Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor nem eléggé hernyótalpas a bakancsod! :rolleyes:

Van egy nyári cipőm, az ilyen hasított bőr, és nagyon jó meleg ilyenkor viszont nagyon sima a talpa... :P

Van egy acélbetétes....annak a talpa nagyon ilyen bordázott... :lol: vagy milyen, viszont hiába sima bőr attól még hideg :P

Nah mek le lapátolni. :D

Edit...amúgy ma lesz a nagy nap...át lett helyezve :D :D :P :P Majd szoríts nekem :D

Link to comment
Megosztás:

Van egy nyári cipőm, az ilyen hasított bőr, és nagyon jó meleg ilyenkor viszont nagyon sima a talpa... :P

Van egy acélbetétes....annak a talpa nagyon ilyen bordázott... :D vagy milyen, viszont hiába sima bőr attól még hideg :D

Nah mek le lapátolni. :rolleyes:

Edit...amúgy ma lesz a nagy nap...át lett helyezve :D :P :P ;) Majd szoríts nekem :P

Hát így már nem csodálom, hogy annyit esel. :D

Rendben, ez csak természetes! ;) Tudod...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is rászántam magam. Valami viaszos mizériával mosattam le, de ooolyan szép lett. :rolleyes:

Éjszaka? :P Na jó, esetenként én is fejlámpával mosok.. :D

Roppantul örülök, holnap viszem a lelkem talpascserére, előtte még elkarmolunk Nyíregyre mert asszonynak be kell mennie a melóhelyre azt sprint vissza Debrecen, 2 kocsival kimászni kicsit luxus, ha meg már össze kell pacsmagolni akkor csak az egyik legyen már retkes :D pedig reméltem, hogy csak szimplán fagy lesz, haw nélkül... :lol: :P

Közben sikerült megjavítanom nejem asztali gépjét :P csak azt nem értem, hogy hogyan tud 196 mb memóból 231-et használni :P :D :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apropó, tudom nem hirdetőtábla de hátha van mégis valakinek elfekvőben. Szóval keresek 256 MB 133MHz SD ramot, 1 de inkább 2 darabot vagy 1 darab 512-est -1 oldalast! P.Ü.-ben pls ha mégis lenne... ;)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém az éjjel meg fehér lett :P

Hehe, az enyémet is reggelre teljesen belepte a hó. Egész éjjel esett, reggelre majdnem abbahagyta, így a lépcsőház előtt ellapátoltam a hawt- sok értelme nem volt, mert azóta tovább esik, most meg vagy fél órája szakad mint állat-délután meg mennem kell nagyobbik gyerekért faterékhoz, hát szép menet lesz. Tegnap du. még csak vizes volt a 6-os főút, este alig lehetett rajta haladni, azóta meg ugye végig esett a hó. Kiváncsi leszek :rolleyes:

szerk: ja, és a parkolóban már este majdnem a küszöb magasságáig volt a hó, mára meg... Szép lesz kiállni, de ezt szeretem :D

Link to comment
Megosztás:

Éjszaka? :D Na jó, esetenként én is fejlámpával mosok.. :rolleyes:

Roppantul örülök, holnap viszem a lelkem talpascserére, előtte még elkarmolunk Nyíregyre mert asszonynak be kell mennie a melóhelyre azt sprint vissza Debrecen, 2 kocsival kimászni kicsit luxus, ha meg már össze kell pacsmagolni akkor csak az egyik legyen már retkes :lol: pedig reméltem, hogy csak szimplán fagy lesz, haw nélkül... :P :D

Közben sikerült megjavítanom nejem asztali gépjét :P csak azt nem értem, hogy hogyan tud 196 mb memóból 231-et használni :D :P :D

Jaaaj, Te! :P ;) ;)

Egyszerűen. Úgy hogy profi! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát így már nem csodálom, hogy annyit esel. :rolleyes:

Rendben, ez csak természetes! :D Tudod...:D

Tudom... De Te is tudod... :P :D

NO comment. :P

ttp://kep.ivpicture.hu/300567.jpg

Itt régebben a vértesin ahol megy a vonat...ott volt egy 30as tábla, és elé volt rajzolva egy 1es.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom... De Te is tudod... :rolleyes: :lol:

Itt régebben a vértesin ahol megy a vonat...ott volt egy 30as tábla, és elé volt rajzolva egy 1es.. :D :P

Nade ha elkap a rendőr 70-el az utcában hivatkozhatok a táblára? Vagy nekem tudnom kell, hogy átrajzolták? Úgy tudom, hogy csak a sértetlen kresz tábla a kresz tábla, ha pölö az nyolcszög a földön fekszik, akkor az nem érvényes.

Link to comment
Megosztás:

Nade ha elkap a rendőr 70-el az utcában hivatkozhatok a táblára? Vagy nekem tudnom kell, hogy átrajzolták? Úgy tudom, hogy csak a sértetlen kresz tábla a kresz tábla, ha pölö az nyolcszög a földön fekszik, akkor az nem érvényes.

ha nem látod a táblát (és nem azért mert nem akarod látni) akkor valóban így van...

képzeld ismeretlen utakon honnan kéne tudnod, hogy ott kéne legyen egy tábla :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nade ha elkap a rendőr 70-el az utcában hivatkozhatok a táblára? Vagy nekem tudnom kell, hogy átrajzolták? Úgy tudom, hogy csak a sértetlen kresz tábla a kresz tábla, ha pölö az nyolcszög a földön fekszik, akkor az nem érvényes.

így igaz! :P

Nah eltoltam lent a havat az udvaron...a szomszéd is lejött ő is tolta, meg lehozta a kutyáját egy nagy magyarvizsla....aranyos egy kutya. :lol: Meggincsoltam... :D

Jön a 3.-on lakó nő...kutya ott ül a bejáratnál és beszól: Kutyát vidd már innen....... megfogom a kutya nyakörvét elhozom onnan....csak nézek hogy ez a saját gyerekeit se bírja mert állandóan vonyíttatja őket állandóan sírnak állandóan ordibál...dehogy egy aranyos alig 2 éves vizslát ne szeressen.... :D idiótája

állandóan így néz: :rolleyes: De utálom az ilyen embereket..

Link to comment
Megosztás:

így igaz! :P

Nah eltoltam lent a havat az udvaron...a szomszéd is lejött ő is tolta, meg lehozta a kutyáját egy nagy magyarvizsla....aranyos egy kutya. :lol: Meggincsoltam... :D

Jön a 3.-on lakó nő...kutya ott ül a bejáratnál és beszól: Kutyát vidd már innen....... megfogom a kutya nyakörvét elhozom onnan....csak nézek hogy ez a saját gyerekeit se bírja mert állandóan vonyíttatja őket állandóan sírnak állandóan ordibál...dehogy egy aranyos alig 2 éves vizslát ne szeressen.... :rolleyes: idiótája

Van aki alapból fél a kutyáktól a sógornőm is, ha meglát egy kutyát az utcán akkor visszafordul, kezd nagy szájja lenni a kiskutyánknak, nem is mer bejönni tőle. :D

300621.jpg

Link to comment
Megosztás:

Van aki alapból fél a kutyáktól a sógornőm is, ha meglát egy kutyát az utcán akkor visszafordul, kezd nagy szájja lenni a kiskutyánknak, nem is mer bejönni tőle. :rolleyes:

http://kep.ivpicture.hu/300621.jpg

Hát....Ez a nő fél mindentől.. :D Tényleg állandóan úgy néz hogy a szemével mindíg leszúrna.. De ettől a vizslától...? óóó... :P olyan kis értelmes kutya- Megmondja neki a gazdája hogy ne ugrálj maradj ott, akkor ott marad.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Merre találom a hibakód-kivillogtatáshoz szükséges linket? El akarom menteni, de egyszerűen nem találom. Pedig egyszer már csináltam, de az már régen volt.

És még 1: ha a központi kijelzőn a 2 gomb megnyomásakor F 171 kódot ír ki, az mit jelent? Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.