Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol: de ő is co-t keres :D

vagy gondolod, hogy sikerrel jár ez az akciója? :D

Disznót könnyebb szerezni mint hegesztőt. :lol: Veszek egy malacot oszt felnevelem. Nem lehet olyan nehéz. :lol: Milyen gyorsan hízik meg egy kismalac 250Kilóra? Áprilisban műszaki! :(

Nincs ez 250 :D

Majd palack nélkül kapja. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezen a belső tér elemeken drágább a fényezés mint az egész autómon :lol: :D :(

ötletnek nem rossz, mondjuk neken nem jön be ez a "kaszás" stílus...

de igazad van, valóban drága lehet megcsináltatni :lol: persze ha van egy picassó a családban, akkor rá kell állítani a témára :D

unokahugomat megkörnyékezem vele :lol: ... szeret rajzolni, de gondolom azért ennyire nem :D :D

Link to comment
Megosztás:

ötletnek nem rossz, mondjuk neken nem jön be ez a "kaszás" stílus...

de igazad van, valóban drága lehet megcsináltatni :lol: persze ha van egy picassó a családban, akkor rá kell állítani a témára :lol:

unokahugomat megkörnyékezem vele :D ... szeret rajzolni, de gondolom azért ennyire nem :( :D

Meg zsírkrétával-színesceruzával lehet hogy nem lenne az igazi az eredmény

Link to comment
Megosztás:

Disznót könnyebb szerezni mint hegesztőt. :D Veszek egy malacot oszt felnevelem. Nem lehet olyan nehéz. :lol: Milyen gyorsan hízik meg egy kismalac 250Kilóra? Áprilisban műszaki! :(

Majd palack nélkül kapja. :D

addigra nem hízlalod fel :D

és a végén megeszi az astrát, mint a trabit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Le akarod műszakiztatni a malacot? :lol: :(

Hát nem érted? Veszek egy kismalacot, megtömöm áprilisig 250-kilóra, és elcserélem egy CO-hegesztőre! És ez eddíg nem jutott eszembe?! Hol lehet venni malacot? A tecsóban csak felet láttam Szilveszterkor. De az eldől az ólban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem érted? Veszek egy kismalacot, megtömöm áprilisig 250-kilóra, és elcserélem egy CO-hegesztőre! És ez eddíg nem jutott eszembe?! Hol lehet venni malacot? A tecsóban csak felet láttam Szilveszterkor. De az eldől az ólban. :lol:

Na jól van, eddig bírtam. Kész! Folyik a könnyem! Jó éjt!

Link to comment
Megosztás:

Hát nem érted? Veszek egy kismalacot, megtömöm áprilisig 250-kilóra, és elcserélem egy CO-hegesztőre! És ez eddíg nem jutott eszembe?! Hol lehet venni malacot? A tecsóban csak felet láttam Szilveszterkor. De az eldől az ólban. :lol:

Vegyél kettőt, és CO-val hegeszd össze a két felet :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Hát nem érted? Veszek egy kismalacot, megtömöm áprilisig 250-kilóra, és elcserélem egy CO-hegesztőre! És ez eddíg nem jutott eszembe?! Hol lehet venni malacot? A tecsóban csak felet láttam Szilveszterkor. De az eldől az ólban. :lol:

tedd a falhoz :lol:

amszerintem ez a disznónevelősdi felejtős...

abbol te nem látsz már profitot.

nekünk volt pár, még 10 évvel ezelőtt, és nem abbol vettük az astrát. :(

Link to comment
Megosztás:

tedd a falhoz :D

amszerintem ez a disznónevelősdi felejtős...

abbol te nem látsz már profitot.

nekünk volt pár, még 10 évvel ezelőtt, és nem abbol vettük az astrát. :D

ja, a disznóhízlalás felejtős, ugyanannyi idő alatt inkább gyűjts egy kis pénzt...

én is azt tettem...

amikor 200-as került a kezembe, félretettem (először csak poénból, aztán kíváncsi lettem mennyi jöhet így össze :lol: )

asszem 7 hónapom eredménye ez lett: 1.kép 2.kép (20e/köteg)

ez több mint a fele az autónak (380ért vettem)

de ne tudjátok meg mi idegességgel járt beváltani valahol (tavaly februárban vetten az astrát, és akkoriban ment ki a forgalomból a papír 200-as is), a bankba is alig tudtam beváltani :lol:

mondom van pár papír 200-asom, be szeretném váltani... azt mondja a kasszás, okés, és mégis mennyi, mikor megmutattam majdnem szívrohamot kapott :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

ja, a disznóhízlalás felejtős, ugyanannyi idő alatt inkább gyűjts egy kis pénzt...

én is azt tettem...

amikor 200-as került a kezembe, félretettem (először csak poénból, aztán kíváncsi lettem mennyi jöhet így össze :lol: )

asszem 7 hónapom eredménye ez lett: 1.kép 2.kép (20e/köteg)

ez több mint a fele az autónak (380ért vettem)

de ne tudjátok meg mi idegességgel járt beváltani valahol (tavaly februárban vetten az astrát, és akkoriban ment ki a forgalomból a papír 200-as is), a bankba is alig tudtam beváltani :lol:

mondom van pár papír 200-asom, be szeretném váltani... azt mondja a kasszás, okés, és mégis mennyi, mikor megmutattam majdnem szívrohamot kapott :( :D :D

nekem több év alatt se került a kezembe ennyi 200as

mi vagy te ukrán határon kiskatona? :D

Link to comment
Megosztás:

ja, a disznóhízlalás felejtős, ugyanannyi idő alatt inkább gyűjts egy kis pénzt...

én is azt tettem...

amikor 200-as került a kezembe, félretettem (először csak poénból, aztán kíváncsi lettem mennyi jöhet így össze :lol: )

asszem 7 hónapom eredménye ez lett: 1.kép 2.kép (20e/köteg)

ez több mint a fele az autónak (380ért vettem)

de ne tudjátok meg mi idegességgel járt beváltani valahol (tavaly februárban vetten az astrát, és akkoriban ment ki a forgalomból a papír 200-as is), a bankba is alig tudtam beváltani :lol:

mondom van pár papír 200-asom, be szeretném váltani... azt mondja a kasszás, okés, és mégis mennyi, mikor megmutattam majdnem szívrohamot kapott :( :D :D

Az szép :D Egyik haverom a suliba hozta be a 2forintos gyűjteményét (külön hátizsákban) és 5 tanórát eltöltöttünk 2-en amíg papírba tekertük 50db-onként :P Ő se tudja miért kezdte, de rájött a pislogás amikor mondták hogy az 1-2 forintosok megszűnnek :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az szép :P Egyik haverom a suliba hozta be a 2forintos gyűjteményét (külön hátizsákban) és 5 tanórát eltöltöttünk 2-en amíg papírba tekertük 50db-onként :lol: Ő se tudja miért kezdte, de rájött a pislogás amikor mondták hogy az 1-2 forintosok megszűnnek :D :D :D

régi szép idők, még én is úgy kezdtem :D :lol: csak kegyetlen lassan gyűlt ki egy kis zseton :lol:

most megint 200-asokban utazok, csak fémben :lol: eddig 40.000 körül van :( :D

valahogy ezt a pénz dolgot nem tartja barátnőm fanatikusságnak...

ebből több jut neki mint az astrából : :P :lol:P

Link to comment
Megosztás:

Ha családiasabb lennék, Zafira lenne a következő. :lol:

Én rájöttem hogy qrvára tetszik :lol: És idegesít hogy a magasságához képest miért nincs pofája egy picit se megdőlni... Úgy tapad az útra mintha le lenne ragasztva. (az F utána sokkal kényelmesebb, hajó-feeling :( )

Link to comment
Megosztás:

Én rájöttem hogy qrvára tetszik :lol: És idegesít hogy a magasságához képest miért nincs pofája egy picit se megdőlni... Úgy tapad az útra mintha le lenne ragasztva. (az F utána sokkal kényelmesebb, hajó-feeling :lol: )

tegyél bele uj gátlókat, és az se fog annyira billegni

nekem a tigra tetszett, az tényleg nem dőlt :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.