Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem kell aggódni, ha a jelzet benne van senki nem fog piszkálni miatta. Nekem műszakin simán átment a kristály hátsó lámpa és az angel eyes első, mindkettőben benne volt az E4 jelzet. Rendőr soha nem szólt egyik miatt sem. Nem kell túlparázni.

neem csak mindenki mást mond ez ügyben én nemrég vettem bele E11es jelzésű Krómlámpát nemsoká jön a műszakija meg még azért rendőrrel sem találkoztam szal nem tudtam mire számítsak.

Link to comment
Megosztás:

jah de amúgy...:P:) én valahol azt olvastam hogy lehet mivel nem "főfényszóró" ami a tompított..

Haverom is próbálta kimagyarázni a zöld helyzetjelzőjét, de nem sikerült 5 perc alatt annyi választ felsorolni amennyiből egyet elfogadtak volna :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

amugy az igaz hogy van olyan ami fehér de kéken világít??

és? ami fehér az fehér, ami kék meg kék. nem az számít mi van a csomin, hanem amit lát a rődner. nekem is fehér led helyzetjelzőm van, de ha nagyon akarja tuti rámondja h kék, pedig tényleg fehér :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

és? ami fehér az fehér, ami kék meg kék. nem az számít mi van a csomin, hanem amit lát a rődner. nekem is fehér led helyzetjelzőm van, de ha nagyon akarja tuti rámondja h kék, pedig tényleg fehér :rolleyes:

Orrba kell vágni rendesen aztán tudja hogy milyen szint kell látnia :D

Link to comment
Megosztás:

helyzetjelző színe lehet más srácok????:D:) minthogy a forgalomban jelentős szerepe nincsen..

elöl fehér vagy sárga, hátul piros. a többi büntis

sárga úgy mint ahogy a halogen sárga, nem pedig eche narancs...

Jaja, fehér v. ún. " :P kadmiumsárga" :lol:

Különben bünti :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kell aggódni, ha a jelzet benne van senki nem fog piszkálni miatta. Nekem műszakin simán átment a kristály hátsó lámpa és az angel eyes első, mindkettőben benne volt az E4 jelzet. Rendőr soha nem szólt egyik miatt sem. Nem kell túlparázni.

Nekem is kristály van hátul és megbasztak 14ezerre...:rolleyes::D és benn van az E11...:D

Link to comment
Megosztás:

Csak a probléma hogy a lebilincselés mellé, beletérdel a hátadba, és a betonra nyomja a fejedet is :lol:

de legalább bő nyállal síkosítod az aszfaltot magad alatt :( :D

3év alatt 2x szóltak érte és kaptam is a csekket...:D:D ki nem veszem az tuti!!!:D

Valakinek Bixenon????????????:lol:

:D sosevót

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.