Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Öcsi nyugodj már le.... NAgyon nem érted a viccet... Egyébként lehet hogy te ugatsz én nem....

Vagy ha ideges vagy szedjél hangyát bokszkesztyűben... :lol:

:lol: :( erőleves volt ebédre?

Novy valótlant állított, tettem rá egy megjegyzést, mert én tudom mi a különbség, ellenben veled, aki nem tudja, mégis belevau...és még én pörgök :D királyság :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: erőleves volt ebédre?

Novy valótlant állított, tettem rá egy megjegyzést, mert én tudom mi a különbség, ellenben veled, aki nem tudja, mégis belevau...és még én pörgök :D királyság :( :D :D

fussál már 1 kört a ház körül... :D

Jelöljétek ki a segédeiteket. A kötszert hozom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, mert normális "hangnemben" írok erre te mint 1 idiótát lekezelsz akinek csak kuss van.

nem neked lett címezve a hsz, nem is tudsz érdemben hozzászólni, nincs témaismereted, akkor kérdezem MINEK kell beleszólni???

amihez nem értek én sem szólok, csak azért h szóljak valamit...

persze ezen lehet pörögni

Link to comment
Megosztás:

oké oké :lol: :D

:D

Persze, egy két dolog van itthon. Gyakorlatilag megoperálok bárkit a konyhaasztalon. :lol: De fejezzétek be a vitát jó? Nem vagyunk már ovisok.

Kicsit bezizzentem, kemény volt ez a szülői. A csapat egyik fele nagyképű a másik fele retartdált. Egyedül én voltam normális, képzelhetitek hogyan éreztem magam közöttük. Még jó, hogy találtam hátul egy csomó fakockát, legalább elfoglatam magam. Beültem egy nagy darab fószer mögé, egészen az ötödik emeletig takarásban voltam. :(

:D

Link to comment
Megosztás:

megbeszéltük. :(

Amúgy nem akarok én veszekedni senkivel... csak szarul esett a beleugatós... csak 1 poén akart lenni final gear :D :lol:

Na, de nem jött össze..hát megszoktam

nem beszószként mondtam pedig :D

Na nem veritek szét egymás fejét? Amugy Jeremy Clarkson is egy pöcs (de bírom a fejét) :lol:

szórakoztató műsor... :D

Link to comment
Megosztás:

Na nem veritek szét egymás fejét? Amugy Jeremy Clarkson is egy pöcs (de bírom a fejét) :lol:

Az asszony kapcsolgatta a tévét, éppen kajáltam aztán baedták az autós müsor reklámját, felnézek.:kapcsold el, KAPCSOLD EL GYORSAN!!!! :lol: Megijed, elkapcsol, mi van mi történt? :( Mondom semmi csak a Winklertől mindíg hánynom kell. :D

Link to comment
Megosztás:

Lépjetek már túl ezen. Öreg strapás motorok. De az idő eljárt felettük.

Majd teszek bele turbinamotort :D nem tökmindegy, hogy dízel vagy fáradt olaj? :lol: :lol:

Csak majd nem győzöm az autószerelőket járni és kunyerálni egy kis lónyálat a verdába... :( :D :D

Majd ha Tivet látjátok itt tőle kérdezzétek a dolgot, ő kéket kapott és van egy sanda gyanúm, hogy a 4es van a forgalmijában is!

Jah, V.09: 4, Euro 2 és kék a matrinya.. :D

Link to comment
Megosztás:

megbeszéltük. :(

Amúgy nem akarok én veszekedni senkivel... csak szarul esett a beleugatós... csak 1 poén akart lenni final gear :D :lol:

Na, de nem jött össze..hát megszoktam

nem beszószként mondtam pedig :D

...

Na azéééééé, azt hittem szét kell csapjak köztetek. Nincs erre szükség gyerekek...nyugika van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na azéééééé, azt hittem szét kell csapjak köztetek. Nincs erre szükség gyerekek...nyugika van. :(

Okés :lol:

Viszont én sztem 1 pár napra eltűnök a fórumról...túl sokat beszéltem már ma, meg az utóbbi időben. Szünetelek 1 darabig.

msnen elértek ha akartok. Jók legyetek, sztem hétfőn újra jövök!

Sziasztok!

és Zoli bocs mégegyszer. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép keze van. :D

Tök furcsa, megvették mellettünk az asszony szülői házát, és hétfőtől ott fogok melózni. Beszélgettem az új szomszéddal, mondta hogy egy-két dolgot átt akar alakítani, és én egyből felajánlottam a céget ahol melózok. Érdekes lesz, én is laktam ebben a házban egy ideig, az asszony meg itt nőtt fel. Legalább nem tart sokáig az oda és visszaút a melóba. :D De kicsit fáj is a szívem sok közös emlékünk van itt, most meg egy csomót rombolunk. Megláttam egy régi fényképet a mamiról, és kicsit el kellett fordulnom amíg a többiek tárgyaltak. :lol: De hát ez van ilyen az élet. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.