Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem intézhetnél

és a ház előtt az út tuloldalát le is aszfaltozhatnátok :D

Eljössz szépen, felvésed a kármentőből és ingyé viheted :D

meg a kis p...m nem kéne? :lol: :( de jó pénzért szinte bármit.. :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szurkolunk neked :lol: de ha szurok kell csak szólj... 0.gif

Nem kell szurok, van itt elég feketemunkás. :D

hát én is így vagyok az autóvétellel, csak a fele van még meg.

neekm intézhetnél, és a ház előtt az út tuloldalát le is aszfaltozhatnátok :D

Ja, az asszony adóvisszatérítéséből akarok venni. Jut eszembe, most nézegetem a papirokat, melyiken van az hogy mikor jár le a műszaki? :lol: Amikor a rendőr is megállított, kérte a papírkat. Mondom melyik papírokat? Hát tudja személyi, jogsi...stb. Itt a személyim, itt a jogsim, az stb mit takar? Volt ám.: :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kell szurok, van itt elég feketemunkás. :D

Ja, az asszony adóvisszatérítéséből akarok venni. Jut eszembe, most nézegetem a papirokat, melyiken van az hogy mikor jár le a műszaki? :lol: Amikor a rendőr is megállított, kérte a papírkat. Mondom melyik papírokat? Hát tudja személyi, jogsi...stb. Itt a személyim, itt a jogsim, az stb mit takar? Volt ám.: :lol: :( :D

nekem a napellenzőbe van egy rakat papír, hamegállít azt odaadom neki, abbol kibogarássza ami neki kell, addig előveszema személyimet is :D

Link to comment
Megosztás:

nekem a napellenzőbe van egy rakat papír, hamegállít azt odaadom neki, abbol kibogarássza ami neki kell, addig előveszema személyimet is :lol:

De azt nem mondtad meg miből tudom mikor jár le a műszaki? Csak a rendszám matricából? :lol: Tényleg törzskönyvet magamnál kell tartani?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg törzskönyvet magamnál kell tartani?

Ezt egy hiteles autónál megnézném :D de nagy poén lenne már, bemennék a bankba és "adjátok már ide a törzskönyvet b+ mert a fakabátoknak kell közúti ellenőrzés céljából.." :lol: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Ezt egy hiteles autónál megnézném :D de nagy poén lenne már, bemennék a bankba és "adjátok már ide a törzskönyvet b+ mert a fakabátoknak kell közúti ellenőrzés céljából.." :lol: :( :D

Könyörgöm mondjátok már meg hol van leírva mikor jár le az a urva műszaki! :D Már a második választ kapom, de mindenki mellébeszél! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Könyörgöm mondjátok már meg hol van leírva mikor jár le az a urva műszaki! :( Már a második választ kapom, de mindenki mellébeszél! :lol:

Nézd meg a forgalmi lap hátulját is :D ott kell lenni felül.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Király 2010.04.02. :lol: reméltem, hogy legalább a hónap közepén. Kösz Sanci, van egy doboz söröm, meg mézes páleszem, melyiket postázzam? :(

A hegyaljai édes fehéret :D de ha már sör akkor beérem egy Borsodi Pólóval is :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hegyaljai édes fehéret :D de ha már sör akkor beérem egy Borsodi Pólóval is :D

Ez valami Szlovák sör Zlatyí Bazant, vagy valami hasonló. Most itt melózunk a szomszédba az asszony szülői házába, oszt az új szomszéd félrehív, hogy szoktak az emberek inni, hozzon valamit? Mondom szoktak, de ne vegyél semmit, ez munkahely. :lol: De nem mond meg nekik, hogy én mondtam! Ha kitudódik emgem ezek agyonvernek! :(

Bakker április eleje, március első felében jön meg a pénz, nem sok időm lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez valami Szlovák sör Zlatyí Bazant, vagy valami hasonló. Most itt melózunk a szomszédba az asszony szülői házába, oszt az új szomszéd félrehív, hogy szoktak az emberek inni, hozzon valamit? Mondom szoktak, de ne vegyél semmit, ez munkahely. :lol: De nem mond meg nekik, hogy én mondtam! Ha kitudódik emgem ezek agyonvernek! :(

Bakker április eleje, március első felében jön meg a pénz, nem sok időm lesz. :lol:

és mi lesz SP piájával? mivel ő mondta elsőnek, de egyébként azt hittem csak viccelsz, de nem te ezt halál komolyan megkérdezted, hogy hol tudod megnézni az autó műszaki érvényességét....

te tudsz mindig meglepetést okozni ám...

nem is kicsit :D

Link to comment
Megosztás:

Ez valami Szlovák sör Zlatyí Bazant, vagy valami hasonló. Most itt melózunk a szomszédba az asszony szülői házába, oszt az új szomszéd félrehív, hogy szoktak az emberek inni, hozzon valamit? Mondom szoktak, de ne vegyél semmit, ez munkahely. :lol: De nem mond meg nekik, hogy én mondtam! Ha kitudódik emgem ezek agyonvernek! :(

Bakker április eleje, március első felében jön meg a pénz, nem sok időm lesz. :lol:

Zlatý Bažant, ejtsd: zlatí bazsant, magyarul Arany Fácán. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már műszaki érvényességnél tartunk, a zöldkártyám 2010. március 18-án jár le, a műszakim egy évvel később 2011. március 18-án. Neten utánanéztem a dolgoknak és azt bogoztam ki, hogy így zöldkártám érvényessége kitolódik a műszakiig, azaz zöldkártya téren nyerek egy évet. Eddig szép és jó. De utána évenként kell majd hordanom műszakira és környezetvédelmi felülvizsgálatra, mivel 10 év felett van?

Link to comment
Megosztás:

Ha már műszaki érvényességnél tartunk, a zöldkártyám 2010. március 18-án jár le, a műszakim egy évvel később 2011. március 18-án. Neten utánanéztem a dolgoknak és azt bogoztam ki, hogy így zöldkártám érvényessége kitolódik a műszakiig, azaz zöldkártya téren nyerek egy évet. Eddig szép és jó. De utána évenként kell majd hordanom műszakira és környezetvédelmi felülvizsgálatra, mivel 10 év felett van?

a zöldkártya a műszakid végéig érvényes..

és 2 évet kapsz az autóra, nem 1et :lol: (épp ezen lehet majd spórolni, nem kell évente zöldkártya - Ha jól értesültem :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Ha már műszaki érvényességnél tartunk, a zöldkártyám 2010. március 18-án jár le, a műszakim egy évvel később 2011. március 18-án. Neten utánanéztem a dolgoknak és azt bogoztam ki, hogy így zöldkártám érvényessége kitolódik a műszakiig, azaz zöldkártya téren nyerek egy évet. Eddig szép és jó. De utána évenként kell majd hordanom műszakira és környezetvédelmi felülvizsgálatra, mivel 10 év felett van?

a zöldkártya a műszakid végéig érvényes..

és 2 évet kapsz az autóra, nem 1et :lol: (épp ezen lehet majd spórolni, nem kell évente zöldkártya - Ha jól értesültem :lol: )

kéthete hívtam fel egy vizsgabiztos ismerősömet, ő azt mondta nincsen semmi ilyen 10 év feletti cirkusz

Link to comment
Megosztás:

a zöldkártya a műszakid végéig érvényes..

és 2 évet kapsz az autóra, nem 1et :lol: (épp ezen lehet majd spórolni, nem kell évente zöldkártya - Ha jól értesültem :lol: )

Akkor jó. Nem tudom honnan vettem, de mintha a médiában lett volna szó arról, hogy 10 év felett évente kell hordani a kocsit műszakira+zöldkártyára. Még minket is rosszul érintett volna, nemhogy a keleti autósokat. Ott már többe kerül a vizsga+előkészületek, mint maga a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Akkor jó. Nem tudom honnan vettem, de mintha a médiában lett volna szó arról, hogy 10 év felett évente kell hordani a kocsit műszakira+zöldkártyára. Még minket is rosszul érintett volna, nemhogy a keleti autósokat. Ott már többe kerül a vizsga+előkészületek, mint maga a kocsi.

igen, volt ilyen viszhangja a dolognak, de az még decemberben, azóta tisztázódott, hál' istennek :lol:

Link to comment
Megosztás:

és mi lesz SP piájával? mivel ő mondta elsőnek, de egyébként azt hittem csak viccelsz, de nem te ezt halál komolyan megkérdezted, hogy hol tudod megnézni az autó műszaki érvényességét....

te tudsz mindig meglepetést okozni ám...

nem is kicsit :lol:

Oké, tudod, két éve lett jogsim is, meg műszakim is, kaptam egy halom papírt, egyik fele az övtáskámban van, a másik fele a zoknis fiókomban. Jogsi, zöldkártya még csak értem, a többit nem nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Zlatý Bažant, ejtsd: zlatí bazsant, magyarul Arany Fácán. :D

Könnyű annak akinek ilyen gombjai vannak a billentyűzeten! De én hogyan rakjak kis v-t a z fölé? :(

de komolyan Zotya, sosem fordítottad még meg a forgalmid??? vagy ezeket a dátumokat másként értelmezted?? :lol:

Sosem nézegettem még, csak azt hogy hány lóerős, de azt többször is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.