Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen. Pirosat is fogok kapni. Miután bemásoltam a táblázatokat, teljesen egyértelmű lett a számomra, hogy csak pirosat kaphatok, ahogy minden 8 szelepes. Sőt, mivel a 16 szelepes F Astrák motorkódja X kezdetű, azok is 2-est kapnak. Pirosat.

kérdezd meg Tivet, ő kéket kapott!!!

Link to comment
Megosztás:

de sztem nem azért, mert a 2es környezetvédelmi osztályban vagy (ok,forgalmi szerint abban vagy,de azt elszúrták,ezért kell új forgalmi), hanem azért mert 96 elött lett forgalomba helyezve az autód!

Sztem varjunk ezzel mig a "nagyokosok" kifundaljak az egeszet. mert jelen helyezteben nagyon emberrel, autossal b*szananak ki!

Link to comment
Megosztás:

de sztem nem azért, mert a 2es környezetvédelmi osztályban vagy (ok,forgalmi szerint abban vagy,de azt elszúrták,ezért kell új forgalmi), hanem azért mert 96 elött lett forgalomba helyezve az autód!

Ezt a 96-os dolgot sehol nem olvastam még. Vannak kategóriák és kész.

Igen? Modnjuk a zöldkártyás értékeink közel hasonlók voltak. Meg összenéztem apósék Polojával, '02 1.416V, az se volt jobb.

Igen. Nem a zk értékek számítanak, hanem hogy a motor melyik kategóriába sorolandó.

Link to comment
Megosztás:

Ne legyetek már ennyire begyöpösödöttek. Ezek korszerűtlen motorok. Nem igaz, hogy nem bírtok ezzel együtt élni, és mindig parázni kell ezen.

Nem mai darabok oké... de van tőlük sokkal trágyább. és akkor azokat meg egyenesen kihúzzák a forgalomból?? :lol:

mertmég a listán sincsenek rajta? gyökérség

Link to comment
Megosztás:

korszerű...takarodjanak már a f....omba... mi szerintük a korszerű?? Jóhogynemmá' balf*sznépség...

1-2 A6os audi jobban füstöl mint amikor én kormolom ki az enyémet... iiistenem de idiótaság ez az egész..... :lol:

Ne legyetek már ennyire begyöpösödöttek. Ezek korszerűtlen motorok. Nem igaz, hogy nem bírtok ezzel együtt élni, és mindig parázni kell ezen.

Jól van lassítsatok kicsit. Ez van, kapunk amit kapunk. Nem hinném, hogy ebbe sok beleszólásunk lenne.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a 96-os dolgot sehol nem olvastam még. Vannak kategóriák és kész.

Igen. Nem a zk értékek számítanak, hanem hogy a motor melyik kategóriába sorolandó.

ezt írtam előbb is, ez egy baromság.

mondjuk az én x es mocim, és a te c-s mocid között egy tizedesvesszűnyi a különbség... vagy kettő? és ugyan az a besololás hát kössz :lol:

Link to comment
Megosztás:

ezt írtam előbb is, ez egy baromság.

mondjuk az én x es mocim, és a te c-s mocid között egy tizedesvesszűnyi a különbség... vagy kettő? és ugyan az a besololás hát kössz :lol:

erről van szó :lol:

Minden baromság, mert csak arra megy ki a dolog hogy minél több pénzt fizessen ki a paraszt.

Link to comment
Megosztás:

Ezért kell a generálozás :lol:

aztán ha a technika öreg is, maga a moci nem lesz az. :lol:

Hát ez az, hogy pont nem azt nézik, hogy milyen a mocid, hanem, hogy mikor gyártották, és hogy alapból milyen a besorolása. Csak ennek semmi értelme, semmi mást nem kellene figyelembe venni, mint hogy milyen értékeket produkál a ZK-án.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az, hogy pont nem azt nézik, hogy milyen a mocid, hanem, hogy mikor gyártották, és hogy alapból milyen a besorolása. Csak ennek semmi értelme, semmi mást nem kellene figyelembe venni, mint hogy milyen értékeket produkál a ZK-án.

Igen ezt vágom..ezért bosszantó, és húzom fel magam rajta.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az, hogy pont nem azt nézik, hogy milyen a mocid, hanem, hogy mikor gyártották, és hogy alapból milyen a besorolása. Csak ennek semmi értelme, semmi mást nem kellene figyelembe venni, mint hogy milyen értékeket produkál a ZK-án.

Ez is butaság. A ZK értékek könnyen manipulálhatóak, akár adalékokkal akár más trükkel. A motorokat egyértelműen a technológiájuk alapján, azaz a korszerűség alapján kell besorolni.

Link to comment
Megosztás:

ezt írtam előbb is, ez egy baromság.

mondjuk az én x es mocim, és a te c-s mocid között egy tizedesvesszűnyi a különbség... vagy kettő? és ugyan az a besololás hát kössz :lol:

nagyon remélem,h igazatok lesz ezzel a 96os dologgal, de ha nem, akkor majd gondoljatok rám! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy az ilyen számít korszerűnek amiben start-stop rendszer van, meg ilyesmik...?? nah majd 5-10 év mulva amikor leállnak a lámpánál és nem indulnak újra... :lol: az lesz ám a szép

Nem a start-stop a lényeg, hanem maga a motor konstrukciója, a hengerfej, a befecskendezőrendszer vagy dízelek esetében a porlasztó, valamint nagyon fontos a vezérlőelektronika. Ezek minél fejlettebbek, annál korszerűbb egy motor, hiszen annál tökéletesebb az égés, nagyobb a hatásfok...stb.

Link to comment
Megosztás:

erről van szó :lol:

Minden baromság, mert csak arra megy ki a dolog hogy minél több pénzt fizessen ki a paraszt.

Az öreg dízelesek meg amúgy se parázzanak, mert angol tudósok megállapították ( már megint az angol tudósok ) hogy a korszerűtlen dízelek kevésbé rákkeltők, mint a csodaszűrős crtdidcitd-k. Bezony!

Link to comment
Megosztás:

Ez is butaság. A ZK értékek könnyen manipulálhatóak, akár adalékokkal akár más trükkel. A motorokat egyértelműen a technológiájuk alapján, azaz a korszerűség alapján kell besorolni.

de ez a korszerűség az alapján lehetne megállapítva, hogy a gyár milyen értékeket állapított meg a motornak.

most az hogy szab keverékképzés és katalizátor..

kb annyit mond el, mint hosszú hajú kék szemű vki, de hogy fiú vagy jány ...

rem érted

Link to comment
Megosztás:

A lényeg,h az Fastráknak is járna a kék matrica, de ez függ attól,h 2es van-e a 4es helyett a forgalmiban, valamint, h mikor lett forgalomba helyezve attól mondjuk,h 2003ban lett, attól még el lehet rontva a forgalmija! Majd ha Tivet látjátok itt tőle kérdezzétek a dolgot, ő kéket kapott és van egy sanda gyanúm, hogy a 4es van a forgalmijában is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.