Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jól van na... próbálkozom akkor.

viszont így előferdülhet hogy a fele ékezetes lesz az írásomnak, a fele meg nem. ( oda kell figyelnem az ékezetes betűkre )

mindjárt jobb :lol:

ha látnád az én billemet, csoda, hogy így tudok írni ahogy

easdgjkléáycvnm,b.

ezek mind le vannak kopva :lol:

Link to comment
Megosztás:

De legalább a casco se fizet :lol: ( már ha van )

Casco...keresztmaminak lezúzták a Suzukiját a parkolóban, semmi gond fizeti a cascót évek óta. De onnan elhajtották valami olyasmivel, hogy nincs meg nemtomhány-ezer a kár. Elment autószerelőhöz, az meg vakarta a fejét, hogy hát nem lesz ócsó, mert kiszedik a horpadást, meg fényezni kell. Csak az ajtó nyomódott be, én simán vennék egyet a bontóban, aztán cserélném, ezüstszínű annyi lehet mint égen a csillag.

Most a hogyan készültet én nem értem, vagy tényleg nem magyarul beszélnek? :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez egy jó "buta kérdés" volt :( :lol:

attol hogy le van kopva, működik :D

csak megvártam meddig gondolkozol a válaszon :D :D

Casco...keresztmaminak lezúzták a Suzukiját a parkolóban, semmi gond fizeti a cascót évek óta. De onnan elhajtották valami olyasmivel, hogy nincs meg nemtomhány-ezer a kár. Elment autószerelőhöz, az meg vakarta a fejét, hogy hát nem lesz ócsó, mert kiszedik a horpadást, meg fényezni kell. Csak az ajtó nyomódott be, én simán vennék egyet a bontóban, aztán cserélném, ezüstszínű annyi lehet mint égen a csillag.

Most a hogyan készültet én nem értem, vagy tényleg nem magyarul beszélnek? :lol:

Ha éppen magyarul beszélnek akkor is köszörűnek hívják az esztergát, fűrészgépnek a marót, és szakembernek az összes többit :D

Link to comment
Megosztás:

csak megvártam meddig gondolkozol a válaszon :D :lol:

Ha éppen magyarul beszélnek akkor is köszörűnek hívják az esztergát, fűrészgépnek a marót, és szakembernek az összes többit :lol:

akkor nálad késik a dolog, mert egy fél perc alatt ott volt :( :D

Link to comment
Megosztás:

Casco...keresztmaminak lezúzták a Suzukiját a parkolóban, semmi gond fizeti a cascót évek óta. De onnan elhajtották valami olyasmivel, hogy nincs meg nemtomhány-ezer a kár. Elment autószerelőhöz, az meg vakarta a fejét, hogy hát nem lesz ócsó, mert kiszedik a horpadást, meg fényezni kell. Csak az ajtó nyomódott be, én simán vennék egyet a bontóban, aztán cserélném, ezüstszínű annyi lehet mint égen a csillag.

Most a hogyan készültet én nem értem, vagy tényleg nem magyarul beszélnek? :lol:

Ezzel sokan szivnak!

Pl Markakereskedonel szoktak olyan cascot csinlani, hogy 200E-s Onresz. vagyis ha nem eri el a kar osszege ezt akkor sajat zseb.

Link to comment
Megosztás:

Ha éppen magyarul beszélnek akkor is köszörűnek hívják az esztergát, fűrészgépnek a marót, és szakembernek az összes többit :lol:

Amikor Egerszalókon melóztunk ott cirkáltak a biztonságí őrök az épületben lépten-nyomon megállítottak, állj, ki vagy hogy hívnak milyen cég? Aztán egyik héten gipszkartonos voltam az Euro-generálnál, a másikon meg bútorszerelő a Bútorásznál. Néztek ám a csávók, de hát pénteken még nem ezt mondtad?! :lol: Mondom rosszul emékszel, ezt mondtam, és elhúztam az orra előtt a kezemet olyan dzsedi-elmetrükkösen. Volt olyan röhögés mint állat. Szegény csávó meg eloldalgott. :(

Link to comment
Megosztás:

Ezzel sokan szivnak!

Pl Markakereskedonel szoktak olyan cascot csinlani, hogy 200E-s Onresz. vagyis ha nem eri el a kar osszege ezt akkor sajat zseb.

Jah, a macin is volt, mondjuk ott 100 volt de a bónusz az hogy csak 50-et kellett belőle állni -azt mikor csajszika keresztülsuhant a mocitetőn annak a javítása nem érte volna el a 70-et sem így kapott egy vacsiújat 50ért :D amúgy 148 lett volna :lol:

Amikor Egerszalókon melóztunk ...Volt olyan röhögés mint állat. :D

Vajon miért nem csodálkozunk rajta? :( :D Csúcs egy csávó lehetsz te! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Amikor Egerszalókon melóztunk ott cirkáltak a biztonságí őrök az épületben lépten-nyomon megállítottak, állj, ki vagy hogy hívnak milyen cég? Aztán egyik héten gipszkartonos voltam az Euro-generálnál, a másikon meg bútorszerelő a Bútorásznál. Néztek ám a csávók, de hát pénteken még nem ezt mondtad?! :lol: Mondom rosszul emékszel, ezt mondtam, és elhúztam az orra előtt a kezemet olyan dzsedi-elmetrükkösen. Volt olyan röhögés mint állat. Szegény csávó meg eloldalgott. :D

eccer nehogy elvigyenek motozásra, akkor jedizhetsz :lol:

Grat! nekem nem volt turelmem...

nekem se :(

Link to comment
Megosztás:

biztos örült :(

Itt Győrben egy kútfejen van az etanol, meg a diesel, ne tudd meg hányszor rámszóltak amikor beálltam, hogy nincs ám gázolaj. Fapofával kiszállok, kinyitom a tanksapkát, és leakasztom az etanolos csövet. Aztán csak lesnek.: :lol: Ez mivel megy? Mondom azzal amit kap. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Telihold van vagy mi a férfinemiszerv?.... :(

Meg van hülyülve az egész fórum.....lehet kövezni :lol: :lol:

Nem tom, én tök normális vagyok, mint máskor is. :D Most örülök, mert megint kaptam egy kis részt a fizumból, holnap végre teletankolhatom a kocsit, ha addíg kibírja, már 4 napja szegénységjelzővel megyek. Majd meglássuk. Hátsó ablakfűtésem van, nem fog fázni a kezünk ha toljuk. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.