Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:P Azt elhiszem. Jaja én is remélem hogy nem fog megfakulni. :D

Amúgy a mostani kasztnizástól kicsit félek..... :D Remélem normálisan színre fújják a kijavított részeket..mert ha nem, és foltos lesz a kocsi... :P Nagyon csúnyát fogok mondani :lol: :D De majd nagyon az orrára kötöm annak aki átfújja, hogy NE TÉRJEN EL SEHOLSEM!!!!! Vagy ha nem képes majd rá, akkor megcsináljuk mi.

Amúgy amikor mentünk a festékboltba mondta a csávó hogy óóó van ilyen astra szín a számítógépbe...Nézzük meg. Nézzük...hát ez nem pont olyan mint amilyennek kéne lennie.... Mondtuk a botlosnak hogy nah kint áll a kocsi jöjjön nézze meg... Kijött.. és kb ennyi: :rolleyes: Há' ez meg...?

Aztán mondta hogy másnap menjünk vissza. És megcsinálta vhogy.

hja, ezekkel a keverésekkel meg lehet ám szívni, ugyanaz (szerinte) aztán meg mégsem :D

Link to comment
Megosztás:

Úgyis megismeri mert olyan fehér caravan aminek nincs tetősínje, és "dombornyomott" a felirat rajta elég kevés van :D

Én meg mikor lent voltál Db-ben a talin azt hittem egy pillanatra, hogy Patríciám van ott :P azután ugrott be, hogy ő már Hondával nyomja.. :rolleyes:

hja, ezekkel a keverésekkel meg lehet ám szívni, ugyanaz (szerinte) aztán meg mégsem :D

Jah, mikor összegyűrték a jobb első ajtómat 2x sem tudták kikeverni a gyári színt csak azt a fakó zöldet (meg ugye a feka ajtó furcsán néz ki a ződön :P) majd harmadjára egy másik csávó kapásból kikeverte, na az kész tökély lett.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg mikor lent voltál Db-ben a talin azt hittem egy pillanatra, hogy Patríciám van ott :D azután ugrott be, hogy ő már Hondával nyomja.. :rolleyes:

Jah, mikor összegyűrték a jobb első ajtómat 2x sem tudták kikeverni a gyári színt csak azt a fakó zöldet (meg ugye a feka ajtó furcsán néz ki a ződön :D) majd harmadjára egy másik csávó kapásból kikeverte, na az kész tökély lett.. :P

Csajszika akivel remélhetőleg jól fognak alakulni a dolgok (Hétfőn délután szorítsatok kartársatokért) :D , ő is Hondával nyomja. Azzal a kis gömbölyű Civiccel.

Kérdeztem tőle, hogy az astráról mit gondol.... Milyen szerinte? Egyrészt azt mondta hogy vagány kocsi, másrészt a képen amin közösen látott minket azt mondta, hogy jól áll nekem :P :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

ugyanaz a csaj.... ugyanolyan civic.... és még az astrát is szereti :rolleyes:

nah ebből vajon mi lesz ? :D

Csak nem egy sötétkék civic? :lol: És véletlen nem a Vámospércsi felé lakik? :P

Fekete Civic :D És debrecenben csak tanul...nem itt lakik. Nyiregyházán túl lakik. Szóval nem ugyanaz :P

Link to comment
Megosztás:

a végén még luksógorok lesztek :P :P

ugyanaz a csaj.... ugyanolyan civic.... és még az astrát is szereti :rolleyes:

nah ebből vajon mi lesz ? :D

Neeem ;) nem kell kombinálni :P csak a hugommá fogadtam a csajt :P azon túl nem sok közöm van hozzá :lol: (na meg az egyező vezetéknevünkön kívül) "debreceni opeles szinten" 2-en nyomtuk caravanban :D

Fekete Civic :D És debrecenben csak tanul...nem itt lakik. Nyiregyházán túl lakik. Szóval nem ugyanaz ;)

Jah, akkor télleg nem az.. :D

Link to comment
Megosztás:

Neeem :P nem kell kombinálni :rolleyes: csak a hugommá fogadtam a csajt :lol: azon túl nem sok közöm van hozzá :D (na meg az egyező vezetéknevünkön kívül) "debreceni opeles szinten" 2-en nyomtuk caravanban :D

Jah, akkor télleg nem az.. :P

Hát hogy hívják? Patrícia?

Link to comment
Megosztás:

hirtelen azt hittem valami édeshármas alakult ki a talin :lol:

Az is wót :rolleyes: asszony még nem ismerte a csajt, puszi-puszi :P aztán meg ne tudd meg milyen féltékenységi jelenetet csinált találkozó után.. :D

Link to comment
Megosztás:

nem egészen ilyen formában gondoltam :D

Tudom én azt nagyon jól.. :P :rolleyes: hát jóó a csaj ;) :D :P

áúú :P :lol: kellemetlen lehetett...

Az :D életében először üvöltött velem, hogy mi volt ez a puszizás.. :D :P

Link to comment
Megosztás:

1 retkes puszi miatt???? :lol: :D :P :D 1 nap nemtom hány csajszi ismerősömet megpuszilom.... :P

Na de őt nem ismerte a nejem.. :D még hallomásból sem... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na de őt nem ismerte a nejem.. :rolleyes:

dehát nem ismerheti minden ismerősödet. Nekem volt olyan amikor még az előző csajhoz pestre jártam, hogy a nyugatiban a debreceni vonat bejött és leszállt róla 3 volt osztálytársam. Mind 3 csajszi...ott is ment a puszizás... aztán amikor jöttünk hozzám a vonaton még volt 1 csajszi aki szintén ismerős volt.....bár ő egy kicsit máshonnan(próbáltam eleinte nem észrevenni de inkább odaköszöntem úgy hogy a csajszival lát, minthogy utazás során odajöjjön és emlegessen valamit a régmúltból :D ) . Ott nem is volt puszilkodás :P De aztán nem balhézott érte az ex.

Link to comment
Megosztás:

dehát nem ismerheti minden ismerősödet.

Csak hát akkor még mint menyasszonyom szerette volna ha mindenkit ismer. Ha véletlen msnen beszélgetek a csajjal és nejem ott van a közelben érződik a hangján a féltékenység lángja :D csak nem tudom miért.. :rolleyes: :P

Link to comment
Megosztás:

Csak hát akkor még mint menyasszonyom szerette volna ha mindenkit ismer. Ha véletlen msnen beszélgetek a csajjal és nejem ott van a közelben érződik a hangján a féltékenység lángja :D csak nem tudom miért.. :rolleyes: :P

Soha nem fogjuk megtudni, kiismerni őket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fekete Civic :D És debrecenben csak tanul...nem itt lakik. Nyiregyházán túl lakik. Szóval nem ugyanaz :P

Neeem :P nem kell kombinálni :rolleyes: csak a hugommá fogadtam a csajt :P azon túl nem sok közöm van hozzá :D (na meg az egyező vezetéknevünkön kívül) "debreceni opeles szinten" 2-en nyomtuk caravanban :D

nah úgy néz ki ma nyúgodtan alhatok :P :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.