Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

itt még csak fel volt szórva a kerék, ember nem találta meg a +csavarokat amiket beraktam a kocsiba..de mind1. max berakom én.

egy darabig néztem a képet, és olvastam amit írtál, mert nem értettem mire írod.

de arra jutottam, hogy "az" ember, aki csinálta nem találta meg a csavarokat, és csak 4 et rakott bele.

Link to comment
Megosztás:

ha végigolvasod ezt a mondatod, akkor ez is helytálló :lol:

:) rá lehet fogni ;)

de az "az" oda is elférne ;)

te mint sokat látott bontós figura...

láttál már olyat, hogy a könyöklő magán az ülésen volt??

BMW be láttam ilyet, hogy magára az ülésre volt téve gyárilag a könyöklő... most nézegettem Dáw ülését, és oldalt van egy lemez, amire esetlegesen rá lehetne rakni a könyöklőt.

még van is gyárilag egy lyuk a lemezen kb abbana magasságban, ami jólehet könyöklőhöz...

Link to comment
Megosztás:

hülye kérdés: ugye a többségnek, miközben engedi fel a kuplungot lennt van a sarka? A csajok szokták úgy, mivel nekik kisebb a lábuk,h combból tartják! Unokatesom most kapott jogsit és még ő röhög rajtam, h nekem lennt van a sarkam, neki nincs lennt, pedig az ő helyében inkább sírnék, mert úgy vezet tehát,mint egy csaj! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: rá lehet fogni :)

de az "az" oda is elférne ;)

te mint sokat látott bontós figura...

láttál már olyat, hogy a könyöklő magán az ülésen volt??

BMW be láttam ilyet, hogy magára az ülésre volt téve gyárilag a könyöklő... most nézegettem Dáw ülését, és oldalt van egy lemez, amire esetlegesen rá lehetne rakni a könyöklőt.

még van is gyárilag egy lyuk a lemezen kb abbana magasságban, ami jólehet könyöklőhöz...

még nem láttam, de ez semmit sem jelent... ;)

hülye kérdés: ugye a többségnek, miközben engedi fel a kuplungot lennt van a sarka? A csajok szokták úgy, mivel nekik kisebb a lábuk,h combból tartják! Unokatesom most kapott jogsit és még ő röhög rajtam, h nekem lennt van a sarkam, neki nincs lennt, pedig az ő helyében inkább sírnék, mert úgy vezet tehát,mint egy csaj! :P

sztem én sem sarokkal tartom...de nem mondanám h úgy vezetek mint egy csaj :P ;)

Link to comment
Megosztás:

hülye kérdés: ugye a többségnek, miközben engedi fel a kuplungot lennt van a sarka? A csajok szokták úgy, mivel nekik kisebb a lábuk,h combból tartják! Unokatesom most kapott jogsit és még ő röhög rajtam, h nekem lennt van a sarkam, neki nincs lennt, pedig az ő helyében inkább sírnék, mert úgy vezet tehát,mint egy csaj! ;)

őszinte legyek? :)

most hogy mondod, emlékszem arra, hogy eleinte, főleg a wareszban combból kuplungoltam én is, de hogy most hogy azt nemtudom.

de ez szerintem nagyon autófüggő... wareszon gáz két cmet tudott mozogni, de a fék, meg a kuplung 25cmet, na azt ha letett sarokkal nyomod akkor tudsz vmit, vagy 50es bakancsod van.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

őszinte legyek? ;)

most hogy mondod, emlékszem arra, hogy eleinte, főleg a wareszban combból kuplungoltam én is, de hogy most hogy azt nemtudom.

de ez szerintem nagyon autófüggő... wareszon gáz két cmet tudott mozogni, de a fék, meg a kuplung 25cmet, na azt ha letett sarokkal nyomod akkor tudsz vmit, vagy 50es bakancsod van.

:lol:

Csak felengedésről volt szó.Így belegondolva,olyankor sarokból dolgozok én is. :)

Link to comment
Megosztás:

hülye kérdés: ugye a többségnek, miközben engedi fel a kuplungot lennt van a sarka? A csajok szokták úgy, mivel nekik kisebb a lábuk,h combból tartják! Unokatesom most kapott jogsit és még ő röhög rajtam, h nekem lennt van a sarkam, neki nincs lennt, pedig az ő helyében inkább sírnék, mert úgy vezet tehát,mint egy csaj! :lol:

A kuplungot "combból kell nyomni", az egész láb mozog. Legalábbis nekem anno az oktató így tanította.

Link to comment
Megosztás:

ha belegondoltok a kuplungot finoman kell kezelni és sztem úgy sokkal finomabb mozdulatokat lehet csinálni,ha közben a sarkunk meg van támasztva

szerintem ez nem lehetséges mindig, haverom ladáján tanultam kuplungolni... annyiraérzékeny volt, hogy lefulladtam 10x mire elindultam egyszer.... ott tuti combbol kuplungoltam, de ott is belejöttem, később rájöttünk, miért volt olyan szar a kuplung, csak a szegecs is el volt már kopva a tárcsán :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem ez nem lehetséges mindig, haverom ladáján tanultam kuplungolni... annyiraérzékeny volt, hogy lefulladtam 10x mire elindultam egyszer.... ott tuti combbol kuplungoltam, de ott is belejöttem, később rájöttünk, miért volt olyan szar a kuplung, csak a szegecs is el volt már kopva a tárcsán :lol:

azért fulladtál le annyiszor, mert combból engedted, így nem tudtad szépen egy ponton megtartani a pedált! :)

Link to comment
Megosztás:

simán megoldható ;) de ha gondolod, kipróbálhatsz olyan autót amiben sose nyomod ki a pedált bokából ;)

még mindig a felengedésről beszélünk!! De akkor úgy látom,h ez szokás kérdése, nem pedig nemé! :) Akit ezzel megsértettem volna, elnézést kérek tőle! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.