Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A asszony nézi a téli olimpiát. Mondom oké hogy lefele, meg csúszi de mi hajtja őket? :(

Érdekesen indult... :lol: Szerencsétlen szánkós :D Utána meg folyamatos sírvaröhögés... Síelni nem lehet, me' éppen nincs elég hó, ahol hó van, ott meg akkora a köd hogy nem engedik pályára az embereket :D :D De tegnap este már néztem, az gyó volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

És ha a napraforgó olaj napraforgóból készül, akkor mi van a babaolajban? :lol:

És ha a Boci csokiban tehéntej van akkor mi van a Tibi csokiban? :D

:lol: :( :D

Link to comment
Megosztás:

És ha a Boci csokiban tehéntej van akkor mi van a Tibi csokiban? :D

:lol: :( :D

Na ettől én kész lettem. :D :D

Megyek is inkább egy kis telefonszámla befizetésre. Megkérdezem tőlük van e nekik mini sd adapterük, ha már ekkora számlát hozzám vágtak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

úgylátom ma is van hülyeség :D

Legalább nem kell menni érte a szomszédba :( :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dolgozik valaki fűtés/hőtechnikai területen? Akár háztartási gép szervízben? kifüstölt egy termonyavaja a fűtőizémben, a tipusa: Microtemp G4A00 -így néz ki:

A020194.jpg

Mibe fáj egy ilyen? :lol: no meg egyáltalán lehet magyarhonban keríteni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Legalább nem kell menni érte a szomszédba :D :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dolgozik valaki fűtés/hőtechnikai területen? Akár háztartási gép szervízben? kifüstölt egy termonyavaja a fűtőizémben, a tipusa: Microtemp G4A00 -így néz ki:

http://us.100y.com.tw/product_jpg_original/A020194.jpg

Mibe fáj egy ilyen? :lol: no meg egyáltalán lehet magyarhonban keríteni? :lol:

es meg az en ekezet nelkuli irasomat nem erteni... :(

Link to comment
Megosztás:

Legalább nem kell menni érte a szomszédba :( :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dolgozik valaki fűtés/hőtechnikai területen? Akár háztartási gép szervízben? kifüstölt egy termonyavaja a fűtőizémben, a tipusa: Microtemp G4A00 -így néz ki:

Mibe fáj egy ilyen? :lol: no meg egyáltalán lehet magyarhonban keríteni? :lol:

Milyen nyavaja, milyen izé? Kazán vangy mi?

14 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (4 vendég és 0 anonim felhasználó)

10 felhasználó: Dáwid, spzoli, dita, Sanci, Tiv., Dark_Errant, invictus, zotya975, Losee, Alex0403

Mi van emberek? Senki nem dolgozik? :D

Mivel a mult héten 74 órát melóztam a héten munka nuku. :D

Link to comment
Megosztás:

Milyen nyavaja, milyen izé? Kazán vagy mi?

Majdnem :D hősugárzó vagy mi a csokinak hívják :D így néz ki: SzV-519

Mivel a mult héten 74 órát melóztam a héten munka nuku. :lol:

Áá, de komoly :lol: csak, hogy azokat említsem amik nagyon bennem maradtak: tavaly szeptember 360 óra, október 316, november 297, december 21-ig 214 óra -utána meg fizikoterápia :( :lol:

(szerk.: megfelel Karcsi? :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.