Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ki hallott már arról a termékről, ami elvileg egy fólia, és a telefon aksira lehet ragasztani, sé ezáltal megnöveli annak teljesítményét életidejét stb??

illetve tud vki jóárasított akksit SGH L 700 ba??

nekem kicsit kezd meghalni benne... tegnap töltöttem, és most 2 egység van, pedig mégbeszélni se beszéltem rajta :D

Jó nagy átQrás :D már akit meg tudnak vezetni vele :lol: mondjuk az meg is érdemli :lol:

Az L700-asomnak így, hogy csak a szekrény tetején van néha bekapcsolva se bír többet 3 napnál az akkuja :D ezt leszámítva lehet csak jó vételnek mondani :lol: ezért nem is használom, ugyanakkor nekem is kellene egy új akku a 6300-ásomba de lehet veszek egy ilyent -úgyse kell nekem semmiféle extra

nagyifon2.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

És íme 2 nap munkája :D :D

www.tvn.hu_05f707c416cbedc88876bd8664e753db.jpg

Már van olyan izomlázam a kemény föld lapáttal vágásától, hogy jáááájjj.. :(

Link to comment
Megosztás:

Az aldiban nem biztos kapok 14es beton tiplit hozzá való SDS+ os fúró fejjel

Praktiker :lol: Malompark néven guglizz rá, esetleg a Metro mellett a Mix-Vill kft..

Link to comment
Megosztás:

Pl- gey olyan üzlet ahol tipliket csavarokat és hasonló dolgokat lehet kapni. A belvarás vonzáskörzetében

TRENDIX Kereskedelmi Kft. 4029 Debrecen, Cegléd u. 7 -a központhoz ennél közelebb nem tudok ahol ilyesmiket lehet venni :lol: esetleg még a Miklós utcán de az nem épp olcsó ha egyáltalán még meg van az a bolt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.