Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pár hete egy olyan benzinkútnál tankoltam, ahol talán még egyszer sem, mert régebben elég sok rosszat lehetett hallani róla. Úgy ahogy máskor, sima 95-öst, és imádja az autóm. :P :rolleyes:

Eddig már több kutat is kipróbáltam, de semmi különbséget nem éreztem, csak ennél.

Sokkal jobban megy, olyan kis gurulékony! :lol:

Remélem attól hogy így szereti, azért többet nem eszik majd. :D

Link to comment
Megosztás:

Bazz...enyémen is egyre kissebb...ez neten keresztül is terjed :lol:

Kellett neked fedélzeti compúteres, vírusgyűjtős, hibalámpás csodát venni a zöld helyett :D :P

Pár hete egy olyan benzinkútnál tankoltam, ahol talán még egyszer sem, mert régebben elég sok rosszat lehetett hallani róla. Úgy ahogy máskor, sima 95-öst, és imádja az autóm. :D :rolleyes:

Eddig már több kutat is kipróbáltam, de semmi különbséget nem éreztem, csak ennél.

Sokkal jobban megy, olyan kis gurulékony! :D

Remélem attól hogy így szereti, azért többet nem eszik majd. :D

Ha örömödben hogy hogy megy, jobban nyomod akkor biztos. :P

:P

Link to comment
Megosztás:

Kellett neked fedélzeti compúteres, vírusgyűjtős, hibalámpás csodát venni a zöld helyett :D :D

Kussojá' :P

Nincs ennek semmi baja. Rendelem meg az XBox-om és üzemanyagon fogok spórólni......ehonapban lessz a legjobb fogyim és hibakódot sem lessz mitől dobjon. Max ha rázza majd a hideg.... :lol:

Ja és szólok, hogy csak vicceltem mert turbós autókra nem támad a vírus...nyenyenyenyenye :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kussojá' :P

Nincs ennek semmi baja. Rendelem meg az XBox-om és üzemanyagon fogok spórólni......ehonapban lessz a legjobb fogyim és hibakódot sem lessz mitől dobjon. Max ha rázza majd a hideg.... :lol:

Ja és szólok, hogy csak vicceltem mert turbós autókra nem támad a vírus...nyenyenyenyenye :rolleyes:

még :D

Már látom magam előtt ahogy a NOD car-edition frissítés után könyörög az új autókban :D

Link to comment
Megosztás:

Kellett neked fedélzeti compúteres, vírusgyűjtős, hibalámpás csodát venni a zöld helyett :D :lol:

Jössz még Ribivel debrecenbe... :P Aztán majd odaállok közvetlenül mellé az enyémmel...Sőőőt ahol lenni kéne, jól megdörzsölöm majd azzal a kezemmel a tetősínedet is megsúrolgatom... mondván: Csak ott volt egy koszfolt... :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Jössz még Ribivel debrecenbe... :P Aztán majd odaállok közvetlenül mellé az enyémmel...Sőőőt ahol lenni kéne, jól megdörzsölöm majd azzal a kezemmel a tetősínedet is megsúrolgatom... mondván: Csak ott volt egy koszfolt... :rolleyes: :D :P

Megdörzsölgetem én is majd a szélvédődet drótkefével

:lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Legalább tetszett a szalagtűző? :D Majd 9 után leszek fent

Persze. Nekem tetszett :rolleyes: Csak barátnőm volt kikészülve egész nap. Ilyen idegesnek még nem láttam :P Össze is törte magát mert kapkodott össze vissza, aztán próba előtt leesett a lépcsőn :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Há' jajaaa.. :lol:

Ebben a mai világban.... muszáj :P

az elején kiemelném hogy nem a politikai mondanivalója miatt tettem be, hanem mert nagyon tetszik a zene :D

Nos a márkába egyezik az ízlésünk, típusba is :P ....kivitelbe már nem :rolleyes: , és attól tartok hogy zenébe se.......Nem csak a zenéjétől kapok frászt, de mivel ismerem személyesen a gyereket, így tőle is :D

Link to comment
Megosztás:

Persze. Nekem tetszett :rolleyes: Csak barátnőm volt kikészülve egész nap. Ilyen idegesnek még nem láttam :lol: Össze is törte magát mert kapkodott össze vissza, aztán próba előtt leesett a lépcsőn :D :D

Szegény :P

Hálistennek hogy túl vagyok már rég rajta. Én is idegeskedtem előtte... no de minek?? :P

Nehogy azt mond van új album és én nemtok róla... :D

Ha jól tudom ebben az évben valahogy majd évvégén lesz... vagy ősszel, legalábbis így olvastam :D

Link to comment
Megosztás:

Nos a márkába egyezik az ízlésünk, típusba is :D ....kivitelbe már nem :rolleyes: , és attól tartok hogy zenébe se.......Nem csak a zenéjétől kapok frászt, de mivel ismerem személyesen a gyereket, így tőle is :D

Attól még haverok és kartársak vagyunk :P Aztán ha néha néha beüt a kocsikkal a bajság akkor sorstársak is :P :lol:

Én amúgy minden zenét szeretek. Mindent meghallgatok

Link to comment
Megosztás:

Attól még haverok és kartársak vagyunk :P Aztán ha néha néha beüt a kocsikkal a bajság akkor sorstársak is :rolleyes: :P

Én amúgy minden zenét szeretek. Mindent meghallgatok

Így igaz :D Egész idáig én is azt hittem, hogy minden zenét meghallgatok, aztán te és Reeckatee cartárs rádöbbentett, hogy mégse :lol: :D De szerintem te is így vagy vele? Vagy értsem szó szerint a mindent?(Bunyózós Pityu, és a többiek :D )

Link to comment
Megosztás:

Szegény :rolleyes:

Hálistennek hogy túl vagyok már rég rajta. Én is idegeskedtem előtte... no de minek?? :D

Ha jól tudom ebben az évben valahogy majd évvégén lesz... vagy ősszel, legalábbis így olvastam :lol:

Mi nem idegeskedtünk. Nem értünk rá mert próbáltunk egyenesen állni, hogy ne akarjon az ofő megszondáztatni :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.