Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még annyit kérdezett, hogy lomizok e? Hmmm. Mert fenn van a tetőcsomagtartó. mondom csak létrákat cipelek. :(

Aztán jó utat kívántak.

Na ne mán már az astrával is lomisnak /kissebbségnek/ néznek. Amikor ladám volt akkor is állandóan megállítottak mert olyan "elkövető típúsú jármű" Aztán mikor látták a jogsin a Wágner vezetéknevet rögtön adták vissza a papírt és viszlát.

Most egyre több lomis használja az astrát is és a rendőrők valahogy mekülönböztetett figyelmet szentelenek az ilyen autóknak.

Nem azt mondom ha valaki gyanús akkor inkább állítsák meg, de amikor egy kocsisorból célirányosan a ladákat (mostanában astrát is) szedik csak ki az már egyfajta előítélet...

ilyet hol tudok venni nem netről? norauto meg ilyeneket már néztem de tungsramot sehol nem találtam:(

Csak nehogy 5ezréert adják neked is mint itt már valkinek :lol: Az 5eft a H7-es ára. A H4-est már... hú ennek felvitték az árát de így is 3600 körül van. Én mintha olcsóbban vettem volna kb 2hónapja. Biztos nagy a kereslet rá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ne mán már az astrával is lomisnak /kissebbségnek/ néznek. Amikor ladám volt akkor is állandóan megállítottak mert olyan "elkövető típúsú jármű" Aztán mikor látták a jogsin a Wágner vezetéknevet rögtön adták vissza a papírt és viszlát.

Most egyre több lomis használja az astrát is és a rendőrők valahogy mekülönböztetett figyelmet szentelenek az ilyen autóknak.

Nem azt mondom ha valaki gyanús akkor inkább állítsák meg, de amikor egy kocsisorból célirányosan a ladákat (mostanában astrát is) szedik csak ki az már egyfajta előítélet...

Csak nehogy 5ezréert adják neked is mint itt már valkinek :lol: Az 5eft a H7-es ára. A H4-est már... hú ennek felvitték az árát de így is 3600 körül van. Én mintha olcsóbban vettem volna kb 2hónapja. Biztos nagy a kereslet rá :(

Engem a kopott, körbehorpadt, elöl kicsit zúzott astrával szerinted hányszor néztek gyanúsnak? :lol: :D

Editnek a múltkor valaki mondta hogy ültessen növényt az autóra, de nem sikerült kitalálni senkinek hogy hogy kéne. Hát Így! :D

Link to comment
Megosztás:

Baccameg... Itt ülök bent a cégnél, gyakorlatilag nincs meló, mert holnap megyünk külső helyre. Az autó itt dekkol a cég előtt, szépen süt a nap, egész meleg is van. Úgy csinálnék valamit vele, de nemtudok mit :lol: Lemosni meg nem fogom itt :D :( lehet hogy kiveszem az üléseket, és újra beteszem a feketéket. :D Aztán vasárnap vissza :lol: :D Hihetetlen... mióta nem kell bele állandóan vizet meg olajat öntögetni azóta szinte idegesítően nincs mit csinálni vele :lol: Ha már meglenne csinálva a kasztni akkor most kint simogatnám :D

Tibi! Csak neked : http://autolabor.hu//cikk/vadbarom-tetosza...el-kombi-astran :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.