Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

egyébként is csak 5 darab van, de nem nekem volt.

"csak" :lol:

Én meg a jövőhéten majd izzókat cserélek hátul, meg kimosom a lámpabúrát is. Fater jött mögöttem a héten, és asszondta hogy időnként ha kicsit rásüt a nap, akkor nem látszik a féklámpám. :lol: Éjszakai gép nah :( :D

Link to comment
Megosztás:

"csak" :lol:

Én meg a jövőhéten majd izzókat cserélek hátul, meg kimosom a lámpabúrát is. Fater jött mögöttem a héten, és asszondta hogy időnként ha kicsit rásüt a nap, akkor nem látszik a féklámpám. :lol: Éjszakai gép nah :( :D

mosd le róla a kormot :D

Link to comment
Megosztás:

akkor mi volt az a folt Debrecenbe?

:lol:

meg am is elesel :(

Nem is estem el. Csak lecsúsztam a tetejéről annak a sz.rnak :lol: A folt meg azé' volt, mert akkor volt benne még nem egész egy hónapja se a moci, és akkor pont nem volt sokat használva, úgyhogy a kipuffban volt lepakolódva :D (láttad volna mik jöttek az előzőből, azon se csodálkoznál ha olajos-kormos cseppkő ugrált volna ki akkor a csőből :D )

Link to comment
Megosztás:

Nem is estem el. Csak lecsúsztam a tetejéről annak a sz.rnak :lol: A folt meg azé' volt, mert akkor volt benne még nem egész egy hónapja se a moci, és akkor pont nem volt sokat használva, úgyhogy a kipuffban volt lepakolódva :( (láttad volna mik jöttek az előzőből, azon se csodálkoznál ha olajos-kormos cseppkő ugrált volna ki akkor a csőből :lol: )

313558.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.