Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Így messziről nem csúnya. :lol: De ugye meg kell nézni közelebbről.Nem tudom mennyibe mennek ezek,de 1100 evró nem tűnik soknak.

Van hozzá egy új gyújtásmodulom ha kell. :lol:

Ja, az eredeti nagy képeken is jól fest - bár a jobb hátsó sárvédőél az ajtó felől már javitva van a korrózió miatt, de ezzel együtt egész jó.

Az a modul az olyan mint az enyémben is van, ugye? Tartogasd, lehet, hogy majd kell valakinek! :(

Link to comment
Megosztás:

Ja, az eredeti nagy képeken is jól fest - bár a jobb hátsó sárvédőél az ajtó felől már javitva van a korrózió miatt, de ezzel együtt egész jó.

Az a modul az olyan mint az enyémben is van, ugye? Tartogasd, lehet, hogy majd kell valakinek! :lol:

Nem olyan,ez c16nz-be jó 7 lábú cucc.

Néztem is,hogy mi az a feketeség ott.De azt úgyis csak ti tudjátok eldönteni,ha már látjátok,hogy jó-e.

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan,ez c16nz-be jó 7 lábú cucc.

Néztem is,hogy mi az a feketeség ott.De azt úgyis csak ti tudjátok eldönteni,ha már látjátok,hogy jó-e.

A képen nem látszik a kocsi jobb oldala!(esetleg a hátsó ajtón lévő fényvisszaverő bizgentyűre gondolsz, az tűnhet furcsának innen nézve, szerintem) :D :( Azt hiszem az a modul jó 14NZ-re is...most ugyan le nem megyek megnézni, de mintha nekem is annyi lábú lenne és az új dobozára rá is volt irva, hogy melyik motorokhoz jó(többre is) :lol: ...persze, tévedhetek is, de ez nem lényeges. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A képen nem látszik a kocsi jobb oldala! :D :D Azt hiszem az a modul jó 14NZ-re is...most ugyan le nem megyek megnézni, de mintha nekem is annyi lábú lenne és az új dobozára rá is volt irva, hogy melyik motorokhoz jó(többre is) :lol: ...persze, tévedhetek is, de ez nem lényeges. :lol:

a felnit nem adjátok el róla? :D :(

ilyennel már megelégednék :D

Link to comment
Megosztás:

A képen nem látszik a kocsi jobb oldala! :D :DAzt hiszem az a modul jó 14NZ-re is...most ugyan le nem megyek megnézni, de mintha nekem is annyi lábú lenne és az új dobozára rá is volt irva, hogy melyik motorokhoz jó(többre is) :lol: ...persze, tévedhetek is, de ez nem lényeges. :(

Látom figyelsz. :lol: Aha,szóval fényvisszaverős cucc.

Link to comment
Megosztás:

Ennyit. De nem tuti, hogy ezt veszem meg, mert ugyanez vadi újan garanciával 51-ropi, és ugye a vaterás elég messze van, hozzáadódik a benzinköltség is, ha találok a közelben boltot, akkor lehet újat veszek. Már alig várom, oda-vissza fogok hegeszteni mindent. :lol: Csak tapósólemezt nem találtam még on-line sehol. Küszöb, sárvédő van, taposó sehol. :lol:

Nem akarlak elszomorítani, de ez nem CO hegesztő! Ilyesmi van nekem is, igaz küszöböt, csomagtartó alját javítottam már vele, de 1,5-nél vékonyabb lemeznél csak pontozgatásra alkalmas. A küszöböt én is felpontoztam vele, aztán havernál CO-val végigvarrtam ahol kellett. Ha mindenképp hasonlót szeretnél ilyen van 2 év garival, de ennyit egyik sem ér. Nem sokkal jobb, mint a sima elektródás ívhegesztő. Én lebeszélnélek róla. Inkább vegyél tényleg CO-t, de az 60-70 ezernél kezdődik + palack + huzal.

Link to comment
Megosztás:

Valakinek van Astra F makettje?? ilyesmire gondolok honnan lehet ilyet szerezni? kéne egy astra, és egy fabia (de egyiket sem találok sajna :lol:

egy ideig kutattam, de horro áron vanaz is ami van, és nincs sok.

Egyetértek, de rám egy rossz szavatok nem lehet..mostanság alig vagyok itt..illetve ritkán irok/offolok...remélem nem is a személyemnek szólt ez igazán. :lol:

eggyesek akkor is offnak titulálják az egész napi termést, ha találnak egy viccet :(

Link to comment
Megosztás:

Valakinek van Astra F makettje?? ilyesmire gondolok honnan lehet ilyet szerezni? kéne egy astra, és egy fabia (de egyiket sem találok sajna :lol:

Barátnőm nekem karácsonyra 1 hónapig rohangászott ilyesmi után, de nem talált ő sem. Kaptam helyette névnapomra piros G-astrát. Csak olyat talált :lol: (vagy lehet hogy ez célzás volt hogy újítsak? :( )

Link to comment
Megosztás:

Barátnőm nekem karácsonyra 1 hónapig rohangászott ilyesmi után, de nem talált ő sem. Kaptam helyette névnapomra piros G-astrát. Csak olyat talált :lol: (vagy lehet hogy ez célzás volt hogy újítsak? :( )

:D :D

sosem lehet tudni :lol: kezdd el csepegtetni neki lassan, hogy a G-k xarok, de az F-ek :lol: azok a férfinak való autók... szeretjük a kihívásokat :D :D

Link to comment
Megosztás:

:( :D

sosem lehet tudni :P kezdd el csepegtetni neki lassan, hogy a G-k xarok, de az F-ek :lol: azok a férfinak való autók... szeretjük a kihívásokat :D :D

Hát ez biztos érdekelni fogja :D :lol: :D

Amúgy tetszik nekem a G (csakisacaravan :P ) De a belseje valahogy... tetsziktetszik de az F valahogy más :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez biztos érdekelni fogja :lol: :( :D

Amúgy tetszik nekem a G (csakisacaravan :D ) De a belseje valahogy... tetsziktetszik de az F valahogy más :lol:

nekem is tetszik a G, csak ahogy mondod te is, a belseje.... szerintem elég jót alkottak a mérnökök az F-el :D nem olyan feltűnő, modern formák, de nem is az kell szerintem... ha ma beül valaki egy F-be, azt tapasztaltam mindenkin, hogy elégedetten nyugtázta: te elég jól néz ki belülről! :lol: :P

ez se rossz, de igazán egy jobban kidolgozott modell érdekelne :D a szoba dísze lenne :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.