Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért a rend őreinek is ki kell néha kapcsolódni... :D

Fúúúj, undorító!! :( :D

Most voltam vásárolni, és a bejáratnál az egyik nagy párt aktivistái aggitálták az embereket. Egy csomó öltönyös ember, meg fekete autó. Gondoltam bepördülök kézifékkel egy A8-as, meg egy Q7-es közé, de nem volt elég hó hozzá. :lol: Volt pár Hűha csaj is, kiváncsi lettem volna meddíg mennek el egy plussz szavazatért. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

gumibotot vettek na :D

Ja, meg bilicset..., esetleg rendőrjelmezt...

Fúúúj, undorító!! :( :D

Most voltam vásárolni, és a bejáratnál az egyik nagy párt aktivistái aggitálták az embereket. Egy csomó öltönyös ember, meg fekete autó. Gondoltam bepördülök kézifékkel egy A8-as, meg egy Q7-es közé, de nem volt elég hó hozzá. :lol: Volt pár Hűha csaj is, kiváncsi lettem volna meddíg mennek el egy plussz szavazatért. :lol: :D

Hát az aktivista legyen aktív! :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam orvosnál... pontosabban elmentem az orvosi rendelőbe, mert olyan sz.rul vagyok, hogy nem tudom kimondani, csak leírni, mert nincs hangom hogy elmondjam. Drága háziorvosom rendel ma 14:00-tól, 18:00-ig. papíron... odamentem kettő után 2 perccel, kihúztam a 2-es sorszámot (ez ilyen kettes nap...) és leültem. kijön az aszisztensnyanya, hogy a doktornő továbbképzésen van Pösten, és lehet hogy egy pár percet késik. Nem lepődtem meg rajta, ez a nő még a saját születését is lekéste szerintem, időre még soha nem ért be. Fél 3kor kijön a nyanya, hogy "doktornő telefonált hogy annyira sietett hogy rossz vonatra szállt, és mire odaér ahol az leteszi, akkor már csak a fél4-es vonatot éri el, és azzal indul vissza Keszire. Onnan az állomástól kb negyed óra gyalog. Szóval valamikor 5 után akár még akár be is érhet... Ha én így végezném a munkámat már kib.sztak volna az ablakon, ez meg mióta él ilyen, és nincs baja hogy nincs meló... Felajánlották hogy a másik orvost megvárhatom, ő bentvan, a sor végén bemehetek oda. (12-en ültek ott, és szerintem még olyan betegséget is terjesztett ott egy-kettő amelyiket még fel se fedezték. Megköszöntem a részvételt, odaadtam a számomat egy ráérős srácnak aki akkor még úgy gondolta hogy megvárja és megköszöntem a részvételt. (amúgy kb 5 perce a srác elment a ház előtt :lol: :lol: Szerintem ő is feladta...

Link to comment
Megosztás:

Ja, meg bilicset..., esetleg rendőrjelmezt...

Hát az aktivista legyen aktív! :lol:

Bilincs.... :(

Voltam orvosnál...

Na én pont ezért akkor megyek orvoshoz, ha majd visznek! :D Bár én nem szólhatok, mert legutóbb a háziorvosnál egy ismerős csajnak ajánlottam fel, hogy hazaviszem, aztán a kocsiban kiderült, hogy nem is ő az. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bilincs.... :lol:

Na én pont ezért akkor megyek orvoshoz, ha majd visznek! :D Bár én nem szólhatok, mert legutóbb a háziorvosnál egy ismerős csajnak ajánlottam fel, hogy hazaviszem, aztán a kocsiban kiderült, hogy nem is ő az. :lol:

:( :D

Amiről az asszony is tudomást szerzett, ugye? :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

csak azt nem értem, hogy van az a törvény amit te linkeltél... akkor miért van pl az enyém is 2es be?? mondjuk pont nem érdekel, ez csak pestieknek lesz lényeges.

mert elba....t a rendszer, mint minden itt Magyarországon, de már azt olvasom, hogy tán Magyarország csak mióta EU tag (2004 ápr 30.) csak azóta van benne ebben az Európai Gazdasági Térségi megállapodásban!:S Káosz van, senki sem tud semmit, pár hónapnak sztem el kell telnie, hogy rendbetegyék a dolgokat!

Link to comment
Megosztás:

mert elba....t a rendszer, mint minden itt Magyarországon, de már azt olvasom, hogy tán Magyarország csak mióta EU tag (2004 ápr 30.) csak azóta van benne ebben az Európai Gazdasági Térségi megállapodásban!:S Káosz van, senki sem tud semmit, pár hónapnak sztem el kell telnie, hogy rendbetegyék a dolgokat!

Na, írtál a Totalcar-nak?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.