Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak a motorkód tartalmazza a befecskendezés típusát. :lol:

Ájm szorri, későn vettem észre, hogy át lett víve az egyébbe. :lol:

műszakin nem nézik?

eddig vittem már pár heyre, egyiken úgy jártam, mint Sp, ki se nyitottákamocitetőt, másikon meg lázasan megkeresték a mociszámot, közben átkültem egy mp3mat a telefonomró a vizsgabiztosnak, és le is zárták a motorháztetőt. :(

okosított autóval azért tény, hogy körbe kell érdeklődni... de mvki mondta, hogy nem ngy a valószínűsége, hogy ebbe belekötnek.

Link to comment
Megosztás:

még jó, hogy nincs öcsém :lol: :D :D

van bezzeg 2 nővérem :lol: el voltam nyomva évekig :( de legalább a sört nem szerették :D :D

Viszont van egy tippem rá hogy örökölt babákból jól álltál :lol: :lol:

Öcsikém mostanában jött rá hogy vannak piák :D Anyám 2-3 hónapja amikor hazajött talált egy öcsémet, egy haverját, meg egy üveget amiben kicsivel korábban még az Ő születésnapi ajándéka volt. Ararat konyakból eltüntettek egy üveggel. :lol: a haver gyerek 3x mutatkozott be, (mindig elfelejtette hogy már túl van rajta) öcsikém meg csak annyit mondott hogy ő inkább lefekszik :P este láttuk legközelebb :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.