Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem a keze. Tetősínje. Pontosabban a helye. Már átterjedt a gépedre is és megeszi a képeket. Barátnődet ne vidd a közelébe :P Bár lehet hogy csak a ruhát eszi le róla :D :rolleyes: Először próbáld ki más barátnőjével, és utána már látod az eredményt :P

:D :P :lol:

Ez már csak egy ilyen veszélyes fajta :D De még nem a barátnőm.. (még csak az utolsó simítások folynak, hogy az legyen.csak rá kék kérdezni) de azt kicsit "romantikusabb" környezetben akarom megkérdezni... ;) Monjduk valentin napon :P

2 találkozás után még nincsen képem :D

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :D :P

Ez már csak egy ilyen veszélyes fajta :D De még nem a barátnőm.. (még csak az utolsó simítások folynak, hogy az legyen.csak rá kék kérdezni) de azt kicsit "romantikusabb" környezetben akarom megkérdezni... :P Monjduk valentin napon :D

2 találkozás után még nincsen képem :P

Tudsz romantikusabb környezetet mint egy astra caravan csomagtartója, lehajtott ülésekkel? :D :lol: (tudom, egy Omega caravan csomagtartója, lehajtott ülésekkel, de most astra van kéznél :P )

Link to comment
Megosztás:

Tudsz romantikusabb környezetet mint egy astra caravan csomagtartója, lehajtott ülésekkel? :D :rolleyes: (tudom, egy Omega caravan csomagtartója, lehajtott ülésekkel, de most astra van kéznél :P )

:D :P De bolond :lol:

ééén nem vagyok olyan :P Mondjuk ágy volt már a kocsiba.....úgy ültünk hogy a szélvédőt szagoltuk... De befért siiiimán az ágy :D Ha olyan kedvem van..hátramegyek pihenni 1 kicsit mert még ágy is van benne...Naaa? micsoda felszereltség :D Kaminyon

ilyen hangot az enyémbe is szivesen örökbefogadnék :P

Link to comment
Megosztás:

:D :P De bolond :lol:

ééén nem vagyok olyan :P Mondjuk ágy volt már a kocsiba.....úgy ültünk hogy a szélvédőt szagoltuk... De befért siiiimán az ágy :P Ha olyan kedvem van..hátramegyek pihenni 1 kicsit mert még ágy is van benne...Naaa? micsoda felszereltség :D Kaminyon

ilyen hangot az enyémbe is szivesen örökbefogadnék :D

Én azóta nem vágyom rá, mióta egy remek szívó oldali tuningot (eltört a légszűrőház... :rolleyes: ) hallgattam Székesfehérvárig oda-vissza az autópályán :P Városba, nem volt rossz, de ott váltogatás, fordulatszám állandóan változik, úgy egész jó volt, de pályán 40 percen keresztül ugyan azt a hangot hallgatni... hát a végén már a zenével se próbálkoztam... kikapcsoltam a rággyót, és szidtam hangosan a jobb elejét hátha elhallgat :D

Link to comment
Megosztás:

Én azóta nem vágyom rá, mióta egy remek szívó oldali tuningot (eltört a légszűrőház... :rolleyes: ) hallgattam Székesfehérvárig oda-vissza az autópályán :D Városba, nem volt rossz, de ott váltogatás, fordulatszám állandóan változik, úgy egész jó volt, de pályán 40 percen keresztül ugyan azt a hangot hallgatni... hát a végén már a zenével se próbálkoztam... kikapcsoltam a rággyót, és szidtam hangosan a jobb elejét hátha elhallgat :P

:lol: Gondolom nem sikerült :P Meghallgatnám azért hogy milyen... :D

Link to comment
Megosztás:

Má' megcsináltam :P Nem bírtam már :rolleyes: De ha nagyon érdekel vissza tudom csinálni hangosra, akkor viszont szívesen cserélem a tiedre. :D :D

:D Neeeem... :D

Amúgy.... Nézzétek meg Akárki akármit mond..pl hűtlen mert megcsalod az opelt...stb..., nekem az 1es és 2es Golf mindíg a szivemben marad. :P

Amikor az első nyugatiautót megvette a család.... a 3 lada után.. Hát igen. 1.6D 1es Golf GL. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:P Neeeem... :P

Amúgy.... Nézzétek meg Akárki akármit mond..pl hűtlen mert megcsalod az opelt...stb..., nekem az 1es és 2es Golf mindíg a szivemben marad. :D

Amikor az első nyugatiautót megvette a család.... a 3 lada után.. Hát igen. 1.6D 1es Golf GL. :D

Én sokáig II. Golfot akartam, egyszer ültem osztálytársam gépében (a srácnak van egy rendes versenyre épített I.-es Golfja is) de nem egészen gyári állapotú II-esnek hagyta meg az utcai autóját sem :lol: Hengerenkénti injektoros, agyon húzott, valami volt, egy tök normális hétköznapi, itt-ott rozsdapöttyös kasztnival, csak mondjuk kicsit alacsonyabban volt az a kasztni mint a legtöbbnek :D De ment mint a franc :rolleyes: . Akkoriban teljesen biztos voltam benne hogy lesz egy kettes gófom :P Aztán nem lett, de nem bántam meg, pedig ez nem megy :D

Link to comment
Megosztás:

Én sokáig II. Golfot akartam, egyszer ültem osztálytársam gépében (a srácnak van egy rendes versenyre épített I.-es Golfja is) de nem egészen gyári állapotú II-esnek hagyta meg az utcai autóját sem :P Hengerenkénti injektoros, agyon húzott, valami volt, egy tök normális hétköznapi, itt-ott rozsdapöttyös kasztnival, csak mondjuk kicsit alacsonyabban volt az a kasztni mint a legtöbbnek :lol: De ment mint a franc :rolleyes: . Akkoriban teljesen biztos voltam benne hogy lesz egy kettes gófom :D Aztán nem lett, de nem bántam meg, pedig ez nem megy :D

nem megy "csak" 170el mi...? :P Amúgy míg úgy nézett ki, hogy nyáron lesz külön autóm addig nekem is a 2es Golf volt a terv. De ha má ez fel lett újítva..nem kő nekem más.

Nah jóvan asszem indulok laborba! Szeruuuuu!

Majd este leszek. :D

Link to comment
Megosztás:

Húúú gyerekek, komoly volt ez a mai nap ;) reggel sprint Nyíregyháza, utána visszafele Debrecenben talpascsapszegek cseréje :P persze, bal hátsó szilent romon -stabilizátorszilent meg leszakadt :D okés, hopp át a dízel vekibe ha már az astra levegőben és irány a bót, ha már bomlik akkor csere az összes, jó kis píznek szevasz :P de gyerekeeeek :D utána komolyan keményen fogta a kasznit a kanyarokbaaaaaan.. ;) ;)

Utána sprint haza orvoshoz, utána még nagyobb sprint asszonnyal a kórházba :D na mondom ez komoly, nem mostanában fordult elő, hogy így hajtottam a verdát :P ahol tudtam haladni 120 alatt nem mutatott :lol: na de meg is látszott a fogyin, átlag 6.3-ra jött ki, eléggé versenytempóban, a megtett táv szűk fele így ment le -na most ez tűrhető vagy sok(k)? :P tankolástól tankolásig épp nem mentem 500 km-et.. :rolleyes:

Na mivan....mindenkit az autó érdekel, csak engem érdekel mi lett az asszonnyal? Tényleg, mi lelte Sanci Katit? :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, mi lelte Katit? :P

Valami tenyérnyi folt van a tüdején (mint egy röntgenből kiderült) és kegyetlenül köhög már vagy 2 hete :D pedig én vagyok a bagós :rolleyes: és még a lakásban sem spanglizok, az a vicc :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én azóta nem vágyom rá, mióta egy remek szívó oldali tuningot (eltört a légszűrőház... :rolleyes: ) hallgattam Székesfehérvárig oda-vissza az autópályán :D Városba, nem volt rossz, de ott váltogatás, fordulatszám állandóan változik, úgy egész jó volt, de pályán 40 percen keresztül ugyan azt a hangot hallgatni... hát a végén már a zenével se próbálkoztam... kikapcsoltam a rággyót, és szidtam hangosan a jobb elejét hátha elhallgat :P

Cápa BMW(volt tütüm) Kaposvártól Balatonig, szívócsonkkal kipufogó rendszer nélkül, na az kemény volt naon :D

Azt hittem az agyam robban ki a helyéről :lol: :D :P

Link to comment
Megosztás:

csak E4 lehet ha E11??? az rossz???.. :rolleyes: :D

Nem rossz.

A jelzetek úgy működnek, hogy az E melletti szám jelöli azt az országot, ahol az adott alkatrészt - esetünkben lámpatestet - bevizsgálták és hitelesítették.

A leggyakrabban használt az E4, a 4 szám Hollandiát jelöli. Sok eszközt vizsgálnak ott, emiatt ez nagyon gyakori.A 11-es az Egyesült Királyság.

Példa:

Uksi_19891796_en_005.gif

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz.

A jelzetek úgy működnek, hogy az E melletti szám jelöli azt az országot, ahol az adott alkatrészt - esetünkben lámpatestet - bevizsgálták és hitelesítették.

A leggyakrabban használt az E4, a 4 szám Hollandiát jelöli. Sok eszközt vizsgálnak ott, emiatt ez nagyon gyakori.

és az E11 azt mire utal ???több országban volt hitelesítve?

(bocsi nem olvastam végig) Köszi az infót hasznos volt nem is tudtam..:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

márcsak jó lenne ha a tuti lenne hogy a rendőr se vág meg érte meg a műszakin is átmegy mondjuk az talán tuti... :rolleyes: :D :P

Nem kell aggódni, ha a jelzet benne van senki nem fog piszkálni miatta. Nekem műszakin simán átment a kristály hátsó lámpa és az angel eyes első, mindkettőben benne volt az E4 jelzet. Rendőr soha nem szólt egyik miatt sem. Nem kell túlparázni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.