Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

főleg a wareszban combból kuplungoltam én is, de hogy most hogy azt nemtudom. de ez szerintem nagyon autófüggő... wareszon gáz két cmet tudott mozogni, de a fék, meg a kuplung 25cmet, na azt ha letett sarokkal nyomod akkor tudsz vmit, vagy 50es bakancsod van. :lol:

No igen de a wareszban ugye a kuplung és a fék tengelye az a tűzfal alján volt és utastéren kívül -míg pl az astrán meg mindez belül van és a pedál magasságától fentebb nem pedig lentebb ;)

Viszont baromi jó volt benne, hogy ha egy jó nagy poccsba belehajtottál akkor ömlött a pedálrúdnál lévő "tömítés"-nek nevezett valaminél befele a dzsuva.. :) ;)

Link to comment
Megosztás:

No igen de a wareszban ugye a kuplung és a fék tengelye az a tűzfal alján volt és kívül -míg pl az astrán meg mindez belül van és a pedál magasságától fentebb nem pedig lentebb :lol:

ez is igaz, de ha nem tudja az ember bokából annyit mozdítani, akkor??

Link to comment
Megosztás:

ez is igaz, de ha nem tudja az ember bokából annyit mozdítani, akkor??

Akkor megtanultad kezelni előbb-utóbb ha valahova is el akartál jutni :lol: de amúgy a waresznél nem volt ilyen egyszerű pontosra beállítani a váltót meg a kuplungot :) főleg kuplung-bowden csere után jókora szopás volt az utánállítása :P volt is belőle sztori :cry: jól beégtem Debrecenben :P

Ugye nyár, az a pár 100 wattnyi hang majd szétszedte a kocsit -feszítünk a csajok előtt napszemcsiben, erre lámpánál sehova ;) vészvillogó ki és toljad neki -lábbal ;) aztán 13-as kulcs és kombinált fogó elő a szemközti parkolóban, 1-2 menetet húzni és mindjárt lehet is tovább haladni, miután fél Db kiröhögte magát rajtunk.. ;)

Link to comment
Megosztás:

konkrétan haver trabiján próbáltam kinyomni, és dolgozó lány nehezen ment...be kellett támasztani rendesen az ülésbe magam...

4T trabi volt?

Akkor megtanultad kezelni előbb-utóbb ha valahova is el akartál jutni :lol: de amúgy a waresznél nem volt ilyen egyszerű pontosra beállítani a váltót meg a kuplungot :) főleg kuplung-bowden csere után jókora szopás volt az utánállítása :P volt is belőle sztori :cry: jól beégtem Debrecenben :P

Ugye nyár, az a pár 100 wattnyi hang majd szétszedte a kocsit -feszítünk a csajok előtt napszemcsiben, erre lámpánál sehova ;) vészvillogó ki és toljad neki -lábbal ;) aztán 13-as kulcs és kombinált fogó elő a szemközti parkolóban, 1-2 menetet húzni és mindjárt lehet is tovább haladni, miután fél Db röhögte magát rajtunk.. ;)

hm ez érdekes, pár bowdent kicseréltünk, de soha se volt ezmiatt leállásunk, fater jol belőtte mindig,sőt kuplung nélkül is hazajöttünk vele egyszer, elindulás után ugye a waresznak nem kell kuplung se ;)

Link to comment
Megosztás:

jaja...de már simán cserélt bovdent az út szélén a srác :lol:

haverénak is ilyen volt, pontosabban az olyan volt, hogy elkezded nyomni akkor izombol kellett, utána volt egy puhább rész, aztán megint izomból.

ő önindítót cserélt egykézzel háttal már :)

jah és volt hogy eltört a villa ;) de a bowdennek semmi baja nem volt ;)

lehet gyakrabban kellene neki kuplungszerkezetet cserélni nem?

Link to comment
Megosztás:

Akkor megtanultad kezelni előbb-utóbb ha valahova is el akartál jutni :lol: de amúgy a waresznél nem volt ilyen egyszerű pontosra beállítani a váltót meg a kuplungot :) főleg kuplung-bowden csere után jókora szopás volt az utánállítása :P volt is belőle sztori :cry: jól beégtem Debrecenben :P

Ugye nyár, az a pár 100 wattnyi hang majd szétszedte a kocsit -feszítünk a csajok előtt napszemcsiben, erre lámpánál sehova ;) vészvillogó ki és toljad neki -lábbal ;) aztán 13-as kulcs és kombinált fogó elő a szemközti parkolóban, 1-2 menetet húzni és mindjárt lehet is tovább haladni, miután fél Db kiröhögte magát rajtunk.. ;)

Ehez csak annyit tennék hozzá, hogy aki kormányváltós wareszt meg trabzont tudott vezetni, annak a mai akárhányévesis legyen autókkal semmi gondja nincs és ez nemtől, felekezettő,l meg mindentől függetlenül igaz! ;)

Egyébként combból nyomom (bocs engedem) mert nem hajlik annyit a bokám és nem szokott akarni lefulladni meg rángatni, még akkor sem ha harmadikat találok egyes helyett :D :D

Link to comment
Megosztás:

hülye kérdés: ugye a többségnek, miközben engedi fel a kuplungot lennt van a sarka? A csajok szokták úgy, mivel nekik kisebb a lábuk,h combból tartják! Unokatesom most kapott jogsit és még ő röhög rajtam, h nekem lennt van a sarkam, neki nincs lennt, pedig az ő helyében inkább sírnék, mert úgy vezet tehát,mint egy csaj! ;)

Szerintem ők csak a tűsarok miatt csinálják úgy nem? Nem tudják comból nyomni, mert elakad a sarkuk a szőnyegben. Föleg úgy 20 centi felett. ;)

még mindig a felengedésről beszélünk!! De akkor úgy látom,h ez szokás kérdése, nem pedig nemé! :) Akit ezzel megsértettem volna, elnézést kérek tőle! :lol:

Szerintem simán comból. Főleg a céges régi Boxeren kell izomból nyomni/engedni a kuplungot, az újakon már lehet van valami rásegítés, mert könnyen megy. Aztán átülök az astrába és kitaposom a lemezt amíg vissza nem állok.

Link to comment
Megosztás:

4T trabi volt?

hm ez érdekes, pár bowdent kicseréltünk, de soha se volt ezmiatt leállásunk, fater jol belőtte mindig,sőt kuplung nélkül is hazajöttünk vele egyszer, elindulás után ugye a waresznak nem kell kuplung se :lol:

Szerintem egyik autónak sem kell kuplung, csak az elinduláshoz meg a megálláshoz Sztori: Ügyfeleink(autószerelő vagyok) szoktak nagyokat csodálkozni, mikor szakadt bowdennel nem elvontatom őket, hanem megmondom mit csináljon azt kövessen, van amelyik már szakadt bowdennel érkezik mert tud már váltani is és van köztük nő is:D:D

Link to comment
Megosztás:

sőt kuplung nélkül is hazajöttünk vele egyszer, elindulás után ugye a waresznak nem kell kuplung se ;)

Én még Debrecenben is ralliztam anélkül :lol: :) de jó volt az a szabadonfutókócmóc :P ;) :P

Ehez csak annyit tennék hozzá, hogy aki kormányváltós wareszt meg trabzont tudott vezetni, annak a mai akárhányévesis legyen autókkal semmi gondja nincs

Az biztos.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ehez csak annyit tennék hozzá, hogy aki kormányváltós wareszt meg trabzont tudott vezetni, annak a mai akárhányévesis legyen autókkal semmi gondja nincs és ez nemtől, felekezettő,l meg mindentől függetlenül igaz! :lol:

Egyébként combból nyomom (bocs engedem) mert nem hajlik annyit a bokám és nem szokott akarni lefulladni meg rángatni, még akkor sem ha harmadikat találok egyes helyett :) ;)

a régi szépidők....

egyébként érdekes, de amcsi kocsikból rengeteg kormányváltós van, de az valószínűleg teljesen másvilág, és magától bekattana hellyére, de a waresz.. ;) de akkor is szerettem.

Link to comment
Megosztás:

a régi szépidők....

egyébként érdekes, de amcsi kocsikból rengeteg kormányváltós van, de az valószínűleg teljesen másvilág, és magától bekattana hellyére, de a waresz.. :lol: de akkor is szerettem.

Szerintem az amcsi kocsik kormányváltóval is max autómaták(biztos van kivétel)

Egyébként nekem nem volt semmi NDK-s kocsim csak javítottam őket (azokon tanultam meg a szakmát) de mondjuk azt rengeteget

És most, hogy így vissza gondolok, azokat is combból vezettem nem bokából (csak a téma miatt) :):D

Link to comment
Megosztás:

Háááááát legközelebb HÍVD VISSZA :lol: hihetetlen mikor nyomd a gázt (mind1 menyire) azt nem tötrénik semmi sem:D:D

ezt arra érted, mikor nem tudod berakni a sebességet??

mert ha rendben beraktad, akkor igencsak megindult a kis trabi is, nekem meg a kipuf rendszer tuning után 3. ba is megnyikkant a gumi a wareszon :)

Link to comment
Megosztás:

Háááááát legközelebb HÍVD VISSZA :lol: hihetetlen mikor nyomd a gázt (mind1 menyire) azt nem tötrénik semmi sem:D:D

Gyakorlatilag abban nőttem fel, ha lenne pénzem több kocsira biztos hogy lenne egy. Meg aztán olyan sok baja nem lehet neki...nem forr a víz, nem kócolódik a vezérlés, nem hagy ki a 3-as 4-es henger. :)

Link to comment
Megosztás:

ezt arra érted, mikor nem tudod berakni a sebességet??

mert ha rendben beraktad, akkor igencsak megindult a kis trabi is, nekem meg a kipuf rendszer tuning után 3. ba is megnyikkant a gumi a wareszon :lol:

A wurbinyek az más tészta és egyáltalán nem degradálni akrtam, de meglepődnél mennyire nem megy egy széria trabi a most megszokott autókhoz képest!

Link to comment
Megosztás:

A wurbinyek az más tészta és egyáltalán nem degradálni akrtam, de meglepődnél mennyire nem megy egy széria trabi a most megszokott autókhoz képest!

volt is nekünk, meg rallyztunk is vele...

wareszhoz képest is gyengébb, de megy az ha kell.

waresz meg lenyom pár autót, ha te rá vagy készülve, a másik meg nem :lol:

1200es ladák városban sehol sincsenek :)

Link to comment
Megosztás:

Abban az időben még megálltak az utók ha valaki lerobbant az út szélén. Középkorú nő, szintén trabival. A férje használja a kocsit, most elengedte egyedül, ki lett oktatva, ha nem húz akkor egyhengerezik, ki kell cserélni a rossz gyertyát. Kicserélte most sem jó. Melyiket cserélte? Hát amelyik meleg, biztos túlmelegedett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.