Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi nem idegeskedtünk. Nem értünk rá mert próbáltunk egyenesen állni, hogy ne akarjon az ofő megszondáztatni :D :rolleyes:

:D :P

Így igaz :P Egész idáig én is azt hittem, hogy minden zenét meghallgatok, aztán te és Reeckatee cartárs rádöbbentett, hogy mégse :D :P De szerintem te is így vagy vele? Vagy értsem szó szerint a mindent?(Bunyózós Pityu, és a többiek :lol: )

Azokat is jaja :D :P

Link to comment
Megosztás:

Amikor nagyon parázott a tánctól, megmutattam neki a videót ahol egymásra kellett volna állnunk tánc végén, és a legalsó srác volt a legkevésbé szomjas aztán borult az osztály :P :rolleyes: Attól kicsit jobban lett :D Gyáááj... rájöttem hogy jó volt az a suli-dolog... Ha a fizetést megkapnám, mennék vissza oda :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor nagyon parázott a tánctól, megmutattam neki a videót ahol egymásra kellett volna állnunk tánc végén, és a legalsó srác volt a legkevésbé szomjas aztán borult az osztály :D :rolleyes: Attól kicsit jobban lett :D Gyáááj... rájöttem hogy jó volt az a suli-dolog... Ha a fizetést megkapnám, mennék vissza oda :P

Nekem most technikusin lett 1 nagyon jó haverom... :D amennyit ökörködünk...amennyit állatkodunk :P ne tudd meg. Nem hiszik el sokszor hogy 14.-esek vagyunk :lol: :D sokszor tippelnek 10.-esekre 11.-esekre :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem most technikusin lett 1 nagyon jó haverom... :P amennyit ökörködünk...amennyit állatkodunk :P ne tudd meg. Nem hiszik el sokszor hogy 14.-esek vagyunk :lol: :D sokszor tippelnek 10.-esekre 11.-esekre :D

Mi minél nagyobbak vótunk, annál hülyébbek :P Legjobb haverommal 5 évig egy osztályba is jártunk. Nemrég beszéltünk róla hogy télleg vissza kéne menni meló helyett még egy körre :D (tök furcsa hogy akkor is voltak csajok, akkor is jártunk helyekre, estébé, aztán a havi 5-10 ezerből amit összeszedtünk mégis elvoltunk. Most meg jön a fizó azt mégis sz.rban vagyunk :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mi minél nagyobbak vótunk, annál hülyébbek :D Legjobb haverommal 5 évig egy osztályba is jártunk. Nemrég beszéltünk róla hogy télleg vissza kéne menni meló helyett még egy körre :P (tök furcsa hogy akkor is voltak csajok, akkor is jártunk helyekre, estébé, aztán a havi 5-10 ezerből amit összeszedtünk mégis elvoltunk. Most meg jön a fizó azt mégis sz.rban vagyunk :D :rolleyes:

Múlnak a gyermek évek... :lol: Nah gyóvan gyárekik.... Mentem. Majd estre re. Pacsi!

Link to comment
Megosztás:

Így igaz :D Egész idáig én is azt hittem, hogy minden zenét meghallgatok, aztán te és Reeckatee cartárs rádöbbentett, hogy mégse :D :P De szerintem te is így vagy vele? Vagy értsem szó szerint a mindent?(Bunyózós Pityu, és a többiek :rolleyes: )

Személyszerint mit tettem veled? :lol:

Link to comment
Megosztás:

kaphatott ez rendesen.... még a sárvédők is le vannak cserélve indexere :D és milyen szép tiszta a motortere :P

Igen, az eleje le volt esve valszeg. De akkor is jól néz ki :D (és a mocsoknak van fekete műanyagja a csomagartó ajtó alján :rolleyes: Énisakaróóóók :lol: )

Most nézem a bal első ajtókárpit ugyan úgy eláll a kilincstől, ahogy nekem is lógott a törött

Link to comment
Megosztás:

Nos a márkába egyezik az ízlésünk, típusba is :lol: ....kivitelbe már nem :rolleyes: , és attól tartok hogy zenébe se.......Nem csak a zenéjétől kapok frászt, de mivel ismerem személyesen a gyereket, így tőle is :D

Úgyszintén. :P

Most ilyenem van.

Link to comment
Megosztás:

Üdv srácok! (Lányok is! :lol:)

Nem voltam fenn egy ideje, ez igaz, mert otthon sokáig nem volt netem most... kezdett már komolyan hiányozni az itteni olvasmány. :D A családban most négy Opelből három betegeskedett, sajnos az én Jürgenem 10-12 litert fogyaszt, és nem hajlandó üzemi hőmérsékleten működni. :P Így most szervizben van, kivételesen Pesten, mert apámék B Vectrája és F Astrája is most adta fel, kocsi meg kellett nekik, így én meg ingyentaxiztam nekik, amíg nem volt kocsijuk. A Vectrának csütörtökön esett be menet közben a fékpedálja - már jól van. Az F Astra már cifrább helyzet, villogott a check engine ugyanis, megkértek, hogy nézzem meg. Tegnap este már sötétben megnéztem, és immobiliserre gyanakodva előkerestettem a pótkulcsot, amivel lazán indult, kétszer is. Nyugodt lélekkel aludni tértünk, majd ma reggel nem indult megint. Még be lett húzatva, meg minden, mikor mondtam, hogy "állj, meg kéne talán nézni a motorteret is"... a kiegyenlítő tartály meg annak rendje és módja szerint meg volt fagyva...

Az enyémnek amúgy, hogy ne legyen unalmas az élet, még a kipugofójával is lett valami, most olyan hangja van, mint egy V8-asnak, és úton-útfélen mindenki vagy megijed, vagy kiröhög, sufnituningos-fúrógépes hülyegyereknek nézve. Azt meg majd ugye odahaza ismerős nézi meg, szóval még úgy járhatok vele egy-két napig.

Szóval folyik az élet! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv srácok! (Lányok is! :P)

Nem voltam fenn egy ideje, ez igaz, mert otthon sokáig nem volt netem most... kezdett már komolyan hiányozni az itteni olvasmány. :D A családban most négy Opelből három betegeskedett, sajnos az én Jürgenem 10-12 litert fogyaszt, és nem hajlandó üzemi hőmérsékleten működni. :D Így most szervizben van, kivételesen Pesten, mert apámék B Vectrája és F Astrája is most adta fel, kocsi meg kellett nekik, így én meg ingyentaxiztam nekik, amíg nem volt kocsijuk. A Vectrának csütörtökön esett be menet közben a fékpedálja - már jól van. Az F Astra már cifrább helyzet, villogott a check engine ugyanis, megkértek, hogy nézzem meg. Tegnap este már sötétben megnéztem, és immobiliserre gyanakodva előkerestettem a pótkulcsot, amivel lazán indult, kétszer is. Nyugodt lélekkel aludni tértünk, majd ma reggel nem indult megint. Még be lett húzatva, meg minden, mikor mondtam, hogy "állj, meg kéne talán nézni a motorteret is"... a kiegyenlítő tartály meg annak rendje és módja szerint meg volt fagyva...

Az enyémnek amúgy, hogy ne legyen unalmas az élet, még a kipugofójával is lett valami, most olyan hangja van, mint egy V8-asnak, és úton-útfélen mindenki vagy megijed, vagy kiröhög, sufnituningos-fúrógépes hülyegyereknek nézve. Azt meg majd ugye odahaza ismerős nézi meg, szóval még úgy járhatok vele egy-két napig.

Szóval folyik az élet! :P

Folyik egy frászt :D Meg van fagyva. :rolleyes: Azért nem illik :D Milyen fagy(nem)álló volt abba? :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

az igen, túl jó volt a fagyálló? :rolleyes:

Jah, hát a családban én vagyok a hülye meg megszállott, amiért felnyitom a motorháztetőt minden nap, meg nézem, hogy rendben van-e... ilyenkor meg ugye síri csend.

Milyen volt benne? Gyanítom, az a desztillált(?) vizecske, amivel a kocsit megvették a nyáron...

Link to comment
Megosztás:

Saints! \o/ :P :rolleyes:

Steelers a kedvencem, de a két döntős közül a Colts volt a szimpatikusabb, vagyis inkább Payton Manning.

Igazából a Saints az elődöntőt nem nyerte meg, inkább a Vikings vesztette el, hihetetlen, hogy a második játékrészben mi volt...mennyi fumble és interception . Sajnáltam Favre-ot, ő is nagyon szimpatikus irányító. :D

Link to comment
Megosztás:

Steelers a kedvencem, de a két döntős közül a Colts volt a szimpatikusabb, vagyis inkább Payton Manning.

Igazából a Saints az elődöntőt nem nyerte meg, inkább a Vikings vesztette el, hihetetlen, hogy a második játékrészben mi volt...mennyi fumble és interception . Sajnáltam Favre-ot, ő is nagyon szimpatikus irányító. :D

Nekem nagyon még nincs kedvencem. Nem régóta kezdett érdekelni ez a sport. De mindig a gyengébbnek tartott csapatnak drukkolok. :P

Amúgy most fogom megnézni. Tegnap este fél 12-kor nem volt kedvem ezért fennmaradni, igaz csak TV van, a TV adás már nincs ide bekötve. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nagyon még nincs kedvencem. Nem régóta kezdett érdekelni ez a sport. De mindig a gyengébbnek tartott csapatnak drukkolok. :P

Amúgy most fogom megnézni. Tegnap este fél 12-kor nem volt kedvem ezért fennmaradni, igaz csak TV van, a TV adás már nincs ide bekötve. :rolleyes:

Én is neten néztem, mivel tv-m nincs. :D

Amúgy hiába kezded most nézni, majd szeptemberben lesz csak újra meccs.

Link to comment
Megosztás:

Vééégre sikerült szereznem pedálgumikat :P mit összekeresgéltem :rolleyes:

de mostmár megvannak, holnap fel is teszem őket :lol: ÍME

a kuplungéról le akart szakadni a széle már, de ha már cserélem, lelököm a fékről is :D

Én is nyáron cseréltem, mert már nagyon rossz állapotban voltak. Sokkal szebb lett a lábtér így. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök mindenkit

Most regisztráltam és remélem találok segítséget. :D

Üdv a csapatban :D

Reméljük hasznát veszed majd a fórumnak :D

Én is nyáron cseréltem, mert már nagyon rossz állapotban voltak. Sokkal szebb lett a lábtér így. :lol:

meghiszem azt :rolleyes: csúnyácska volt már a félig lerongyolódott pedálgumi :P az önbecsülésem zavarta legjobban :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.