Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Baccameg... Itt ülök bent a cégnél, gyakorlatilag nincs meló, mert holnap megyünk külső helyre. Az autó itt dekkol a cég előtt, szépen süt a nap, egész meleg is van. Úgy csinálnék valamit vele, de nemtudok mit :lol: Lemosni meg nem fogom itt :D :( lehet hogy kiveszem az üléseket, és újra beteszem a feketéket. :D Aztán vasárnap vissza :lol: :D Hihetetlen... mióta nem kell bele állandóan vizet meg olajat öntögetni azóta szinte idegesítően nincs mit csinálni vele :lol: Ha már meglenne csinálva a kasztni akkor most kint simogatnám :D

Tibi! Csak neked : http://autolabor.hu//cikk/vadbarom-tetosza...el-kombi-astran :D :P

Akkor gondolj bele mit érzek Én....multkor unalmamban kipakoltam a csomitartót és vissza. Jaaaaaj....k*rva szép az az Astra. Már tudom is mi lessza következő projekt :P

Link to comment
Megosztás:

van egy ugyan ilyen itt is :D

ugyan ez a beömlő, és szárny,annyi a különbség, hogy nincs színrefujkálva, de lehet azóta lefujta, majd megsasolom vmeik nap :D ...illetve van egy ledcsík az egész csomiajó alján.

de lenne egy kérdésem

mi van azon lefalazva? :lol:

Link to comment
Megosztás:

van egy ugyan ilyen itt is :(

ugyan ez a beömlő, és szárny,annyi a különbség, hogy nincs színrefujkálva, de lehet azóta lefujta, majd megsasolom vmeik nap :D ...illetve van egy ledcsík az egész csomiajó alján.

de lenne egy kérdésem

mi van azon lefalazva? :lol:

Csomitérajtó zár-gomb? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Baccameg... Itt ülök bent a cégnél, gyakorlatilag nincs meló, mert holnap megyünk külső helyre. Az autó itt dekkol a cég előtt, szépen süt a nap, egész meleg is van. Úgy csinálnék valamit vele, de nemtudok mit :lol: Lemosni meg nem fogom itt :D :( lehet hogy kiveszem az üléseket, és újra beteszem a feketéket. :D Aztán vasárnap vissza :lol: :D Hihetetlen... mióta nem kell bele állandóan vizet meg olajat öntögetni azóta szinte idegesítően nincs mit csinálni vele :lol: Ha már meglenne csinálva a kasztni akkor most kint simogatnám :D

Tibi! Csak neked : http://autolabor.hu//cikk/vadbarom-tetosza...el-kombi-astran :D :P

váá, ezt múltkor láttam...élőben még borzalmasabb :P

Link to comment
Megosztás:

http://bolthely.hu/tungsram/id/00163_Halog..._P43t_53800NHSU

ilyet vettem végül, holnap be is próbálom miután felraktam a nyári garnitúrát a cucura meg anyám corsájára (nyálcsorgatósmile)

brekekének meg kösz a linket!!

ez igazából olyan, csak 50% os, és GE nem Tungsram, de a GE 90%os tapasztalatok szerint ugyan az mint a tungsram 90% os

ja és nekem meg tungsram megalight 60% om van :lol:

most második éve asszem, a fénye az már veszített a tompítottal, de a távolsági még most is :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez igazából olyan, csak 50% os, és GE nem Tungsram, de a GE 90%os tapasztalatok szerint ugyan az mint a tungsram 90% os

ja és nekem meg tungsram megalight 60% om van :(

most második éve asszem, a fénye az már veszített a tompítottal, de a távolsági még most is :lol:

A tungsram a GE-hez tartozik. Mint az Opel a GM-be. :lol:

Link to comment
Megosztás:

azér 50%-os mer ez kék és kiszűr vmi fényt amitől jobb nekem, és tapasztalatok szerint tartósabb mint a 90%-os azért döntöttem e melett:)

Azt csak te tudod hogy milyen fény jó neked. Én csak azt tudom hogy én mit látok :lol: (jelenleg semmit mert az egyik lámpámban sz.r izzó van, a másik meg párásodik mint a franc mert be van törve :D :( ) DE ma csináltam bele helyzetjezőt :D Mostmár világol :D (igaz sárgán, mert csak egy LED-em van :lol: ) Nah majd az új lámpákba... :D

Link to comment
Megosztás:

http://kalti.blog.hu/2009/03/01/teszt_opel...a_caravan_1_7td

Van aki tapasztalati leírást (szinte tesztet) ír az F-ről, és pozitív a vége? Nem is emlékszem más ilyenre :lol:

Végülis ez olyan dolog, hogy keresek egy használtautót, aztán vagy a hibákat keresem, vagy az előnyeit ecsetelem.

Nézem itt a Hűhákat, aztán érdekes, hogy két egyforma magas csaj, szemre egyforma alakkal egyik 47kiló, a másik meg 55. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végülis ez olyan dolog, hogy keresek egy használtautót, aztán vagy a hibákat keresem, vagy az előnyeit ecsetelem.

Nézem itt a Hűhákat, aztán érdekes, hogy két egyforma magas csaj, szemre egyforma alakkal egyik 47kiló, a másik meg 55. :lol:

Biztos fejben van a különbség. A szőkéknek könnyebb a feje :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Baccameg... Itt ülök bent a cégnél, gyakorlatilag nincs meló, mert holnap megyünk külső helyre. Az autó itt dekkol a cég előtt, szépen süt a nap, egész meleg is van. Úgy csinálnék valamit vele, de nemtudok mit...

Irigyellek.

Nálam a tennivalók listája:

-megnézni mi kopog elől

-égők és kattogó km spirál miatt kivenni a műszerfalat

-középkonzolban nem világít egy égő, amíg oda nem ütök egyet

-nehezen jár a kuplung

-övfeszítőt kicserélni (de előtte beszerezni egyet)

-a kézifékkötél hidegben pattan egy helyen

-az erősítő alatti kárpitozott panel egyik csavarja fellazult és zörög

Úgy nagyjából ennyi, de nincs időm ezekre. Sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Irigyellek.

Nálam a tennivalók listája:

-megnézni mi kopog elől

-égők és kattogó km spirál miatt kivenni a műszerfalat

-középkonzolban nem világít egy égő, amíg oda nem ütök egyet

-nehezen jár a kuplung

-övfeszítőt kicserélni (de előtte beszerezni egyet)

-a kézifékkötél hidegben pattan egy helyen

-az erősítő alatti kárpitozott panel egyik csavarja fellazult és zörög

Úgy nagyjából ennyi, de nincs időm ezekre. Sajnos.

Holnap reggel 7-től kezdve nekem se lesz időm semmire :( (ma este még lemostam :lol: ) aztán egy időre ennyi. Max vásárolhatok hozzá :lol:

Link to comment
Megosztás:

törekszem a valósághoz.

ha tőlem kérdezik, miért astrát vettünk, elmondom én, hogy 160tól már nem megy annyira, annyira se mint 120ig, de megyeget, aztán meg a + dolgokat ne kelljen már leírnom jó? :lol:

Ha tőlem megkérdezik miért astrát vettünk akkor inkább nem mondom el :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.