Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

JOhnny-nak van igaza...este sajnos semmit nem látsz hátra...főleg ezekkel a fos tükrökkel( Már tényleg alig várom hogy lerugdossam őket). Le szoktam engedni az ablakot, és kukucskálok hátra..persze szakadó esőbe ez izgalmas... De ez a két hátránya van, a második, hogy műszaki előtt üveget cserélek.

az enyémen látszott az első ablakokon, hogy nem sikerült nekik rendesen levakargatni mindenhonnan, gondolom műszakin szólhattak érte :lol:

úton neked még nem szóltak érte? nem büntetnek érte? mintha nekem úgy rémlene...

mit lehet legálisan fóliázni, és mennyire? (a 2 hátsó ajtót fullra, azt tudom, de a többit? :lol: )

Link to comment
Megosztás:

ingyenprogramok.irisdesign.hu-n találtam:

Az "Így csináld opel astra F" megvan már mindenkinek?***]itt a kép, erről van szó

közhirré tétetik:)

amugy nekem azt mondták fóliásnál h az elsőt is lelehet a szélvédő kivételével ha olyan a fólia. vmi durva fényáteresztésű, de az olyan drága h neméri meg nekik vele foglalkozni

*persze megcsinálta volna szivesen bizonylat nélkülire :lol:

Link to comment
Megosztás:

közhirré tétetik:)

amugy nekem azt mondták fóliásnál h az elsőt is lelehet a szélvédő kivételével ha olyan a fólia. vmi durva fényáteresztésű, de az olyan drága h neméri meg nekik vele foglalkozni

*persze megcsinálta volna szivesen bizonylat nélkülire :D

hja, bizonylat nékül nekem is rég fekete lenne mindene :lol: :( unokatesóm ilyesmivel foglalkozik :D

de fofok, hogy az úton 1xcsak megállítanak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

haveromnak egy olyan eclipse volt amin nem találtál kivül semmit ami ne fekete lett volna:) akkor se lehetett belátni sehonnan ha éjjel ben felvolt kapcsolva a lámpa:)

hja, bizonylat nékül nekem is rég fekete lenne mindene :lol: :( unokatesóm ilyesmivel foglalkozik :D

de fofok, hogy az úton 1xcsak megállítanak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

az enyémen látszott az első ablakokon, hogy nem sikerült nekik rendesen levakargatni mindenhonnan, gondolom műszakin szólhattak érte :lol:

úton neked még nem szóltak érte? nem büntetnek érte? mintha nekem úgy rémlene...

mit lehet legálisan fóliázni, és mennyire? (a 2 hátsó ajtót fullra, azt tudom, de a többit? :( )

Erről nem a karosszéria topicba beszélgetünk? :D :D Mindegy, mert se itt, se ott nem lehetne, van külön fólia topic :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem könnyű... A szép piros céges Incáról le kellett szedni... :lol: rendőrbácsi aztmondta hogy vagy mi vesszük le a fóliát, vagy ő a rendszámot, úgyhogy inkább vakarás volt :lol: :(

:D :D

nah jó, de mifelénk nem mindenki ilyen korrekt... (ha nem valamelyik osztálytársam a rendőr,akit jól ismerek, akkor szívok mint a torkosborz :D )

Link to comment
Megosztás:

Nem könnyű... A szép piros céges Incáról le kellett szedni... :lol: rendőrbácsi aztmondta hogy vagy mi vesszük le a fóliát, vagy ő a rendszámot, úgyhogy inkább vakarás volt :lol: :(

Most már nem nyúlhat a rendszámhoz...csak a matricát kaparja le róla.....nem is tudom.....Tök ugyan az! Nem skacok?

Link to comment
Megosztás:

5 éve volt, és csak a szerencsétlen szervizes gyerek mondta beérve a céghez, amikor megkérdezték hogy miért is néz ki olyan idegesnek :lol:

El tudom képzelni hogy a rendőr pedig egy másik fórumon biztos elmesélte ezt a sztorit csak az ő szemszögéből és talán még mindig szegény srácon röhögnek ahogyan kaparta... :lol:

Link to comment
Megosztás:

am..

- A "B" oszlop mögötti üvegek (hátsó oldalsó, hátsó szélvédő) csak érvényes "H" minősítő jellel rendelkező anyaggal fóliázhatók, a fényáteresztéstől függetlenül.

- A vezető üléssor melletti üvegek is fóliázhatók olyan anyaggal, mely rendelkezik érvényes "H" minősítő jellel, de összegzett fényáteresztő képessége nagyobb, vagy egyenlő 70 %-nál (AU 75, SCL).

- Az első szélvédő esetében, kivéve a lehajtott napellenzők által takart felület (ahova sötétítő csík szerelhető), is fóliázható, érvényes "H" jellel rendelkező anyaggal, ha összegzett fényáteresztő képessége nagyobb, vagy egyenlő 75 %-nál (SCL).

Link to comment
Megosztás:

El tudom képzelni hogy a rendőr pedig egy másik fórumon biztos elmesélte ezt a sztorit csak az ő szemszögéből és talán még mindig szegény srácon röhögnek ahogyan kaparta... :lol:

Ezek a szemét rendőrfórumok :( Elképzelem ahogy megbeszélik hogy hogy bújnak el a 3lábúval, melyik bokorba érdemes bebújni, hogy lehet telefonálás közben egykézzel bekapcsolni a villogót vezetéssel összekapcsolva amikor éppen nem lehetne átmenni a hídon stb... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezek a szemét rendőrfórumok :D Elképzelem ahogy megbeszélik hogy hogy bújnak el a 3lábúval, melyik bokorba érdemes bebújni, hogy lehet telefonálás közben egykézzel bekapcsolni a villogót vezetéssel összekapcsolva amikor éppen nem lehetne átmenni a hídon stb... :(

Meg most örömködhetnek, mert a 2010-es új KRESZ szabály megengedi hogy tilosban is mérhessenek. Nem mintha eddig nagyon foglalkoztak volna vele, és nem mintha eddig bárki is megbüntette volna őket :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.