Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

elegem van már... veszek ződ motorháztetőt, meg fehér sárvédőt aztán bérbeadom felvonulni... :lol: :)

Haver átkente ecsettel és Trináttal a Combo-t ;) de esküszöm, hogy lett olyan mintha fúj(at)ta volna ;)

72543929.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ma este mentem az úton, indexelek balra, hogy lekanyarodjak, erre balról 60-al kb keresztbe repeszt 1 autó (elsőbbség adás nuku). Na mondom a jó édes q a-dat, kicsit előbb érek oda szanaszét töri az autót, meg engem is, mivel bal oldalról jött.

Persze nő volt. Milyen emberek vannak....bz+

Link to comment
Megosztás:

Ma este mentem az úton, indexelek balra, hogy lekanyarodjak, erre balról 60-al kb keresztbe repeszt 1 autó (elsőbbség adás nuku). Na mondom a jó édes q a-dat, kicsit előbb érek oda szanaszét töri az autót, meg engem is, mivel bal oldalról jött.

Persze nő volt. Milyen emberek vannak....bz+

És ezt megcsinálja legközelebb is, mert lövése nincs hogy történt valami... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma este mentem az úton, indexelek balra, hogy lekanyarodjak, erre balról 60-al kb keresztbe repeszt 1 autó (elsőbbség adás nuku). Na mondom a jó édes q a-dat, kicsit előbb érek oda szanaszét töri az autót, meg engem is, mivel bal oldalról jött.

Persze nő volt. Milyen emberek vannak....bz+

Pár napja épp egy körforgalomban haladtam, amikor oldalról egy papa behajtott elém. Ha pár méterrel előrébb vagyok belemegy az oldalamba. Szerencsére előre látszott, hogy be fog hajtani. Nem gyorsított, nem lassított egyszerűen átcsorgott előttem.

Mostanában minden napra jut egy kretén a 180 km-re. Tegnap előtt haladt előttem egy extraszabályos sofőr, aki halálpontosan fékbe beleállva lassít a lakott terület táblánál. (Félreértések elkerülése végett nem vagyok száguldozós típus, a büntetési határ alatt autózom.) No ez az ipse addig volt szabályos, amíg 16 éves autómmal el nem mentem mellette az egyik ilyen táblánál való "vészfékezésénél" a belső sávban. Ekkor elborult az agya, félredobta addigi szabályos énjét és kíméletlenül nyomta. Nem tudom mi értelme volt.

Tegnap pedig egy pár éves Seat Toledós, (aki addig épphogy 70-nel haladt lakott területen kívül) vette rossz néven, hogy mögé értem és meg akartam előzni, csak épp jöttek szembe. A 70-es tempót mindjárt felturbózta 100 fölé, nehogymár... Hihetetlen mekkora idióták vannak.

Link to comment
Megosztás:

ahj fejezd már be :lol:

neked is volt elég sokáig.

próbálja ki ő is, én is ki fogom, mert tetszik, és max télen cserélek lámpát is, nem csak kereket.

Csak hátha sikerül megkímélni egy rossz döntéstől és sok pénz kiadásától.

Nem volt sokáig, 4-5 hónapot volt benn talán, és a végén már rohadtul idegesített.

De tudod mit? Vedd meg, aztán jöjj rá magad, hogy mennyire sz@r.

Link to comment
Megosztás:

Csak hátha sikerül megkímélni egy rossz döntéstől és sok pénz kiadásától.

Nem volt sokáig, 4-5 hónapot volt benn talán, és a végén már rohadtul idegesített.

De tudod mit? Vedd meg, aztán jöjj rá magad, hogy mennyire sz@r.

pontosan erről van szó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.