatom, mert nem nagyon használtam gyári lámpát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, kocsit takarítok. Egész télen nem volt kiporszívózva. :lol: Kivehetem már a hóláncot, lapátot ,kavicsot a csomitartóból? ;) Tényleg nyári gumi? :)

nekem remélem most rakódik össze, mert már nincs ott ahol eddig állt...vagy ellopták, ezt még nem tudom. de ha visszakapom először kipakolok belőle, aztán én is kitakarítom. no meg kipróbáljuk milyen az új fék ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, kocsit takarítok. Egész télen nem volt kiporszívózva. :lol: Kivehetem már a hóláncot, lapátot ,kavicsot a csomitartóból? ;) Tényleg nyári gumi? :)

Vásárlás óta tegnap volt kedvem végre kitakarítani a Picim...

Hát a hátsó ülés alól komplett színes ceruza készletet vadásztam ki! Nem beszélve a narancshéjról és a többiről.

Link to comment
Megosztás:

ha aztjelenti h motoros a lámpa akkor nekem ahoz fog még kelleni vmi a kapcsolón kivül, ha idáig sima volt a kocsiba?

Kétesélyes...ha ki van vezetékezve a lámpáig akkor semmi. Nekem nem volt, viszont x4-es sorkapocsig ki volt építve, és onnan már csak egy vezérlőszálat kell behúzni, test meg villany lopható a tompítottról.

Link to comment
Megosztás:

Kétesélyes...ha ki van vezetékezve a lámpáig akkor semmi. Nekem nem volt, viszont x4-es sorkapocsig ki volt építve, és onnan már csak egy vezérlőszálat kell behúzni, test meg villany lopható a tompítottról.

amibe már van olyan h vezetékek ahoz már hozzáse kezdek, inkább rábizom vkire:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.