Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nállam is megvan ugyanez, egy idegtépő nap után van, hogy én is csak fexek, és zenét hallgatok.... :D

De előtte benézek a fórumra, hátha tanulok valami okosságot :D

jaja :D

Jaaaj...teljen már le nekem is ez a rohadt munkaidő oszt húzzak hazafele... :lol: Délelőtt suli, délután meg munka... Nem jó kombó :(

Bár legalább a fizikaikémiám 3as lett :D :lol: Haverral nagyon nagyon gondolkoztunk 2. órában....menjünk ki sörözni 1et vagy ne... de aztán nem mentünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

de legalább fórumozol melóban is :lol:

háát..ilyenkor már amikor felhúz a sok ügyfél ( nem bírják beírni rendesen a lakhelyüket, az irányítószámukat, vagy a saját telefonszámukat ) akkor úgy vagyok vele, hogy lesz*rom.... Ha valaki ennyire hülye akkor én is az leszek és a kemény munka helyett értelmesebb emberek társaságát élvezem 2 begépelés között..

Arról ne is beszéljünk, hogy ki van írva az asztalomra hogy hirdetésfeladás -> A következő asztalnál.... 10ből 11en megkérdezik hogy itt lehet feladni hirdetést???? Aztán amikor mondom hogy 1 asztallal arrébb van képe rákérdezni, hogy ön mit csinál akkor???!!!!

Megmondanám neki hogy közöd???? De kedvesnek kell lenni...

Link to comment
Megosztás:

12ezret a vonószem takaróért:S Én láttam 3ezerért de viszont ahogynézem az egy sima egyszerű üvegszálas valami. DE 12ezer. Nem ingyen akarom de azért egy pöppet SOK

háttt...igen.. 12ért már inkább értelmesebb dolgokat lehet venni. Vagy ilyesmi. Bár kinek mi számít értelmesnek. Meg 12ezerből azért már tankolni is lehet bele.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

háttt...igen.. 12ért már inkább értelmesebb dolgokat lehet venni. Vagy ilyesmi. Bár kinek mi számít értelmesnek. Meg 12ezerből azért már tankolni is lehet bele.. :lol:

Na igen. Hát valszeg azt én fogom megcsinálni rá a kupakot:D van egy elfekvőben lévő lökösöm elképzeléseim alapján abból meglehetne csinálni. Más kérdés hogy fog kinézni de igyekszik az ember:P

nem beszélve arról ha valóban 19ezer a koptató amiben valszeg több anyag van mint a takaróban. Meg amit láttam képen koptatót, van abba vas meg minden egyéb, szóval az inkább ér 19et mint a takaró 12őt....

Link to comment
Megosztás:

Na igen. Hát valszeg azt én fogom megcsinálni rá a kupakot:D van egy elfekvőben lévő lökösöm elképzeléseim alapján abból meglehetne csinálni. Más kérdés hogy fog kinézni de igyekszik az ember:P

nem beszélve arról ha valóban 19ezer a koptató amiben valszeg több anyag van mint a takaróban. Meg amit láttam képen koptatót, van abba vas meg minden egyéb, szóval az inkább ér 19et mint a takaró 12őt....

óóó... :lol: Nekem is vannak saját magam által eszkábált cuccok :lol:

Aztán van ami egész jól sikerült. :(

Pl az egyedi festésű 1es Golf felnijeim. :D Elképzeltem hogy hogy állna rajta...aztán nem tartottam hülyeségnek. Aztán megcsináltam.

Na igen...egy kis műanyag darabkáért..hááát... Sok az a 12. Inkább akkor 19ért a koptató. Annak legalább van valami feladata és haszna is.

Nah gyóvan...én lépek. majd otthonról leszek. Szerusztok!

Link to comment
Megosztás:

amit 3000ért láttál az üvegszálas másolat, amit be kell RAGASZTANI! a gyári persze műanyag. a koptató 19e ftjában sztem nincs benne a merevítő vas... am csergő

Értem. Hát azt 3ezerért gondoltam hogy üvegszálas. Ezért megse fogom venni. Inkább megcsinálom a gyári lökös anyagából. ÉS azt ragasztom be.D Hát amit koptatót láttam az egy angol oldalról és komplett szett kivolt rakva abban volt vas csavar minden. De gondolom MO-n ez nem széria a komplett pakk. A merevítő vas bele az plusz 18500FT-lesz:D

Link to comment
Megosztás:

nah, hazaértem...

Az úton láttam egy jó, és egy kevésbé jó dolgot... a kevésbé jó: Van egy ugyanolyan caravan mint az enyém, a szine is olyan a felni az valami kadett felni úgy festve mint az enyém, és nincs tetősín..... :lol: nem tetszik a dolog... :lol:

A jó: Láttam egy szép mantát. :(

Link to comment
Megosztás:

egyetértek, ma már nem nehéz fegyvert szerezni :lol: sajnos!

és hogy a tv-ben is bemutogatnak mindent részletesen :D azé azt nem kéne....

1x régebben a kékfénybe mutatták, hogy kell egy BMW-t feltörni, és kiköni a gyári riasztóját... mit ne mondjak, soskaknak adhatott azért ez ötletet.... :lol:

Ami a tv-ben megy, az nem más, mint népbutítás... Nem csak a kékfényben, hanem pl. a híradóban is tudnak adni ötleteket az embereknek... :(

Link to comment
Megosztás:

nah ITT igazodjatok el.... egyirányú forgalom egy zsákutcában... vajon hányan férhetnek be oda? :lol:

Megoldások bicikli témában: így hagyd ott valahol... Ha mindenkié ilyen jól felszerelt lenne, akkor láthatóbbak lennének sötétben... És esetleg nem járnának így :D

Házasság előtt állók figyelmébe: így is alakulhat

Viszont így ne járjon senki, vagy ha mégis, akkor legyen nála kéznél ebből!! :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

nah ITT igazodjatok el.... egyirányú forgalom egy zsákutcában... vajon hányan férhetnek be oda? :lol:

Megoldások bicikli témában: így hagyd ott valahol... Ha mindenkié ilyen jól felszerelt lenne, akkor láthatóbbak lennének sötétben... És esetleg nem járnának így :lol:

Házasság előtt állók figyelmébe: így is alakulhat

Viszont így ne járjon senki, vagy ha mégis, akkor legyen nála kéznél ebből!! :lol: :(

:D :D ezekhez nem tudok mit hozzáfűzni! :D :D

Link to comment
Megosztás:

:D :lol: ezekhez nem tudok mit hozzáfűzni! :D :P

azért mégiscsak eszméletlen, hogy az ilyenek hogy kapnak jogosítványt nem??? azt gondolnánk, hogy a parkolás a legalapvetőbb dolog.. főleg ekkora helyre betenni közepes méretű autót....

vagy ilyan gyorsan felejtene az ember, ha megvan a jogsija? :lol: ha én a vivaróval így parkolnék... már rég nem lenne munkám :D

Vicces vicces, de annak nem annyira, akinek megkoccolja az autóját :( felmérgelem csak magam az ilyenek miatt...

Múltkori esetem: tesco parkoló.. jön egy 40év körüli (szőke, lehet festett, de a tényen nem változtat) nő, és beparkol, de olyan helyre, ahol jobbról nem volt senki, csak balról, de képes volt meghúzni az oldalát... (piros csíkok lettek szegény fehér vétlen autó oldalán végig :lol:

(én szemben álltam betolatva, így elsőkézből láttam a dolgokat)

Erre kiszál, megnézi mit csinált, és úgy gondolta inkább lelép... nah ekkor eléeresztettem a vivarót :D mondtam neki, nem megy sehova, hogy is gondolja, hogy csak így otthagyja a másikat :D Tiszta ideg voltam... erre azt mondja már így is M4-be van a biztosítójánál... Mondom : Vajjon miért?? :lol: nemsoká megjött a "vétlen autós", és megköszönte a segítségem...

nah azért ez komoly!!! És még csak nem is nő :lol:

Téli közlekedés: ha nem tudsz megállni dudálj, vagy szálj ki, és próbáld megállítani az autód :P

Link to comment
Megosztás:

Általában akkor hülyül meg ha két helyről is használom (meló/otthon) persze nem egyszerre. Amig csak melóból lépegetek be nincs gond, de ha nagyritkán otthonról is ránézek a forumra utána mindig 1-2 napig csinálja ezt. Szóval a hiba akkor nálam :(

Nekem is evvan :lol: Meló-otthon-meló-otthon, és meggajdul. (firefox) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.