Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tegyél bele uj gátlókat, és az se fog annyira billegni

nekem a tigra tetszett, az tényleg nem dőlt :(

Abba nem ültem, viszont szeretek hajózni :lol: kényelmesebb áthintázni a lyukak fölött, mint s.ggel letapogatni hogy fej vagy írás volt az a 20ft-os amin átmentem :lol:

(ezekkel érvelnek azok akiknek éppen nincs pénzük futóműfelújítani)

Link to comment
Megosztás:

Abba nem ültem, viszont szeretek hajózni :lol: kényelmesebb áthintázni a lyukak fölött, mint s.ggel letapogatni hogy fej vagy írás volt az a 20ft-os amin átmentem :lol:

(ezekkel érvelnek azok akiknek éppen nincs pénzük futóműfelújítani)

de kényes segged van a tigra se ennyire annyira olyan azé, akkor a zafi nehogymár DTM kemény legyen :(

nekem az enyém tetszik, bár kicsit sokat dől, vagyis inkább kiesek ebből a fotelből :D

pályanapon egy kézzel kormányoz, egy kézzel kapaszkodik :D

én könyökkel szoktam kapaszkodni :D

Link to comment
Megosztás:

de kényes segged van a tigra se ennyire annyira olyan azé, akkor a zafi nehogymár DTM kemény legyen :D

én könyökkel szoktam kapaszkodni :D

Menjé' végig zafirával bépén kétszer, aztán megérted miért vagyok kényelmes párti :D

Én az új ülések óta nem kapaszkodok :lol: :D (az tetszett amikor még csak az enyémet cseréltem ki, haver mellettem kapaszkodott ahol tudott, én meg röhögtem hogy még ülni se bírsz egyenesen b+? :lol: :lol: )

Levettem az ülésfűtés-huzatot, és két kattanást előre kellett húzni az ülést és a tükröket is lejjebb állítani :( de azóta ha akarok se tudok kiborulni belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Menjé' végig zafirával bépén kétszer, aztán megérted miért vagyok kényelmes párti :D

Én az új ülések óta nem kapaszkodok :lol: :D (az tetszett amikor még csak az enyémet cseréltem ki, haver mellettem kapaszkodott ahol tudott, én meg röhögtem hogy még ülni se bírsz egyenesen b+? :lol: :D )

Levettem az ülésfűtés-huzatot, és két kattanást előre kellett húzni az ülést és a tükröket is lejjebb állítani :( de azóta ha akarok se tudok kiborulni belőle :D

végigmentem már pár kocsival, és tudom én, hogy kényes a piccsantód :lol:

Link to comment
Megosztás:

Háttezqrvajó :D Egy zafira, G astra caravan, és Bcorsa, Dcorsa már pipa. A többit még keresem :lol:

Hopp... a pici piros omaega caravant nem vettem észre :lol:

Találtam egy facelift előtti 5ajtóst :(

Hogy kihalt a németeknél az F. Trabantból van 2 is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.