Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

szombaton polgárdinál másfél órát vártunk, mert a pálya felhajtó felüljáró előtt méteres havat nyomatott az útra a szél. 3 markoló 25percig vakarta 1sávon....

Áá, mire várni? Mi dél körül voltunk arra, fater is én is átugrattunk az Astrákkal, szemből jött a tűzoltó Unimog villogva, mondom félre nem állok, mert ki nem mászok onnan. Ott nem nagyon látszott a markoló nyoma :lol:

Apámék Polgárdi mellett laknak, este még elmentek vadászni az elakadt vonatra, de csak a hótolós Szergejt tudták levideózni.

Link to comment
Megosztás:

Áá, mire várni? Mi dél körül voltunk arra, fater is én is átugrattunk az Astrákkal, szemből jött a tűzoltó Unimog villogva, mondom félre nem állok, mert ki nem mászok onnan. Ott nem nagyon látszott a markoló nyoma :(

Apámék Polgárdi mellett laknak, este még elmentek vadászni az elakadt vonatra, de csak a hótolós Szergejt tudták levideózni.

Zoli astrája nem nagyon ugrik át 5 mm-nél magasabb tereptárgyakat :D :lol: Maximum lendületből, de akkor meg a sérülésmentes befejezés a kérdéses :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi??? Megint benéztem? :lol:

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Ja tudom, olyan női dolog, és pörgetni kell ugye? Csak nem értem, ha pörgetni kell, hogy hűljön, akkor mi a túrónak melegítik fel előtte?! :lol:

És mi baja? Nem fűtt, vagy nem pörög?

Áá, te Zotya www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif esküszöm lassan én kapok rekeszizom görcsöt :( :D :D

Forgolódik a ventije csak épp emiatt a vacak miatt nem fűt (magyarán egy szakadás van a körben), rövidre meg nem kéne zárni mert ha ez valami miatt elszállt akkor annak más oka is lehetett, nem csak a használati ideje :D

Link to comment
Megosztás:

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Áá, te Zotya www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif esküszöm lassan én kapok rekeszizom görcsöt :lol: :lol: :(

Forgolódik a ventije csak épp emiatt a vacak miatt nem fűt (magyarán egy szakadás van a körben), rövidre meg nem kéne zárni mert ha ez valami miatt elszállt akkor annak más oka is lehetett, nem csak a használati ideje :D

nekem is egy ilyen ventis fűtős cucc van bent a cégnél az asztal alatt. Tök jó meleg fúj a lábamra :D (mintha a kocsiban ülnék :D :lol: ) Időnként elkezd hideget fújni, mert elfelejt fűteni, olyankor ráb.szok egyet, és már jön is a meleg újra :D

Nah mennyi kell dógozni. Majd jövök... :D

Link to comment
Megosztás:

Zoli astrája nem nagyon ugrik át 5 mm-nél magasabb tereptárgyakat :D :( Maximum lendületből, de akkor meg a sérülésmentes befejezés a kérdéses :lol:

Ja, mondjuk én is f****m, mi marad a csomagtartóban a tortából :D De kibírta. De cudar idő volt, az biztos, ahol fújt az orromig nem láttam. A vezess.hu-n meg elmentek hófúvást keresni csak nem találtak. Hja, aki rossz helyen keres :lol:

Link to comment
Megosztás:

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Áá, te Zotya www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif esküszöm lassan én kapok rekeszizom görcsöt :D :D :D

Forgolódik a ventije csak épp emiatt a vacak miatt nem fűt (magyarán egy szakadás van a körben), rövidre meg nem kéne zárni mert ha ez valami miatt elszállt akkor annak más oka is lehetett, nem csak a használati ideje :D

Iktass be egy olvadóbiztit. Aztán ha gond van leold.

Skacok szívesen ellenék itt estig is, de mennem kell melózni! Jók legyetek :lol:

Szar ügy. Én meg megyek délután szülőire. :lol: Egy csomó szőke nő, tudna olyanokat kérdezni az ember agya elszáll. Néptánc-szülői: üdvözlöm az új gyerekek anyukáját-apukáját, kedden lesz az első oktatás. Anyuka.: és ott mi lesz?

:(

Valaki a hátsó sorból( nem tom ki volt az :D ): Néptáncolni tanulnak B+!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, mondjuk én is f****m, mi marad a csomagtartóban a tortából :D De kibírta. De cudar idő volt, az biztos, ahol fújt az orromig nem láttam. A vezess.hu-n meg elmentek hófúvást keresni csak nem találtak. Hja, aki rossz helyen keres :lol:

A multkor hoztunk átt tortát a szomszéd faluból, derékszögő havas jobb kanyar. Az asszony fogja mellettem a tortát, kezem már a kézifék fele csúszik, beszól.: ha be mered rántani neked annyi! :( Nem értem?! Mindíg én takarítom a kocsit nem?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A multkor hoztunk átt tortát a szomszéd faluból, derékszögő havas jobb kanyar. Az asszony fogja mellettem a tortát, kezem már a kézifék fele csúszik, beszól.: ha be mered rántani neked annyi! :lol: Nem értem?! Mindíg én takarítom a kocsit nem?! :lol:

Termosztát cserénél bezzeg nem tud belepofázni :(

Link to comment
Megosztás:

Te hol ültél? :(

Hátulról a harmadikban. :lol: Aztán amikor mindenki megfordult hogy megnézze ki szólt be, én is hátranéztem, csóváltam a fejem, és cöccögtem, hogy mik vannak! :lol: Szegény Kovács-apukának meg olyen volt a feje, mint a főt rák. Kellett neki mögém ülnie! :D Jó társaság, lehet copatni őket. :D

Link to comment
Megosztás:

A multkor hoztunk átt tortát a szomszéd faluból, derékszögő havas jobb kanyar. Az asszony fogja mellettem a tortát, kezem már a kézifék fele csúszik, beszól.: ha be mered rántani neked annyi! :( Nem értem?! Mindíg én takarítom a kocsit nem?! :lol:

Egyszer a Wareszból a halászlét mertük ki. Persze csurig kellett rakni a fazekat, csak azzal nem számoltak, hogy lejt az egyik utca :lol:

Öreganyám Moszkvicsát meg terménnyel tömték tele, amikor műszakira készítettük fel, kicsirázott kukoricát találtunk a csomiban :D

Link to comment
Megosztás:

Hátulról a harmadikban. :lol: Aztán amikor mindenki megfordult hogy megnézze ki szólt be, én is hátranéztem, csóváltam a fejem, és cöccögtem, hogy mik vannak! :lol: Szegény Kovács-apukának meg olyen volt a feje, mint a főt rák. Kellett neki mögém ülnie! :D Jó társaság, lehet copatni őket. :D

Szülői után Kovács apuka nem várta meg Szabó apukát? :(

Link to comment
Megosztás:

Egyszer a Wareszból a halászlét mertük ki. Persze csurig kellett rakni a fazekat, csak azzal nem számoltak, hogy lejt az egyik utca :lol:

Öreganyám Moszkvicsát meg terménnyel tömték tele, amikor műszakira készítettük fel, kicsirázott kukoricát találtunk a csomiban :lol:

Waresz...egyik osztálytársamnak volt, nagyon dzsuvás volt, slaggal mostuk a csomitartót. Aztán meguntuk, otthagytuk a slagot, és bementünk a házba. Aztán jött a nagyi, kinyitotta a csapot, és elkezdte keresni a slag végét. Mire megtalálta már az ülések is cuppogtak. :(

Link to comment
Megosztás:

Szülői után Kovács apuka nem várta meg Szabó apukát? :lol:

Nem mert Szabó apuka pánikszerűen menekült montik-bájkal. Bár a multkor már nem engedtek be bicajjal, azt mondták egyáltalán nem szolgálja az alsósók fizikai fejlődését ha ugratni meg egykerekezni tanitom őket. Hát milyen gyerekek ezek? 10 éves koromban Csepel Tacskóval ralliztunk a város széli földkupacokon. 12 éves koromban már több öltés volt rajtam mint egy duplasoros öltönyön hajtókával együtt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.