Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bocsika, azt nem mondtam, hogy le is csekkoltam az egészet :(

Már fél órája sasolok, de nincs egy meztelen nő sem az ablakokban :lol:

ismered gondolom azt a viccet amikor: mi az szárnya van és repül? repülő. igen de én konkrétan a boeing 747esre gondoltam...

a nem megfelelő pályáztakiírás nem mentesít a felelőség alól :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

ismered gondolom azt a viccet amikor: mi az szárnya van és repül? repülő. igen de én konkrétan a boeing 747esre gondoltam...

a nem megfelelő pályáztakiírás nem mentesít a felelőség alól :( :lol:

az amelyik utcasarkon dolgozik? Azt a viccet nem ismerem.

Viszont most lefekvésig kereshetem a másik Caravant. Jól kitoltam magammal :lol:

Link to comment
Megosztás:

ja, a disznóhízlalás felejtős, ugyanannyi idő alatt inkább gyűjts egy kis pénzt...

én is azt tettem...

amikor 200-as került a kezembe, félretettem (először csak poénból, aztán kíváncsi lettem mennyi jöhet így össze :lol: )

asszem 7 hónapom eredménye ez lett: 1.kép 2.kép (20e/köteg)

ez több mint a fele az autónak (380ért vettem)

de ne tudjátok meg mi idegességgel járt beváltani valahol (tavaly februárban vetten az astrát, és akkoriban ment ki a forgalomból a papír 200-as is), a bankba is alig tudtam beváltani :lol:

mondom van pár papír 200-asom, be szeretném váltani... azt mondja a kasszás, okés, és mégis mennyi, mikor megmutattam majdnem szívrohamot kapott :D :D :D

Hát ez nagoyn király, ilyet az amcsi filmekben látni amikor cserélik kokóra. csak az dollár. :lol:

Azta! :D Ezen hogy áll meg a festék? :(

Link to comment
Megosztás:

Hát nem érted? Veszek egy kismalacot, megtömöm áprilisig 250-kilóra, és elcserélem egy CO-hegesztőre! És ez eddíg nem jutott eszembe?! Hol lehet venni malacot? A tecsóban csak felet láttam Szilveszterkor. De az eldől az ólban. :lol:

Akkor vegyél legalább 2 mázsást :D ha addig te még 50-et rá akarsz tenni :lol: nekünk kb 1 év alatt éri el a 3-3.5 mázsát :(

Link to comment
Megosztás:

Eszméletlen, hogy egy kis fékcsikorgás hang mit vált ki az emberekből :D (és persze egy kis rájátszás)

talán rosszak a tapasztalatok?? :lol:

buszbaleset fedélzeti kamerás nézetből :D azért ez komoly.... :(

Ugye nem olyan elképzelhetetlen, hogy egy autó felszalad a járdára, ezért jogos az ijedtség. Na és ha valaki infarktust kap? :lol:

A buszos nagyon durva, hogy összetolja a kocsikat! :D

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem olyan elképzelhetetlen, hogy egy autó felszalad a járdára, ezért jogos az ijedtség. Na és ha valaki infarktust kap? :lol:

A buszos nagyon durva, hogy összetolja a kocsikat! :lol:

ezek pánikrohamosak voltak.

te nem nézel előbb magadmögé, hanem rögtön rohansz mint a tyúk?? véleltelnül se oldalra, hanem előtte? :(

azzal meg sokat érsz...

Link to comment
Megosztás:

Tök jó, akkor már csak pénz kell hozzá. :(

hát én is így vagyok az autóvétellel, csak a fele van még meg.

Szurkolunk neked :lol: de ha szurok kell csak szólj... 0.gif

neekm intézhetnél, és a ház előtt az út tuloldalát le is aszfaltozhatnátok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.