Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Elforog komolyan mondom. Ahogy araszolok, a hátsó kerék elakad a kapu alatti betonban, és hallatszik hogy az első kipörög. Vissza kellett mennem, és kicsit belendíteni.

akkor elég lenne feltölteni a beton előtt, hogy ne kelljen neki felbaktatni egy lépcsőfokot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudomásom szerint a keverék-képzés tipusát jelöli a motorkód :lol: de lehet, hogy rosszul tudom :lol:

A motor kód lehet azt jelöli, de a blokk oldalába a képen nem a motorkód van,hanem az hányas és milyen anyagöszetételü a blokk öntvénye :( vagy ha az van akkor lejjeb a GM is a motorkódhoz tartozik?

Link to comment
Megosztás:

akkor elég lenne feltölteni a beton előtt, hogy ne kelljen neki felbaktatni egy lépcsőfokot :lol:

Már mindegy, már elástam 7 db lapot, a többit berakom holnap. Kicsit girbe-gurba lett, de majd a kerék kiegyengeti.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...sag_gsi-3627328

Nem az igazi, de a felnik szerintem nagyon dögösek rajta.

Ez mitől GSI, meg Sport, ha 1.4 60Ló? Akkor az enyém is az? :lol: Ja és 91-es 150ezer kilóméter HA-HA-HA! :(

Link to comment
Megosztás:

Már mindegy, már elástam 7 db lapot, a többit berakom holnap. Kicsit girbe-gurba lett, de majd a kerék kiegyengeti.

Ez mitől GSI, meg Sport, ha 1.4 60Ló? Akkor az enyém is az? :lol: Ja és 91-es 150ezer kilóméter HA-HA-HA! :lol:

GSi optikás. De ez a felni nekem akkoris nagyon tetszik.

Link to comment
Megosztás:

GSi optikás. De ez a felni nekem akkoris nagyon tetszik.

Nekem is kellene valamit kezdeni a nyári felnikkel amíg lent vannak, a disztárcsáim ratyik, meg felemásak, legutóbb én gyúrtam át egyiken. Ki kellene pingálni őket, és lenne tárcsa nélkül. Csak az a bazi nagy csavar nem tetszik ott középen.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kellene valamit kezdeni a nyári felnikkel amíg lent vannak, a disztárcsáim ratyik, meg felemásak, legutóbb én gyúrtam át egyiken. Ki kellene pingálni őket, és lenne tárcsa nélkül. Csak az a bazi nagy csavar nem tetszik ott középen.

fesd le azt is :lol:

én is kihagytam, és eléggé csúnya így, de egy haverom faterja lefestette azt is sokkal jobb.

de az is biztos, hogy n dísztárcsát nemteszek fel többet acélfelnire se, a szépen le van festve, mint pl a nyárim, akkor szebb mint dísztárcsával.

Link to comment
Megosztás:

fesd le azt is :lol:

én is kihagytam, és eléggé csúnya így, de egy haverom faterja lefestette azt is sokkal jobb.

de az is biztos, hogy n dísztárcsát nemteszek fel többet acélfelnire se, a szépen le van festve, mint pl a nyárim, akkor szebb mint dísztárcsával.

Muti képet. Vagy van a honlapodon?

Link to comment
Megosztás:

Miért olyan hihetetlen? :D Haverom vett 3-4 éve egy Lancer GTI-t (elég ritka vas, de qrva jó kis gép volt :lol: ) vette 800-ért. (anyukája nevére persze mert úgyvót olcsó a biztosítás. VALÓS Orvos hölgy tulaj pipa. :P) Első télen belecsúsztak hátulról, elég keményen. Úgy annyira hogy gazdasági TK lett :D Bontós haver, szervizes haver és megint facás volt. Használta egy jódarabig, és 2 éve egy jóember elnézett egy macisajtot, és kiflibe hajtotta az autót. Egy fél évet állt, és gyűjtés volt, aztán megint haverok+némi bütykölés, és nyár végén átmentem hozzá, nem hittem a szememnek. A Lancer gyönyörű, olyan szép hogy komolyan megvettem volna ha nem láttam volna korábban... Kérdeztem miva'. Kész az autó, rendbe lett téve, eladja. Fel lett téve a nyetre 950-ért :P (a használtautó.hu-n volt 2 azaz kettő darab ilyen összesen. Ő fapofával feltette az orvos, női tulajtól leírást is :D) Első jelentkező közölte hogy ő látja hogy vissza volt tekerve az órája. -Ezt honnan szeded?? :( Asszongya látja a belsején. (a komplett belseje ki lett cserélve az autónak, egy alig futott, motorhibás autóból :D :lol: ) Következő emberke meg már el is vitte 850-ért. Csak az autón keresett 50-et, de akkor a második csatt biztosítása még nem érkezett meg. Nem jött ki belőle rosszul :lol: Jah és még azt is elmondta hogy törve volt. Azt nem kérdezték hogy mennyire :D Most vett egy 318-as kupét Németo-ból. Szép darab az is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.