Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sztem ennek is megvan a jó oldala. Én pl. szeretek ilyen időben is autózni, lehet autó után kötve szánkózni.. csak a rendőr meg ne lássa, lehet sielni. A hidegből a meleg szobába bemenni, forraltborozni, jót sétálni.

Hát....a kocsi után kötött szánkót még nem próbáltam :D úúú...viszont rohadt régen szánkóztam :D Menni kéne :P :lol:

Sétálni ilyenkor nem nagyon szeretek... :D Nem is az a gáz hogy hideg van, hanem az hogy balf.sz vagyok és elvágódok.... :P

Már nemtudom hányszor estem ezen a télen is :D :rolleyes:

"Legemlékezetesebb" tavaly télen volt...Mentem át a zebrán, és 1 merci ott állt a zebra előtt.. ;) én meg elcsúsztam és rávágódtam a merci hátuljára... Sofőr kipattant és nézett hogy úúúristen rámgurult, vagy mi történt??? én meg cska mondtam hogy én voltam a béna és elvágdtam aztán kapaszkodtam a kocsidba..bocsi

:P

Nagyon kellemetlen volt :P

Link to comment
Megosztás:

Hát....a kocsi után kötött szánkót még nem próbáltam :P úúú...viszont rohadt régen szánkóztam :D Menni kéne ;) :D

Sétálni ilyenkor nem nagyon szeretek... :P Nem is az a gáz hogy hideg van, hanem az hogy balf.sz vagyok és elvágódok.... :P

Már nemtudom hányszor estem ezen a télen is :P :rolleyes:

"Legemlékezetesebb" tavaly télen volt...Mentem át a zebrán, és 1 merci ott állt a zebra előtt.. ;) én meg elcsúsztam és rávágódtam a merci hátuljára... Sofőr kipattant és nézett hogy úúúristen rámgurult, vagy mi történt??? én meg cska mondtam hogy én voltam a béna és elvágdtam aztán kapaszkodtam a kocsidba..bocsi

:D

Nagyon kellemetlen volt :lol:

Mi nem lakott területen húztuk a trabitetőt! ;) Nagyon állat, mikor megy az autó vagy ~60-al és mi meg az autó után! Látni nem sokat láttunk, de nagy zsír! Főleg kanyarban, mert akkor nem marad az "úton", hanem árokjárás következik! ;) Kimentünk Kabalásra, ott vannak nagy dombok és ott baromkodtunk a dombról lefelé! Közben söröztünk is, hogy ne fázzunk! Estére már sok volt a sör, reggel a melóhelyemen is forgott a gyomrom. Régebben a sógorék 70-el húzták a szánkót, aki a szánkón ült, annak nem volt gondja az adrenalinnal! ;)

Most egyet bánok, hogy még nem megy az autó és nem tudok baromkodni vele a havas utakon... :D Jövőhónapban műszakiztatom, mert már nem bírom! ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi nem lakott területen húztuk a trabitetőt! :D Nagyon állat, mikor megy az autó vagy ~60-al és mi meg az autó után! Látni nem sokat láttunk, de nagy zsír! Főleg kanyarban, mert akkor nem marad az "úton", hanem árokjárás következik! :D Kimentünk Kabalásra, ott vannak nagy dombok és ott baromkodtunk a dombról lefelé! Közben söröztünk is, hogy ne fázzunk! Estére már sok volt a sör, reggel a melóhelyemen is forgott a gyomrom. Régebben a sógorék 70-el húzták a szánkót, aki a szánkón ült, annak nem volt gondja az adrenalinnal! :P

Most egyet bánok, hogy még nem megy az autó és nem tudok baromkodni vele a havas utakon... :rolleyes: Jövőhónapban műszakiztatom, mert már nem bírom! :P

ááá...király lehet :lol: Száguldani :D :P Csak a fékezésnél jöhetnek kisebb nagyobb bajok...na meg ha az árokban maradt 1-2 kivágott fa után tuskó :D

De amúgy kipróbálnám :P

Link to comment
Megosztás:

Nem vészes, olyan helyen megyünk, ahol nincs ilyen veszély. :lol:

:D Jó lehet az tuti :D

Bár én tuti kifognék valamit... :rolleyes: tavaly tablófotózás előtt lefejeltem az ajtófélfát..olyan kék folt volt az arcomon hogy ihaj :D Mondta a fotós hogy velem lesz a legtöbb retusálási munka...és mindenki azt hitte, hogy összeugrottam valakivel és belefutottam 1 ökölbe :P Viszont még csontom sose tört! De ami késik nem múlik... :P

Link to comment
Megosztás:

:P Jó lehet az tuti ;)

Bár én tuti kifognék valamit... :rolleyes: tavaly tablófotózás előtt lefejeltem az ajtófélfát..olyan kék folt volt az arcomon hogy ihaj :D Mondta a fotós hogy velem lesz a legtöbb retusálási munka...és mindenki azt hitte, hogy összeugrottam valakivel és belefutottam 1 ökölbe :P Viszont még csontom sose tört! De ami késik nem múlik... :P

Még nekem sem tört el semmim! Kemény vagyok! :lol: Nekem volt olyan, hogy a kabalási nagy dombról biciklivel mentem le, csak majdnem az aljánál nem vettem észre egy bukkanót és azon elrepültem. :D Másnap a suliba a tanár nekem esett, hogy ki vert meg! :P :D Mondtam neki, hogy pofáraestem, de nem hitte el. :D

Link to comment
Megosztás:

http://kep.ivpicture.hu/299627.jpg

Na milyen..? :lol:

Nincs fent mindíg, csak ha szükséges..

az igen, ilyet még nem is láttam :rolleyes: átmókoltad rendesen :P szép ez, szép ez, csak olyan furi, mert az astra caravánon jól mutat az eredeti is, de ez is jó azért :D

Megmondom őszintén, nekem nem tetszenek a tetőcsomagtartók! :D Valahogy nem jönnek be! Az olyan 90-es évek fílingje! :P

De azért ugye érzed, hogy ez nem egy "egyszerű" caravan tetőcsomagtartó :D ez már majdnem tuning :P :D

Link to comment
Megosztás:

Megmondom őszintén, nekem nem tetszenek a tetőcsomagtartók! :D Valahogy nem jönnek be! Az olyan 90-es évek fílingje! :lol:

Ritkán van fent, ha kell. :P

Hát nah... 93as a kocsi, kőkemény 90es évek :D

az igen, ilyet még nem is láttam :rolleyes: átmókoltad rendesen :D szép ez, szép ez, csak olyan furi, mert az astra caravánon jól mutat az eredeti is, de ez is jó azért :P

De azért ugye érzed, hogy ez nem egy "egyszerű" caravan tetőcsomagtartó :P ez már majdnem tuning ;) :D

Hát... az enyém kicsit érdekes szerzet... erre nem megy rá az eredeti :P

Link to comment
Megosztás:

Mármint...? Milyen sínt? amibe becsiptetem a tartókat? Azok rajta vannak alapból. Egy kis ajtót kell elhúzni azon a fekete aluminíum cuccoson és ott van alatta.

bakker, akkor én nagyon el vagyok tévedveeee :rolleyes: :P :lol: :D

akkor te csak az ILYEN hosszú valamit vetted le, és tettél a helyébe ilyet ami most van??

én azt hittem csak az a végigfutó 2 rúd van rajta, de akkor ezek szerint nem :D

Link to comment
Megosztás:

bakker, akkor én nagyon el vagyok tévedveeee :rolleyes: :P :lol: :D

akkor te csak az ILYEN hosszú valamit vetted le, és tettél a helyébe ilyet ami most van??

én azt hittem csak az a végigfutó 2 rúd van rajta, de akkor ezek szerint nem :D

Nem vettem le semmit.. ezen alapból nincsen az a hosszú akármi tetősín. :D Erre az nem megy fel. :D

Erre ilyen való ami most van nekem rajta. csak 2 végigfutó rúd :P

3 is rámenne, de nincsen 3. :P így van elől 1 meg hátul. Még a közepére is menne.

Link to comment
Megosztás:

Nem vettem le semmit.. ezen alapból nincsen az a hosszú akármi tetősín. :P Erre az nem megy fel. :D

Erre ilyen való ami most van nekem rajta. csak 2 végigfutó rúd :D

3 is rámenne, de nincsen 3. :lol: így van elől 1 meg hátul. Még a közepére is menne.

:P az igen, erről nem is tudtam :rolleyes: azt hittem caravanokon csak olyan van.

Ma megint tanultam valamit :D

Link to comment
Megosztás:

:P az igen, erről nem is tudtam :rolleyes: azt hittem caravanokon csak olyan van.

Ma megint tanultam valamit :D

van olyan amin van a hosszú nyavalya, meg van az olyan mint az enyém...amire az nem megy fel. Ez az enyém sokkal ritkább... :P erre is fel lehet tenni csak ahoz fúrni kéne a tetőt..azt nem vállalom be inkább. Aztán van ez a feltehető cuccos, és ez felmegy rá. :D Ha szükséges fent van de ha nincs rá szükség akkor nincs rajta. :P

De biztos láttad már ahogy Dáwid szivat ezzel, hogy nincs rajta.... :D Sokszor szokott szívózni vele a srác. ( tetősínsorvadásnak neveztük el a betegséget ) :lol:

És az enyém az epicentrum...ez terjeszti :D

Link to comment
Megosztás:

Jönne inkább már a tavasz meg a nyár...Lehetne menni horgászni, lehúzott ablaknál autózni, normális időben autót mosni, vagy csak szimplán sétálni 1et a jóidőben....

Na én lemostam a macit ;) ha a nejemen múlna már a sár tartaná össze a rozsdát :P tiszta sókicsapódásos volt az egész.. ;)

Hát....a kocsi után kötött szánkót még nem próbáltam :D úúú...viszont rohadt régen szánkóztam :lol: Menni kéne ;) :P

Keresd fel a debreceni opeleseket ;) azok tudják hogyan kell csinálni :rolleyes: :P :D

Az olyan 90-es évek fílingje! :D

Igen, azok a "90-es évek... :D :P

club.gif

Link to comment
Megosztás:

van olyan amin van a hosszú nyavalya, meg van az olyan mint az enyém...amire az nem megy fel. Ez az enyém sokkal ritkább... :P erre is fel lehet tenni csak ahoz fúrni kéne a tetőt..azt nem vállalom be inkább. Aztán van ez a feltehető cuccos, és ez felmegy rá. :D Ha szükséges fent van de ha nincs rá szükség akkor nincs rajta. :P

De biztos láttad már ahogy Dáwid szivat ezzel, hogy nincs rajta.... :lol: Sokszor szokott szívózni vele a srác. ( tetősínsorvadásnak neveztük el a betegséget ) :rolleyes:

És az enyém az epicentrum...ez terjeszti :D

most hogy így mondod... rémlik valami, de azt hittem az csak azért van, mert te leszedted rólla ...

én is kaptam hozzá tetőcsomtit (ilyet mint a tied 2db) de még sosem tettem fel

Link to comment
Megosztás:

most hogy így mondod... rémlik valami, de azt hittem az csak azért van, mert te leszedted rólla ...

én is kaptam hozzá tetőcsomtit (ilyet mint a tied 2db) de még sosem tettem fel

neeem...sajnos nem megy rá az eredeti.

Nekem is csak akkor van fent ha kell. Máskor minek...? Légellenállást növeli :rolleyes: :D :P Na jó kis mértékben de akkoris növeli :lol:

Link to comment
Megosztás:

neeem...sajnos nem megy rá az eredeti.

Nekem is csak akkor van fent ha kell. Máskor minek...? Légellenállást növeli :rolleyes: :D :P Na jó kis mértékben de akkoris növeli :D

de legalább a turbó hangját adná szembeszélben :lol: :D :P

amúgy tényleg növel, azt mondják a hozzáértők: 10-20 %al is növelheti.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis generációs összehasonlítás Astra téren:

Flottavásárlók első parancsolata (Tartós teszt: Opel Astra 1,4 - három generáció

)

Flottavásárlók második parancsolata (Használtteszt: Opel Astra Caravan D - három generáció)

fúúú... párszor felhúztuk már magunkat ezen az utóbbi összehasonlításon..... Végülis egy szívódizelt össze lehet hasonlítani egy modern turbóssal...... ááááááááááááááá de gyűlölöm az ilyen tetszeteket.... Miért nem mondjuk úgy csinálja a tetszet hogy Astra 1.7DR '93 vs VW passat Dizel '93-ból....

sajnos nem úgy jön le hogy összehasonlítja hogy mi a jó az F-ben mi a jó a G-ben és mi a jó a H-ban...hanem úgy hogy mi van benne a H-ban és a G-ben ami nincs benne az F-ben amitől lusta lomha füstölős rohadós szar.... ááá... :rolleyes: méghogy kispolszkival kezd csak... buzuki stiftet odaveri ilyen állapotban...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok tudna valaki segíteni van egy F astra combi-m X16XEL motor kodú ma olyat csinált hogy egy leállítás után be akartam índítani és csak pörgette az öninditó de nem indult be csak nagy sokára akkor is csak úgy hogy ment az automata szívató és alig érte el az1100-as fordulatot olyan mint ha nem menne egy henger de a motor hiba lámpa nem gyullad ki valaki találkozot már ilyen problémával meg állandoan elindul az automata szivató köszi elöre is a segitséget

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.